Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

F-350 Military

Tak jsem dneska předělal rám na Fku, trochu jsem ho rozšířil ,dal silnější trubky a prořezávače.Přibyla malá zahrádka z maskovací sítí. Gumacuky už jsem dneska nestih.
Taky jsem ho poslal ještě o 1cm vejš.

Jak to dopadlo zde: http://specal.rajce.idnes.cz/F350_Military_truck/#album
1:24 Pajero Wagon, Nisan Navara
1:10 Octavia,Fabia WRC,Fabia S2000,Škoda130R
1:8 Defender Crew Cab (ve výstavbě)
1:4 Abrams M1A2
1:1 Jeep Grand Cherokee V8, Nissan Pathfinder
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Super je ten rám! Osobně bych Ti trošinku vytkl ty nenapnutý prořezávače větví. Nicméně bojim, se bojim, že scaleistí ty dají co proto... :-) ale jinak mě se to líbí.
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

Prořezávače dopnu neboj. A kluci to snad unesou ,budu jezdit poslední a krejt jim záda :wink: .
1:24 Pajero Wagon, Nisan Navara
1:10 Octavia,Fabia WRC,Fabia S2000,Škoda130R
1:8 Defender Crew Cab (ve výstavbě)
1:4 Abrams M1A2
1:1 Jeep Grand Cherokee V8, Nissan Pathfinder
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Z toho jde strach :lol:
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

tak to se mi líbí...sice obecně zastávám teorii menších kol jako víc scale, ale v tomhle případě mi tam ty větší celkem seděj...chtělo by to eště dopředu normální naviják a na korbu velkej silnej naviják a bude z toho ideální vyprošťovák zbloudilej expedicionistů (takový slovo asi neni, co?)
...ten masivní rám a řetěz vepředu sou super...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Ten retez, to je fakt masakr. :lol:

Mam dotaz, k cemu sou dobry na realnejch autech ty lana z predniho narazniku na strechu. Je to k necemu jinymu nez suseni zabahnenejch hadru po opusteni terenu ?
Obrázek
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Brání tomu aby ti větve vymlátily přední okno a pak vzápětí i mozek. Větev je navedena nad střechu, kde ti maximálně shodí něco ze zahrádky.
Uživatelský avatar
tomsoyer
Nově příchozí
Příspěvky: 33
Registrován: 05.01.2009 0:00
Bydliště: Ceske Budejovice
Kontaktovat uživatele: WWW

ještě doplním
největší smysl mají právě při používání se zahrádkou, kdy i když jsou větve menší, že nehrozí rozbití čelního skla, tak se zasekávají pod zahrádku a brání jízdě.
Tyto lana tomu zabraňují :wink:
Budweiser beetles - Crawler
RC4WD Copperhead
Novak Rooster Combo
Sanwa MX3 FHSS 2,4
Flickr My photos
YouTube My videos
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

A ještě doplním, když se ti podaří zastavit před větví o průměru půl metru 5cm od předního skla a nepoškodíš nic, tak při montáži těchto lanek v té samé situaci zkončíš s ohnutým předním rámem, který ti poškodí kapotu, přední světla, naviják, přední masku, utrhne to zahráku a poškodí střechu(žlábky). Takže to má pro i proti. Já je sundal :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Ano, ale větev o průměru půl metru zastaví i kamión pomalu. Lanka jsou proti křovím a běžným větvím a myslím, že fungujou. Nicméně samozřejmě na českou silnici se s tím nesmí.
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Diky za info, uz je mi to jasny. :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Kastle se mi moc líbí,rám a prořezávače taky,ale ty kola se mi zdají fakt velký,nebo jsou jen moc vystouplý.Mám je doma a na začátku jsem s nima jezdi a na kamenech sedí opravdu výborně.Škoda jen jejich šířky.
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Flare píše:Ano, ale větev o průměru půl metru zastaví i kamión pomalu. Lanka jsou proti křovím a běžným větvím a myslím, že fungujou. Nicméně samozřejmě na českou silnici se s tím nesmí.

zřějmě pro případný střet s chodcem, jehož rozříznuté tělo napůl, by řádně zasvinilo nádherný offroad sajrajtem v neakceptovateném odstínu. :cry:
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

Leprasol:
--------------------------------------------------------------------------------
tak to se mi líbí...sice obecně zastávám teorii menších kol jako víc scale, ale v tomhle případě mi tam ty větší celkem seděj...chtělo by to eště dopředu normální naviják a na korbu velkej silnej naviják a bude z toho ideální vyprošťovák zbloudilej expedicionistů (takový slovo asi neni, co?)
...ten masivní rám a řetěz vepředu sou super...




No pěkně jsi mě nakop, se mi něco urodilo v hlavince a trochu kutím. Asi na to bude ale málo kanálů :lol:
1:24 Pajero Wagon, Nisan Navara
1:10 Octavia,Fabia WRC,Fabia S2000,Škoda130R
1:8 Defender Crew Cab (ve výstavbě)
1:4 Abrams M1A2
1:1 Jeep Grand Cherokee V8, Nissan Pathfinder
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Můžu se přidat a taky něco podotknout??????Pěkny-fakt pěkný:)))Jste tady parta šikovnejch kluků,škoda že dělám ponorky,ale hned jak najdu u mě v rybníku mojí poslední ponorku tak se asi dám do stavby nějakého pěkného auta.Ponorky nejsou špatný ale pořád ji někde lovim a člověk má z té studené vody věčně nudlu:))))Přemýšlim o nějakém hasičském Defendru aby někdo mohl hasit ty vaše žhavé káry:).Jěště mě zajímáj ty doplňky co máte na těch krásnejch autech a třeba i tlumiče jako na tomhle vojenskym Fordu to scháníte v nějakym naloženym eshopu????Koukal jsem že by mi mohl dát kontakt p.modelář Mikep je to kluk šikovnej a všechno zná:)))))))))Jdu na jonta:))))))))

Zpět na „High Lift“