Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Tundra-motor

salvatore píše:
Tomhabmw píše:Když si koupím světelný modul,jen svícení,néé blinkry a brzdy,tak ho zapojím do přijímače-jesně že i na proud a pak už vysílač si ho najde na 5 kanálu a prostě bude to samo-něco ze zbylých páček najednu začne rožínat světla??

NE


ANO

Alespon castecne, pokud pouzijes modul a zapojis ho na 1. a 2. kanal pred servo a regl. Zalezi na modulu.
Obrázek
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Tundra-motor

MIKEP: Cituji:jesně že i na proud a pak už vysílač si ho najde na 5 kanálu a prostě bude to samo-něco ze zbylých páček najednu začne rožínat světla??

To asi nééé...
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

:wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tundra-motor

tak to nejsem potěšen,to tam raději dám zapínání světel manuálně!!!I když mám 5,6,7 kanál volný!!!! :cry: :lol: Ale za rady řízení díky!!!Už to půjdu pomalu předělávat!!!!
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Na to se dělají spínače přímo do prijímače.Dokonce tady v bazaru je někdo vyrábí a prodává.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tundra-motor

Tomu nerozumím....já mám i přijímač 7kanálový!!
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

přijímač je nachystaný na připojení serva, tzn. že na výstupu jsou pulsy které ovládají servo, takže potřebuješ elektronický spinač(přepinač) který si s těmi pulsy poradí, zpracuje je, a ve výsledku ti může ovládat třeba světla systémem zapnuto vypnuto/přepnuto
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tundra-motor

Aaaa,na mě se musí po lopatě!!Už to začínám chápat...,tak díky za rady.Jinak čtu Holomóc!!!To bych otravoval,jsem z Bruntálu,tak bych i někdy rád dojel na nějakou expedici.... :P
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

budu se těšit, ale to je do jiného vlákna :wink:
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tundra-motor

Však ano,díky všem tady za rady začínajícímu,opravdu jsem rád a pomohly!! :lol: Začátky jsou těžké!!
pavelini
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 23.10.2009 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak kubiku chlape, kde se flakas? Reddevil uz tady byl, tak sup sup, do auta a pojed, musime neco predelat na Tundre , presne podle Tve.......Zadna kopie, ale videt ji znovu musim.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
OFF-ROAD 1: HPI BAJA 5T
OFF-ROAD 2: Toyota Tundra HL. Uz je komplet.....je to konecne mazlik, ve kterem je vse..dle meho vkusu...
OFF-ROAD 3: Tamiya CR-01 ... v přípravě na těžší terén
www.rckv.cz
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

No jenze ty jsi marodnej... musime pockat az budes schopnej dojet na dilnu a tam Tundru zvednem na zvedaku, vezmem flexu a kladivo a pustime se do toho :wink:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
pavelini
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 23.10.2009 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
OFF-ROAD 1: HPI BAJA 5T
OFF-ROAD 2: Toyota Tundra HL. Uz je komplet.....je to konecne mazlik, ve kterem je vse..dle meho vkusu...
OFF-ROAD 3: Tamiya CR-01 ... v přípravě na těžší terén
www.rckv.cz
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak jsem si uvedomil, ze uz jsem tu o Tundre dlouho nic nenapsal, tak to musim napravit.

Na řadu po delsi dobe prisel navijak. Protoze jsem nechtel navijak vystrcit pred hrazdu, tak jsem mel bud moznost schovat navijak uplne do auta a nebo schovat za hrazdu.

Po nekolika zkouskach jsem se rozhodl navijak rozdelit od rolny a dat ho samostatne za rampu a rolnu primo napasovat do lyziny. Dal by se nechat pohromade, ale hrazdu bych musel moc odsadit od auta a to se mi nelibilo... vysledek je na foto dole.

A jeste pridavam jednu fotku kdy jsem Tundru pripravil na jihoceskou expedici s poutacem na nas klub a forum, ale nakonec jsme vyrazili na mistni akci... navijak je zde videt jak celkove nenarusuje design Tundry, ale presto ji hezky doplnuje o neco noveho... teda aspon dle me je to hezkej a nenapadnej doplnek :wink:

Obrázek

Obrázek
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Nadherna Tundra akorat mame asi uplne stejnou barvu ,ale neva Tunder neni nikdy dost ;-)

Zpět na „High Lift“