Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

zila70 napsal:
Můžu se přidat a taky něco podotknout??????Pěkny-fakt pěkný:)))Jste tady parta šikovnejch kluků,škoda že dělám ponorky,ale hned jak najdu u mě v rybníku mojí poslední ponorku tak se asi dám do stavby nějakého pěkného auta.Ponorky nejsou špatný ale pořád ji někde lovim a člověk má z té studené vody věčně nudlu:))))Přemýšlim o nějakém hasičském Defendru aby někdo mohl hasit ty vaše žhavé káry:).Jěště mě zajímáj ty doplňky co máte na těch krásnejch autech a třeba i tlumiče jako na tomhle vojenskym Fordu to scháníte v nějakym naloženym eshopu????Koukal jsem že by mi mohl dát kontakt p.modelář Mikep je to kluk šikovnej a všechno zná:)))))))))Jdu na jonta:))))))))


Když budeš chtít nějaký doplňky jako třeba navijáky, tlumiče, motory ,regly a jiný nepotřebný blbosti, tak se nestyď a zavolej, znám jednoho co jich pár má (možná ho ukecam a nechá ti to i za nákup). :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) speca dne 28.02.2009 8:11, celkem upraveno 1 x.
1:24 Pajero Wagon, Nisan Navara
1:10 Octavia,Fabia WRC,Fabia S2000,Škoda130R
1:8 Defender Crew Cab (ve výstavbě)
1:4 Abrams M1A2
1:1 Jeep Grand Cherokee V8, Nissan Pathfinder
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

zila70 píše:Můžu se přidat a taky něco podotknout??????Pěkny-fakt pěkný:)))Jste tady parta šikovnejch kluků,škoda že dělám ponorky,ale hned jak najdu u mě v rybníku mojí poslední ponorku tak se asi dám do stavby nějakého pěkného auta.Ponorky nejsou špatný ale pořád ji někde lovim a člověk má z té studené vody věčně nudlu:))))Přemýšlim o nějakém hasičském Defendru aby někdo mohl hasit ty vaše žhavé káry:).Jěště mě zajímáj ty doplňky co máte na těch krásnejch autech a třeba i tlumiče jako na tomhle vojenskym Fordu to scháníte v nějakym naloženym eshopu????Koukal jsem že by mi mohl dát kontakt p.modelář Mikep je to kluk šikovnej a všechno zná:)))))))))Jdu na jonta:))))))))

teď být tebou bych jointa právě vynechal :)
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Já nechápu že se do mě tak trefujete:(((To řeknu Marušce a ta Vám vyhlásí válku!Vždyť jsem chtěl být jen jeden z Vás!OK zbalim si ponorku a potáhnu k rybníku..........:)))))))))))))))))))
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

zbalim si ponorku a potáhnu k rybníku........kde jsou topoly, vzpomeneš si na svoji babičku.........já to říkal vždy, hotový František Dobrota!!!
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

Tak jsem si dneska udělal malou generálku na sobotu a přitom něco málo natočil.
Takže tady : http://www.youtube.com/watch?v=QlBlyEa4e2c
1:24 Pajero Wagon, Nisan Navara
1:10 Octavia,Fabia WRC,Fabia S2000,Škoda130R
1:8 Defender Crew Cab (ve výstavbě)
1:4 Abrams M1A2
1:1 Jeep Grand Cherokee V8, Nissan Pathfinder
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

Tak jsem zjistil že jsem totálně oddělal "hrušku" na zadní ose ,nevím jak se to stalo ,žadný vůle tam nejsou a takhle se to očesalo,nechápu.
Nemáte někdo? je to sestava dílu č.9808085. Jsem chtěl jet zítra F-kem a asi pojedu Pajerem :(
Obrázek
http://klasika.ukazto.com/?img=4062391~DSC05200.jpg
1:24 Pajero Wagon, Nisan Navara
1:10 Octavia,Fabia WRC,Fabia S2000,Škoda130R
1:8 Defender Crew Cab (ve výstavbě)
1:4 Abrams M1A2
1:1 Jeep Grand Cherokee V8, Nissan Pathfinder
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Tak to je masakr, zkus někoho od Teplic (latinsky VENA) možná ti jí vezme na pumpu a než dojedem na start máš to v kupě.
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

Tomu už jsem volal jedu k němu už ráno a něco zkusíme zbastlit.
1:24 Pajero Wagon, Nisan Navara
1:10 Octavia,Fabia WRC,Fabia S2000,Škoda130R
1:8 Defender Crew Cab (ve výstavbě)
1:4 Abrams M1A2
1:1 Jeep Grand Cherokee V8, Nissan Pathfinder

Zpět na „High Lift“