maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Ano je to pre vsekych ved je to na predaj cely projekt.A ako som ti povedal ja si mozno tiez postavim toto auto.Len ja to mam zlozite pretoze mam toho vela.Este chcem dokoncit jeden velky projekt.A mam uz v hlave dalsie brutalne auto.Takze kedy sa ja ktomu dostnem ani netusim.No ja dufam ze Vas potesilo aspon trzku toto auticko.Samorejme ze nie kazdemu ale aj nepriaznivcom vopred dakujem pretoze kritika ma posuva dalej.
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

a aká je cena za to?

Ako nieže by som to chcel kúpiť, ale zaujíma ma to, ..

Všetci ale robíme autá z blueprintov a obrázkov z netu, toto nám žial moc nepomôže...

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

baracuda píše:a aká je cena za to?

Ako nieže by som to chcel kúpiť, ale zaujíma ma to, ..

Všetci ale robíme autá z blueprintov a obrázkov z netu, toto nám žial moc nepomôže...

Ano máš pravdu.Každý robí niečo s predlohy.Ked ju nemáš tak nič ani nepostavíš.Ja predlohu mám.Ja ju aj ponúkam .Je na predaj .Ved prečo by som to nepredal.Nič nieje zadara.Inač kolko blbostí sa predáva na nete.Kolko som videl projektov a su tiež na predaj,či už dobre alebo zlé .To je jedno je to skrátka na predaj.Nemusíš si to kúpiť ,ale vec že s 1000 ludí sa vždy najde jeden ktorí si to kúpi a bude mať originál predlohu a bude sa to najviac podobať originálu.Vieš ty si to môžeš stiahnuť z netu a poskladať to podla takých obrázkov ale nepostavýš to presne.Ty musíš mať všetky detaily tohoto auta aby to malo zmysel stavať.Ja keby som sa nato dal a chcel to postaviť že idem nato na 100% tak jedine z originál predlohy a žiadne stiahnute obrázky.Možno sa ti podarý trafiť niečo ale to je všetko na slepo.Takže je to pre tých ktorí majú oto vážny záujem.A poviem ti ked sa najde len jeden človek premna to bude úspech pretože som niečo dokázal aj ked to bude malý kročik ale velky premna.Stačí ti takáto odpoved. :OK:
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Sorry, ale celý mi to přijde jako jedna velká komedie. V grafickým programu si splácal dvě reálný auta a přidal tam pár věcí podle své fantazie a chceš na tom vydělat? Vždyť vlastně ani reálná předloha neexistuje, je to jen výplod tvé fantazie. Pokud někdo chce takový auto stavět tak si ho vymyslí podle sebe a nebude si přece kupovat 3D model ze kterého stejně plnohodnotnej výkres na stavbu pořádně nedostane..
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Dave píše:Sorry, ale celý mi to přijde jako jedna velká komedie. V grafickým programu si splácal dvě reálný auta a přidal tam pár věcí podle své fantazie a chceš na tom vydělat? Vždyť vlastně ani reálná předloha neexistuje, je to jen výplod tvé fantazie. Pokud někdo chce takový auto stavět tak si ho vymyslí podle sebe a nebude si přece kupovat 3D model ze kterého stejně plnohodnotnej výkres na stavbu pořádně nedostane..

Souhlasím. Celé mi to připadá jako "Paintbrush tunning" (nebo tuzzing) 8o . A vzhledově to vypadá jako kombajn řízlej s lodí a to celé na kolech. Omlouvám se za názor, jsi na fóru o RC modelech a ne o grafice. :NO: Je to opravdu "brutálna haluz".
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
KamilB
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 02.04.2013 8:22

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

A vzhledově to vypadá jako kombajn řízlej s lodí a to celé na kolech

presne to ma napadlo
:-D
maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Ming píše:
Dave píše:Sorry, ale celý mi to přijde jako jedna velká komedie. V grafickým programu si splácal dvě reálný auta a přidal tam pár věcí podle své fantazie a chceš na tom vydělat? Vždyť vlastně ani reálná předloha neexistuje, je to jen výplod tvé fantazie. Pokud někdo chce takový auto stavět tak si ho vymyslí podle sebe a nebude si přece kupovat 3D model ze kterého stejně plnohodnotnej výkres na stavbu pořádně nedostane..

