Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Ford z Děčína

Strašně dlouho jsem po tomhle modelu toužil, ale jsem si jednou udělal radost a koupil si ho :-) Vím že co do jízdních vlasností se dá pořídit lepší, ale to mě nijak netrápí. Na pořádný offroadění mám Pajero a Forda chci mít vyloženě jako leštěnku. Zatím mám složený podvozek a skoro hotovou kastli, úprav plánuju málo. Časem dokoupím elektroniku abych mohl začít jezdit. Určitě budu přidávat fotky co je nového.
Aktuální stav vypadá takto:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Ford z Děčína

Čus ty ještě taky žiješ? :BYE: a pěkná barevná kombinace ale doufam že tam bude nákej proužek mezi barvama :HOPS:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Re: Ford z Děčína

Čus, ještě žiju no :-D Díky, barvu jsem udělal podle jednoho modelu co jsem našel na internetu a ten měl ještě stříbrnej proužek mezi tim přechodem, ale po tom, co jsem se pracně dopracoval k tomuhle výsledku, jsem to zavrhnul, to by byla pakárna asi nad moje síly :-D Doufám, že se celkově povede, chci ho nechat prakticky v sérii, spíš jen kosmetický úpravy, chtěl bych jiný disky, udělat podběhy aby nebylo vidět skrz celý auto, tažný + vlek, světla... uvidim jak to nakonec dopadne :-)
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: Ford z Děčína

Tak do toho ať je z toho pĕkná poličkovka.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Ford z Děčína

Tyhle dvě barvy jdou k sobě perfektně,ale proužek na rozhraní by to chtělo.Nemusíš ho lakovat,stačí proužek samolepky.Prodávaj je na auta 1:1.
Připomíná mi to Harley Davidson barvy:

http://www.diecastcars.tv/images/36690OR.jpg

http://image.srovname.cz/cz/500/2068556 ... vidson.jpg

http://www.toywonders.com/productcart/p ... Maisto.jpg
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Re: Ford z Děčína

Díky :-) Ten proužek asi zkusím, zatím na tom mám pořád co dělat. Že ta barevná kombinace připomíná Harleye je dobrý, kdybych sehnal motorku v odpovídajícím měřítku, klidně bych na to spáchal vlek :-)
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Re: Ford z Děčína

Malý postup, dolakoval jsem přední nárazník a už je na autě :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Ford z Děčína

Moc se mi na něm nelíbí přední rám čoveče. :-p
Jestli s ním chceš jezdit,tak tam origo zrcátka ani nedávej,páč při prvním kotrmelci půjdou dolů.Ale Jirka odlejvá gumový....

No a kola by mu slušely nějaký leštěnky,třeba od Topcadu za slušný kačáky: HERE

Možná tydlenc:

Obrázek
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Re: Ford z Děčína

Už hned ze začátku jsem přemýšlel, že ten rám dám pryč, asi ho potom dám pryč, moc maketovej není, to je pravda. Ale přijde mi, že ta fotka to kazí, v reálu to vypadá o něco líp. Kola budu chtít určitě časem jiný, ty od Topcadu vypadaj hodně pěkně. Zrcátka zkusím nechat původní, jezdit chci, ale kutálet doufám ne :-D
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Re: Ford z Děčína

Malý postup, přidělal jsem kryt diferenciálu.
Obrázek
Uživatelský avatar
drapic
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 16.08.2012 0:00
Bydliště: Bor (okr. Tachov)
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Ford z Děčína

Vypadá velice krásně :FINE: . Ten přední rám mu taky sluší. Tak ať ti dělá radost.
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Ford z Děčína

Kastle se mi líbí,moc hezká kombinace barev ale jako první bejt tebou fakt koupim ty kola a hlavně gumy,tyhle umělácí jsou úplně na prd :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Re: Ford z Děčína

Díky moc, sem rád že se líbí :-) Jo, komplet nový kola by to chtělo, ale na ty budu muset napřed našetřit :-D Teďko nemám ani moc čas, dávam do kupy byt, tak jenom sem tam po chvilkách když něco stihnu. Zatim mám v plánu jiný uložení baterky a nový koncovky výfuku. Tak snad se brzo pochlubím s výsledkem :-)
Uživatelský avatar
Barny
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 22.02.2013 23:16

Re: Ford z Děčína

Zajímavá barevná kombinace, líbí se mi :)
Hlavně rád slyším to co jsem sám zažil. Taky jsme po něm strašně toužil a i když jsem vědět že jízdní vlastnosti se s Axíkem nedaj srovnat, stejně jsem ho musel mít :)
Beru ho jako seriový auto a jezdím s tím odpovídající terén. Člověk se s ním musí v terénu hodně snažit a to mě baví :)

Zpět na „High Lift“