Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

F350

Vyroba 4 linku bylá dlouha. Ale povedlo se http://petersa.rajce.idnes.cz/Ford_F350_4_link/
jen se nato musite kouknou od zadu . :evil:
Video bude brzo
Naposledy upravil(a) Majlo dne 27.10.2010 16:45, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
012Roman_0
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 20.01.2010 0:00

Re: 4 link HIGH LIFT

Trochu moc vysoke nemyslis?? :o
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

jj ale pak sem to udelal takhle a tak se mi to libi http://petersa.rajce.idnes.cz/Ford_F350 ... /#k_2_.jpg
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tak hlavně že se to líbí tobě..... 8)
Uživatelský avatar
012Roman_0
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 20.01.2010 0:00

To uz je o niecom inom 8)
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

JJ presne tak . a tady je to slibovane video
http://www.stream.cz/video//443098-ford-f-350-rc
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Tak já budu za toho zlého, že se to tobě líbí je hezké, nakonec je to tvoje auto, ale když nám to tady ukazuješ tak zřejmě tě zajímá náš názor, ten můj je, že to máš příliš vysoko, úhel kardanů je šílenej a popár jízdách v náročnějším terénu se ti ty kardany rozpadnou, a ten 4link tedy nic moc, je to teď velká móda vše předělat na 4link ale málokdo si dá tu práci udělat 4link plně funkčí, není to jen natáhnout 4 linky, má to své zákonitosti, na tom videu ti šasi bočně poskakuje ze strany na stranu, ty linky se totiž musí křížit aby plnily svou funkci...
bflmpsvz
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Já budu upřímnej - mě se to moc nelíbí. Ale líbí se mi ta odvedená práce. Jára Cimrman taky putoval po poli vědy a cestou zatloukal do země cedule "Tudy cesta nevede".

Video - proč ta šílená muzika pod X neúspěšných pokusů o přejetí obalu od DVD - nevím nevím.

Je to vysoký jako koza a v pohybu bylo vidět, že i křížení nic moc (na tu výšku) a boční stabilita vlastně žádná (díky výšce a poloze těžiště).

Ale líbí se mi ta odvedená práce.

Tak se na mě nezlob.

P.S. tu fotku s rohlíkem (jediným zaostřeným předmětem na obrázku) vyhoď z alba.

EDIT: než jsem to sesmolil, Milan mě předběhl ... :wink:
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Koukám na to video a ten řidič je nějakej ožralaj,ne??Než se mu povedlo vyjet.... :lol: :wink: Jinak Milan má pravdu,na to jak je to vysoko ten předek vůbec nefunguje,křížení žádné,vypadáto jako by to bylo na lisťákách :cry: .Ale víš jak,hlavně že tobě dělá auto radost a je upraveno dle tebe... :wink:
Uživatelský avatar
012Roman_0
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 20.01.2010 0:00

Ten fordik nevypada moc scale vsak? :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Tomhabmw píše:Koukám na to video a ten řidič je nějakej ožralaj,ne??Než se mu povedlo vyjet.... :lol: :wink: Jinak Milan má pravdu,na to jak je to vysoko ten předek vůbec nefunguje,křížení žádné,vypadáto jako by to bylo na lisťákách :cry: .Ale víš jak,hlavně že tobě dělá auto radost a je upraveno dle tebe... :wink:

Ozralej ne . :mrgreen: prave stim predkem jeste nevim jak to tam doladit a nevijel sem tam proteze mam slabe servo a hodlam koupit nove ale to je v jinem topiku
a to jak se mi to vzadu hejbe tak to sem chtel . videl sem to v jednom videu a zaujalo me to . ale stim zvisenim mate prvdu . me slo oto co nejvice zvednout ten prostredek :cry: :cry: . dik za vase rady . nikdo neni dokonali :wink: a to tuplem ja .
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Však. Proto jsem napsal tu poznámku o Járovi Cimrmanovi - jestli tedy podle pravopisu soudě víš, kdo to byl. :mrgreen:
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Ano omlouvám se-Ožralej!! :cry: ,ale já snad měl jen jednu chybu.... :lol: ,jinak auto zatáčelo!!To nebylo servem :lol: Tak přeji mnoho modelářských úspěchů!!
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Prave ty chybej a uz by mohli brzo nejake prijit . ted resim to zataceni a mam sto chuti vyhodit to auto z okna :evil:
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Až ho budeš vyhazovat tak mi řekni, já so ho tam příjdu chytit :lol:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel

Zpět na „High Lift“