Souhlasím. Celé mi to připadá jako "Paintbrush tunning" (nebo tuzzing) 8o . A vzhledově to vypadá jako kombajn řízlej s lodí a to celé na kolech. Omlouvám se za názor, jsi na fóru o RC modelech a ne o grafice. :NO: Je to opravdu "brutálna haluz".

Dakujem aj tebe za tento tvoj názor berem ho .No a kde inde mám ukázať niečo také ked nie na fore chapeš.Je to rc koncept je? Tak kde inde by to malo akože byť nacapne ked nie na rc fore .Si predstav že škodovka príde s novým modelom a drbne ho na rc portal .Takže tolko ktomu .A ze je to iba grafika no co je natom zle.Ved je to pre ludí aby som ich niečim novým potešil čo ešte nevideli.Preto ja som to povedal že ja každému nevyhoviem niekomu sa to páči niekomu nie. ;-) A že to je ako kombajn alebo lod. Ano ved fantáziu mám a mám ju z čoho čerpať. Ja som videl auto ktoré sa podobá na vlak skrížený s ponorkou. A čo myslíš v zbudilo to rozruch? Ano. Tak isto užasne auto ktoré mal vo filme Jim Carrey v tvare psa.Ja ti dám takúto otázku.Po meste budú jazdiť dva autá jedno bude Hammer a druhe spomínané auto v tvare psa .Za ktorím sa budú obracať ludia ? Jasne že za psom a nie za Hammerom pretože také auto už je všade a ničím ma už nemôže prekvapiť. Ale skús sniečim takýmto prisť ty a uvidíme načo sa tvoje dielo bude podobať.No ale som rád že si napísal možno ak máš nápad tak zdokonalíme toto dielo a vieš čo serme na rc a podme to urobiť ako veľkotonážne bojové vozidlo a rovno ho ponuknime firme OSHKOS alebo MZKT a máme vystaráno :-D Dúfam že to bereš športovo a že som ta neurazil.A ako som povedal ak máš nápad tak môžme spolu niečo nakresliť a možno to niekdo aj postaví.A ludia ešte raz berte to ako športovo. Je to koncept rc modelu tak prosím Vás neberte to ako vozidlo ktoré brázdi v Iraku a je vo výbave NATO nič také nieje.
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

asi nejvetsi problem bude, ze si to dal do scale projektu
coz jsou meritkova auta podle vzoru

pak s tebe vypadne, ze je to koncept, vlastne cele vymyslene a stavet to nebudes

kdybys to dal rovnou do free kecu, tak by to nevzbudilo hned tolik negativnich ohlasu
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Neboj, urazit se jen tak nenechám :OK:
Pokud máš do detailu promyšlenej i vnitřek, beru své názory zpět. Přece jenom udělat nějakou kastli (nechci však nijak snižovat hodnotu Tvé práce) mi přijde jednodušší, než vymyslet a vyrobit funkční (pohon, pružení, zatáčení) pětinápravový podvozek dle Tvojí studie.
Jo, moje fantazie prozatím končí při návrhu krabicoidního "interiéru" do mého Dinga :-D , na takovéto future vehicles nemám představivost. :-p
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

komaar píše:asi nejvetsi problem bude, ze si to dal do scale projektu
coz jsou meritkova auta podle vzoru

pak s tebe vypadne, ze je to koncept, vlastne cele vymyslene a stavet to nebudes

kdybys to dal rovnou do free kecu, tak by to nevzbudilo hned tolik negativnich ohlasu

No presne nemal som to dať.Ale vieš čo sa stalo ono toto vozidlo sa malo stavať lenže nejde to pretože mám iné veci ja som to už písal preto to takto dopadlo najprv sa mal robitť papierový model a potom som chcel prejst na to druhé no čo už zabite ma zato . 8o
maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Ming píše:Neboj, urazit se jen tak nenechám :OK:
Pokud máš do detailu promyšlenej i vnitřek, beru své názory zpět. Přece jenom udělat nějakou kastli (nechci však nijak snižovat hodnotu Tvé práce) mi přijde jednodušší, než vymyslet a vyrobit funkční (pohon, pružení, zatáčení) pětinápravový podvozek dle Tvojí studie.
Jo, moje fantazie prozatím končí při návrhu krabicoidního "interiéru" do mého Dinga :-D , na takovéto future vehicles nemám představivost. :-p

