Uživatelský avatar
Ghost
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 15.02.2009 0:00
Bydliště: Fr.Lázně

Toyota Tundra

Ahoj všem..Chtěl bych začít s touto pro mě zcela novou kategorií a nevím si rady co zakoupit, jelikož se mi líbí 3 modely. CC-01, CR-01 a Tundra. Chtěl bych si jezdit jen tak pro radost doma a na zahradě, jelikož nevím o nikom dalším na Chebsku. Co mi doporučíte zakoupit, aby se to dalo tunit a upravovat. Taky jsem koukal, že na T. Tundra je potřeba 4 kanál a já mám 3-DX3R DSM2. Když jsi tedy něco zakoupím, budete ochotni mi se vším i poradit a pomoci? Díky..
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Pokud máš finance na Tundru,tak podle mě je to nejlepší volba z těch tří.
Stačí ti na to tří kanál,my to jezdíme normálně.S origo motorem stačí řadit 1 a 2 a pokud dáš pomalejší motor,řadíš 1 a 3.
A HL je bezesporu nejvhodnější na vymazlení.
A o rady se neboj.Taky si skoukni www.tamiyaclub.net ,je tam toho strašně moc.

Občas jezdím za rodinou do Aše přes Mariánky,tak kdyby jsi něco potřeboval,můžem se domluvit.

A co šetiny v Luxoru?
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Ja bych neodepisoval ani CR-01ku. Pokud si s tim chces hrat (a nemusi to byt ultra scale), tak na CR-01 se vyrabi daleko nejvic tuningu. A na predelavani je jako delana. Navic bude levnejsi a dovolim si tvrdit, ze v terenu vic projede diky vetsim kolum. Jedna se o stroj na vyblbnuti treba i do lesa.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ghost
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 15.02.2009 0:00
Bydliště: Fr.Lázně

Já jsem pro tu CR-01 byl rozhodnutej, než jsem viděl T.Tundra. Je krásná napohled, ale když koukám kolik je tuning dílů na CR-01, tak bych se raději pustil do toho. Jinak jsem jezdil dříve samé on road a už mě to nebavilo. Problémy kde jezdit apod..S tímhle můžu zkrátka všude. Jinak koukám, že na tu CC-01 toho taky moc neni..
3 RACING F109 - Mc Laren
Spectrum DX3R DSM2
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Mam CR-01 a je s ni fakt sranda, muzu jen doporucit. Na CC-01 se tuning vyrabi minimalne, existuji kovove osy, ale je to pekelne drahy.
Obrázek
Uživatelský avatar
Ghost
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 15.02.2009 0:00
Bydliště: Fr.Lázně

Dobře, mrknu kde ji teda koupit tak nějak rozumně a ještě bych poprosil, jestli doporučíte nějakou stránku, kterou máte vyzkoušenou na tuning díly apod..Klidně Německo nebo US.
3 RACING F109 - Mc Laren
Spectrum DX3R DSM2
JirkaW
Nově příchozí
Příspěvky: 33
Registrován: 28.11.2008 0:00

Modell-truck-trial to je hlavní německá stránka a z ní můžeš odskákat, kam chceš. Vypisovat všechny stránky je na celý den.

Okolí Cebu jsou taky Mariánský Lázně a Velká Hleďsebe a tam je dost bláznů provozujících tento sport.

Škoda, že je každej lídej poustit ten vyhledávač, ale fakt se tam dá najít skoro včechno.

Zpět na „High Lift“