Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Další Tundra!!!

A jsem mez vámi, foto z první projížďky po zahradě.... http://tomhabmw.rajce.idnes.cz/ .trošku jsem ji upravil...rámy a zadní konstrukce vlastní výroby,zvednutí převodovky i celé kabiny...světelný modul,naviják..., Tak už se těším na nějakou expedici!!!!
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Tak vitej 8) ta kombinace barev je sice nezvykla ale pekne udelane auto. :tleskam:
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Další Tundra!!!

Přemýšlel jsem jakou ke žluté....tak je modrá podle tlumičů....
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

o kolik si zvednul boudu a převodovku? Bacha na to!!! HL Tundra je dost náchylná na boční náklon a tak bych zas tak moc nezvedal těžiště!
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Ten rám jí kazí ale každému se líbí něco jiného.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Další Tundra!!!

Zvednutí je převodovka cca 1cm,jak to je nachystané od Tamiy,vnitřek zůstal nezvednut,šla jen kastle tak o 2cm abych nechal baterku na svém místě a šla dobře vytahovat.Jinak co se týče rámu tak je to schválně,toto není jako "leštěnka" ,to bude styl SIMEX Rainforest Challenger!!Tak musí být nějaký úlet. :lol:
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Ten přední rám je šílenej :-D :-D
Mě se to líbí, rád tu pozoruju takovýhle disko expedičky (Letik,Grizzly atd.) :-D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Libi se mi "svedska" barevna kombinace, ale ten ram uz je na muj vkus moc :) Todle mit nekdo na rainforestu, tak nic nevyjede, pac nema zadnej najezdovej uhel, ale proti gustu :)

A zkusil bych vetsi kola, trebas zrovna trailbustery, jak budou vypad, dyz je to vlastne replika simexu.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
reddevil
Uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele: WWW

Ten rám je brutalní a na to auto asi nepatří......barevná kombinace je netradiční ale zajímavá....tak at dobře slouží....
Mex-I Defender 90
Mex-Hilux PRO Yota
Mex-II D-110



http://reddevil.rajce.idnes.cz/reddevil_2006-2010/
Uživatelský avatar
dandyddt
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Praha, Prosek

no z boku to vypadá jako nosorožec :-) ale určo budeš mít výhodu, že jak se bude stmívat, tak ho v lese uvidíš. Já když nazapnu světla, mi auto zmizí :-D Celkový můj dojem je, že v tomhle případě platí tochu míň, znamená někdy víc
Naposledy upravil(a) dandyddt dne 15.12.2009 21:10, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Anborn
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 02.08.2009 0:00
Bydliště: Zlín

fujtajbl ,to je šílený kýč :roll:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Celá žlutá by se mi líbila víc,to je ale věc názoru a klucí mají pravdu,že ten předek je moc.
Spíš udělat decent pevnostňák s navijákem.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Další Tundra!!!

Tak odpovím všem najednou...Kola větší dávat nebudu,uvažuji jen o pneu s větším profilem.Velká kola se nelíbí zase mě už na autech.Někdo má velký rám,někdo kola.A k rámu...když jsem byl v americe jezdil jsem tak a velmi si oblíbilo Durango.Majitel měl na něm právě takový rám,šíře 30cm a výškou 50cm nad kapotu,byl sice v chromu...tak já mám rám tady na Tundře,je to také auto pro americký trh,tak ať má rám jaký jsem vídal tam!!Tak to je odpověď zda tam patří nebo ne.Všechny komentáře beru a dal jsem to sem jen tak z hecu,neboť i tak si myslím že každému prd s čím kdo jezdí a jde jen o to ježdění.
Poslední odpověď ke komentáři co se mi opravdu nelíbí...a to ten fujtajbl a kýč!!!No...myslím že tady jezdí i horší...zajímalo by mě s čím zrovna jezdíš ty!!!
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Další Tundra!!!

Tomhabmw píše:...Poslední odpověď ke komentáři co se mi opravdu nelíbí...a to ten fujtajbl a kýč!!!No...myslím že tady jezdí i horší...zajímalo by mě s čím zrovna jezdíš ty!!!

Nic si z toho nedělej... já třeba beru kritiku od lidí co už něco předvedli...
A jestli tě to hodně trápí, tak mu dej 12babek a můžeš ho nakopnout :mrgreen:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
SirUp
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Žižkow
Kontaktovat uživatele: WWW

Mě se líbí ty ochraný trubky co kopírujou sloupky ... dej nejakej detajl těch stříbrnejch střešních nosičů .. a auto je to dost vymazlený , třeba časem ještě něco změníš , zas podle mě hezčí rám doma vyrobenej , než jako já plastovej 1:8 bugy.
*RC4WD Bruiser HILUX vprocesu
*MEX-1 Defender 90
*LOSI Desert Truck
*Traxxas Slash

Zpět na „High Lift“