Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Tundra s lakem, který má "rodokmen"

Tundru jsem odkoupil od jednoho kolegy modeláře a postupně si jí vypiplávám dle svých představ.
Koupil jsem jí složenou, ale nedalo mi to a celou jsem jí rozebral (kromě převodovky, ale tu asi taky rozeberu) a zase složil. Zásadní zákrok jsem provedl na podvozku. Místo na listových perech se teď Tundra pohupuje na dvojitém čtyřlinku a nových tlumičích. Jelikož tlumiče nebyli úplně měkké, tak jsem ještě vyměnil pružiny za žluté, neboli soft. Pak jsem také upravil řízení, kdy jsem vyhodil celej pákovej systém a servo posunul na šasí nad nápravu.
Také přišlo na řadu jiné obutí. I když originál Tamiya Rock Cruiser M/T na expedici docela překvapili, tak na Tundru byli vzhledově malé a tak jsem je vyměnil za Crazy Krawler 1.9. Disky jsem zvolil osmi děrové Topcady. Asi jim stejně pořídim červené lemy, protože na Cruiserech se mi ten design líbil.
No a další úpravy se týkaly jen drobností jako je osvětlení, závaží do kol a výměna origo elektroniky, atd, atd.
Úplně nejčerstvější novinkou je, že Tundra dostala lak "s rodokmenem", protože ten původní jaksi bez základu na plast nedržel.
Schválně jestli přijdete na to proč mu říkám lak s rodokmenem :?: :mrgreen:
No je to tím, že to je opravdu barva která se používá pro auta 1:1. A zdalipak přijdete na to na kterém modelu je tento lak k vidění :wink: Je to stejně typický lak pro daný model třeba jako rudá červená pro Ferrari. :wink:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

me pride ze tudle cervenou metlu ma dneska skoro kazdy druhy auto vcetne fabie :)
Napadaj me jen SRTcka od dodge, ale nevim jestli je to spravnej odstin, pac fotky casto zkreslujou :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

No chtelo by to vyfotit na slunicku... je to opravdu perletova cervena a tyhle fotky s hodne difusnim svetlem malinko zkreslujou. :wink: Dodge SRT to neni...
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Hm, tak to me fakt nenapada znacka, ktera by mela jako svoji hlavni barvu perletove cervenou :) Mozna este alfa, ale pro ne je spis tradicni ta nuvola menavka :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
pavelini
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 23.10.2009 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

Muzu taky soutezit? Uz mlcim neboj ju?
OFF-ROAD 1: HPI BAJA 5T
OFF-ROAD 2: Toyota Tundra HL. Uz je komplet.....je to konecne mazlik, ve kterem je vse..dle meho vkusu...
OFF-ROAD 3: Tamiya CR-01 ... v přípravě na těžší terén
www.rckv.cz
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

mě napadl nissan ale ten má spíše měděnou
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

No neni to typicka barva pro celou znacku, ale pro konkretni modeljedne znacky... vim ze je okruh dost sirokej, tak napovim, ze tento lak byl po dloooouhem jednani navrhnut Pavelinim :wink: Coooo je to napoveda?

P.S. Paja soutezit nesmi... a Nissan to taky není
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

a nebo by to mohlo být barva, kterou má Mitsubishi lancer evo X :-D ale už ti to tu nebudu narušovat :-D
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

LordVerdox: Narusovat? Vzdyt tys to chlape trefil :wink:

Obrázek

Je to presne ona, ale jak jsem uz psal... chce to blejsknout na slunicku... kdyz jsem to fotil, tak bylo zatazeno a blesk to naopak moc zesvetloval...
Naposledy upravil(a) LUB dne 23.11.2009 19:51, celkem upraveno 1 x.
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

No tak to je napoveda velika, az jednoznacna a musim rict, ze bez ni me to vubec nenapadlo, protoze ta barva proste neni nijak vyjimecna v automobilovym prumyslu. Ale uz vim taky...

Na tedle fotkach vypada vic cihlove nez na realnym aute, tam mi pride vic cervena. A je fakt ze zepredu tvarem masky to ta tundra i trochu pripomina... :mrgreen: Dokonce i svetelna rampa pro rallye verze :))

EDIT: koukam, nez sem to dopsal, uz je tu odpoved

podle fotek ty tundry sem tipoval spis na takovejdle odstin

Obrázek
Naposledy upravil(a) deekay dne 23.11.2009 19:52, celkem upraveno 1 x.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Hihi jen vyrazit na rally...
Chce to nafotit na slunicku... to svetlo bylo fakt priserny... cim je vic tmavo tim vic je to cihlove a cim je lepsi svetlo, tak tim je to vic do rude cervene...
Je to trosku takova menavka :wink:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

deekay píše:podle fotek ty tundry sem tipoval spis na takovejdle odstin

http://farm2.static.flickr.com/1248/1478857482_11b06b230f.jpg

I takhle se ta barva na Tundre umi tvarit kyz ma malo svetla :mrgreen:
Naposledy upravil(a) LUB dne 23.11.2009 19:57, celkem upraveno 1 x.
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
pavelini
Uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 23.10.2009 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

A ja to malem nevydrzel udrzet hihi
OFF-ROAD 1: HPI BAJA 5T
OFF-ROAD 2: Toyota Tundra HL. Uz je komplet.....je to konecne mazlik, ve kterem je vse..dle meho vkusu...
OFF-ROAD 3: Tamiya CR-01 ... v přípravě na těžší terén
www.rckv.cz
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak hlavne ze jsi to udrzel... to by byl jinak pruuuuser :lol: :lol: :lol:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

LUB píše:
deekay píše:podle fotek ty tundry sem tipoval spis na takovejdle odstin

http://farm2.static.flickr.com/1248/1478857482_11b06b230f.jpg

I takhle se ta barva na Tundre umi tvarit kyz ma malo svetla :mrgreen:


Nojo to sou ty vymozenosti moderny techniky :mrgreen:
To muj starej dobrej defender, kdyz je slunicko tak je cernej, kdyz je zatazeno tak je cernej, kdyz prsi tak je cernej a kdyz je tma tak je ....cernej :mrgreen:
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6

Zpět na „High Lift“