Nie nepodcenuj sa. Kokos vieš čo urobím na budúce vanu na kolesách a ver či never ale to bude niečo. Nato nik nebude hubovať :FINE:
maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Ming píše:Neboj, urazit se jen tak nenechám :OK:
Pokud máš do detailu promyšlenej i vnitřek, beru své názory zpět. Přece jenom udělat nějakou kastli (nechci však nijak snižovat hodnotu Tvé práce) mi přijde jednodušší, než vymyslet a vyrobit funkční (pohon, pružení, zatáčení) pětinápravový podvozek dle Tvojí studie.
Jo, moje fantazie prozatím končí při návrhu krabicoidního "interiéru" do mého Dinga :-D , na takovéto future vehicles nemám představivost. :-p

A čo sa týka toho vnútra mám dve také štúdie rozmiestnenia niečo na spôsob americke hasičské vozidlá alebo niečo bojové kedže je to bojové vozidlo ale ak máš nápad nejaký daj sem a poriešime to.Ako kurna nakresliť to dá to práce to su hodiny a hodiny lebo to hento nepasuje to nieje dobre a tak vieš .A napríklad ta kasna ono sa povie to je jednoduché
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

Myšlenka je to dobrá, ale překonaná. Bylo tu už pár borců, co prodali za dost peněz věci, ze kterých nikdo nikdy neviděl ani ten obrázek. :mrgreen:

Ale trochu seriozněji. Na monstrauto většině lidí stačí libovolná stará kastle, pár sprejů, zbytků ze dna šuplíků a akutní záchvat. :idea:
Pokud třeba v sekci http://www.rc4x4.cz/nabidky-vyroby-modelarskych-doplnku-f48/ nabídneš zpracování reálné předlohy na přání, do podoby 3D modelu, třípohledových výkresů a řezů, se solidní cenovou nabídkou, mohl bys tu mít úspěch. Pořád je dost lidí, co radši řežou, brousí a jinak dělají nepořádek, než kreslí v 3D.
maximuss15
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 05.04.2013 15:08

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

No to je ono ja este dodam ak niekto uz niekedo zateploval barak tak moze to pokojne aj takymto sposobom .Postup je nasledovny naukladame dva tri kusky 5 hrubka polistirenu .Brusime do bezvedomia. Nato natrepat lepidla.Znacku nepoviem .Nato vonkajssiu stierku aa kasna je na svete.;-)
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Slovenske 10x10 rc monštrozne vozidlo brutálna haluz

maximuss15 píše:A čo sa týka toho vnútra mám dve také štúdie rozmiestnenia niečo na spôsob americke hasičské vozidlá alebo niečo bojové kedže je to bojové vozidlo ale ak máš nápad nejaký daj sem a poriešime to.Ako kurna nakresliť to dá to práce to su hodiny a hodiny lebo to hento nepasuje to nieje dobre a tak vieš .A napríklad ta kasna ono sa povie to je jednoduché

Nemám na mysli ani tak interiér (design) jako opravdu rozumné řešení zavěšení kol (poloosy ala Tatra nebo pevné nápravy ala nevímco nebo nějaká kombinace včetně odpružení a tlumení), rozvod hnací síly (motor, převodovky, rozvodovky, kardany, nápravy), zatáčení (které nápravy a jak) a jak to všechno funkčně naskládat do rámu, aby to jezdilo jak má. Prostě spíš ta "strojařina". Pokud někdo vymyslí funkční podvozek pro takové nekonvenční vícenápravové auto, na design pak opravdu stačí
eos píše: Na monstrauto většině lidí stačí libovolná stará kastle, pár sprejů, zbytků ze dna šuplíků a akutní záchvat. :idea:
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W

Zpět na „FreeKec“