Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tundra-motor

ahoj,chci se zeptat jaký tam máš motor,také jsem koupil Tundru a zdá se mi i dost rychlá...tak přemýšlím nad jiným.Nevím,ještě jsem expedici žádnou nejel,tak nevím....
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Tundra-motor

To mas pravdu, ze je rychla. Zatim tam mam taky origo motor 27T. Chce to neco kolem 55T, ale k tomu bych doporucoval, ze by bylo lepsi kdybys mohl radit vsechny tri rychlostni stupne. Ja jsem alespon zatim stahl na vysilaci vykon na 50 procent
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tundra-motor

Vysílač mám páčkový,levou páčkou řadím,prostřední-stálý mám druh stupeň,k sobě dávám jedničku a vpřed mám trojku...a právě vždy držet páčku na jedničku se mi nechce...chtěloby to pomalejc a jezdit dvoječkou....tak přemýšlím za 45T nebo 55T.Jsem v obru začátečník...tak to stačí jen přehodit motorek...??Díky za odpověď.
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Tundra-motor

Jj staci prehodit soucasny motor za 45T, nebo 55T a automaticky pri zachovani stejneho nastaveni to bude jezdit pomaleji.
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tundra-motor

Díky,raději se ptám,koupil jsem také hotovou od Violatora,ale pomalu ji předělávám k obrazu svému.. :lol: Chci ten motor,osvětlení a trošku expedičních úprav-přední rám,zadní rám nad valníkem,nějakou tu rezervu atd....jak bude trošku hotovo rád hodím fotky na posouzení!! :oops: také přemýšlím jak udělat řízení...zdá se mi složité a hlavně moc křehké!!!
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Tundra-motor

Jinej motor je dobrej zaklad jak zacit. Hlavne bude mit vetsi silu coz se na expedici dost hodi. Rizeni ... jestli nemas servo rizeni na šásku nad napravou, tak bych asi zacal tam. Celej ten pakovej system je moc dlouhej a ma dost vuli.
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tundra-motor

Právě,řízení mám jak je poskládaná origo...,takže jak sundám boudu už budu koukat co stím a kam ho dát...nemáš třeba foto kam servo posunout a kam to dát??Jen se ptám,jinak nějak to určitě vylaboruji!! :? I ty tyčky řízení se mi zdají nějaké teňočké a plast.kloubkům také nedávám nějakou důvěru :cry:
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Tundra-motor

Servo rizeni je nejlepsi dat hned vedle serva razeni rychlosti...
viz. http://reddevil.rajce.idnes.cz/Ford_F-350_HL/#DSCN1291.JPG

Tycky vypadaji docela slabe, ale pevny jsou. Dela se s nima to, ze se na ne nasadi hlinikova trubicka z OBI a uz to vypada bitelne :-)
Ze stejnych trubicek a za pomoci zavitove tyce muzes udelat rovnou ctyrlink a tim se ti zlepsi krizeni naprav :-)
http://www.fotolub1.wz.cz/ruzne/4link03.JPG
http://www.fotolub1.wz.cz/ruzne/4link02.JPG

Kloubky malokdo pouziva jine nez plastove ...
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tundra-motor

Díky za užitečné rady!! :lol: Co se týče křížení tak už tam mám 3link tak uvidíme...Jak říkám,musím vyřešit motorek a to řízení,jinak to snad všechn bude fungovat na 1!! :lol: A jen dotaz,pouzavíral jsem oba dva diferáky,co jsem vyčetl tak každý má zavřeno!!Jezdit budu jen terén,né asfalt,takže co na to diferáky,neopotřebovávají se moc,vydrží to??neboť nepřemýšlím zatím o jiných nápravách....
Uživatelský avatar
reddevil
Uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Tundra-motor

Tomhabmw píše:Díky za užitečné rady!! :lol: Co se týče křížení tak už tam mám 3link tak uvidíme...Jak říkám,musím vyřešit motorek a to řízení,jinak to snad všechn bude fungovat na 1!! :lol: A jen dotaz,pouzavíral jsem oba dva diferáky,co jsem vyčetl tak každý má zavřeno!!Jezdit budu jen terén,né asfalt,takže co na to diferáky,neopotřebovávají se moc,vydrží to??neboť nepřemýšlím zatím o jiných nápravách....

neboj máme doma HL třetím rokem zavřené diferáky a vše je OK.
Mex-I Defender 90
Mex-Hilux PRO Yota
Mex-II D-110



http://reddevil.rajce.idnes.cz/reddevil_2006-2010/
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tundra-motor

A ještě dotaz,sundal jsem kastli a dívám se.....to servo řízení vím kam přemístit,ale nebude tam vadit ta tyčka řazení...ta vychází přímo pod to servo řízení kam mám dát....to tam vyjde??Jen se ptám,rozdělávat a zkoušet budu tak do týdne...ať vím co mě čeká.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tundra-motor

Ještě jeden dotaz!!!Asi pro vás naivní,pro mě zásadní :cry: Mám sedmikanálovou vysílačku i přijímač,4 kanály jsou už zabrané.A teď!!!!Když si koupím světelný modul,jen svícení,néé blinkry a brzdy,tak ho zapojím do přijímače-jesně že i na proud a pak už vysílač si ho najde na 5 kanálu a prostě bude to samo-něco ze zbylých páček najednu začne rožínat světla??žádné nějaké hledání a nastavování??Nevím jak to napsat a popsat,ale opravdu na elektriku jsem zatím co se týče RC modelů laik!! :cry: Díííky všem!!!
Uživatelský avatar
mamba
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 14.08.2009 0:00
Bydliště: stara plzen

Re: Tundra-motor

Tomhabmw píše:A ještě dotaz,sundal jsem kastli a dívám se.....to servo řízení vím kam přemístit,ale nebude tam vadit ta tyčka řazení...ta vychází přímo pod to servo řízení kam mám dát....to tam vyjde??Jen se ptám,rozdělávat a zkoušet budu tak do týdne...ať vím co mě čeká.

ahoj no ja dal servo dopredu vlevo kdyz koukas ze predu a servo razeni mam v pravo a v pohodicka razeni se pohybuje v nosniku ramu a v poho koukni sem snad ti to pomuze praci zdar at se dari
http://mambaj.rajce.idnes.cz/Uprava/#P1020724.JPG
Reele tl-01B
Reele tc -03
Tamia Toyota Tundra
http://mambaj.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
reddevil
Uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

Přesně tak je to i na tom Fordu....původem z mého depa....
Mex-I Defender 90
Mex-Hilux PRO Yota
Mex-II D-110



http://reddevil.rajce.idnes.cz/reddevil_2006-2010/
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Tundra-motor

Tomhabmw píše:Když si koupím světelný modul,jen svícení,néé blinkry a brzdy,tak ho zapojím do přijímače-jesně že i na proud a pak už vysílač si ho najde na 5 kanálu a prostě bude to samo-něco ze zbylých páček najednu začne rožínat světla??

NE

Tomhabmw píše:žádné nějaké hledání a nastavování??

Jo, jo, jo... pěkně to budeš muset naladit. Přijímač není USB hub ;-)

Zpět na „High Lift“