Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Peknoucky to mas, tomahawky tomu slusi, akorat sem taky cekal ze budou kapanek mensi :o
Jinak svetla jsem taky barvil zevnitr.
Jinak myslim ze jak D40 tak Yota napravy pouzivaji stejny prevodovy pomer jak tamiya TLT a highlift (2.67), protoze u RC4WD pisou ze kdyz chcete mit diferak misto pevny osy, mate pouzit vnitrnosti s hilift naprav.
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

madbull píše:Souhlasim moc pěkné.Akorát kde bych mohl zkouknout ty nápravy yota?Já totiž taky nejsem zrovna moc spokojenej s prostupností HL tak chci změnit na 4 link a jiný nápravy plus kola.S těma listama je to moc tuhé a dost často to někde vysí na břiše či nápravě :-(

Jak už tu zaznělo, samotný nápravy (např. Yota) přidají tak pár mm pod dif, takže jízdní vlastnosti resp. průchodnost terénem moc neovlivní, za to vzhled je naprosto dokonalej!
Proti visení na břiše to chce překopat převodovku ...ideální by bylo dát motor níž a nechat třeba jen jednu rychlost (třeba to co používá Axial) nebo 2° převodovku od RC4WD. Jenže do toho se mi nechce a taky to pak ztratí toho původního "netrialového" ducha... stejně jako použitím 4linku. To už můžu koupit rovnou SXC-10. Toť můj názor.
deekay píše:Peknoucky to mas, tomahawky tomu slusi, akorat sem taky cekal ze budou kapanek mensi :o
Jinak svetla jsem taky barvil zevnitr.
Jinak myslim ze jak D40 tak Yota napravy pouzivaji stejny prevodovy pomer jak tamiya TLT a highlift (2.67), protoze u RC4WD pisou ze kdyz chcete mit diferak misto pevny osy, mate pouzit vnitrnosti s hilift naprav.

Dík za info, trochu jsem se věnoval onroadu, tak je čas se vrhnout zase na HL :wink: Barvu mám už doma...
Tomahawky nejsou moc v měřítku k Fordu, ale fungujou výborně, opravdu velkej rozdíl proti Stomperům. Akorát pozor na deformaci, už po 1,5 hodině stání na sedadle v autě se vymačkávají, takže při skladování ve skříni musí HL být na stojánku s kolama ve vzduchu.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
madbull
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 17.04.2009 0:00
Bydliště: Jablonec nad Nisou

o jednostupňovce jsem už uvažoval taky ale to přijde až s kompletním přestavením šáska:-)jinak souhlasim ale neba mně když ležim na břiše na každým šutru a nebo na difu.kdyby jste je viděly jak je mám odrblý tak je to děs.takže dám jiný gumy
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

madbull píše:o jednostupňovce jsem už uvažoval taky ale to přijde až s kompletním přestavením šáska:-)...

Jo, tak to taky vidím, jenže na tu kompletní přestavbu jsem moc nešikovnej modelář, takže nevím jestli půjdu dál než k již instalovanému alu rámu... :cry:
Kola jsou základ a k Yotě se i ty 108mm hoděj výborně.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
madbull
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 17.04.2009 0:00
Bydliště: Jablonec nad Nisou

modelařina je jen na kastly:-)na podvozku je to strojová výroba:-)a ta mně baví:-)Udělám pár snímků a vožim a založim vlastní vlákno.Teďkon ale uvažuji, že koupim nějaké profilové šasi a trochu jiné než je origo ale přvodovka pujde ven.je vysoká těžká a naprd mi přijde:-)Zatim pojezdim s timhle a pak uvidim:-)
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Přidávám pár nových fotek, místo práce na barvení světel jsem raději vyrazil do terénu :wink:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

madbull píše:...na podvozku je to strojová výroba:-)a ta mně baví:-)

Tak tam se už nechytám vůbec! :cry: :evil:
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Pěkný fordík :wink:
Uživatelský avatar
milda
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: okr.Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj všichni tak mě ta choroba postilhla uplne stejně jako některe z vas a pořidil sem taky Forda http://mildda.rajce.idnes.cz/Ford_F350_ ... mo_Z-tune/ :D :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) milda dne 05.09.2009 9:15, celkem upraveno 1 x.
peter

pekny ta farba my pripomyna ten film Walker texasky Ranger ete nejaky stroboskop par nalepiek a si Texasky Ranger :D :D
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Pekne mu davas do tela :wink: bahynko,tomu rozumim. :D
Uživatelský avatar
milda
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: okr.Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

No? :P Světel uš tam mam dost tet sem dal 3-Link. http://mildda.rajce.idnes.cz/Ford_F350_ ... mo_Z-tune/
Tet bych dal nejake lepši gumy.
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

No mas to moc pekny a to krizeni je taky super. :wink: Myslim,ze uz to vyjede uplne vsechno. :)
Uživatelský avatar
milda
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: okr.Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

No a tady mam male videjko :D http://www.youtube.com/watch?v=1i8WyxxRFXU
Naposledy upravil(a) milda dne 06.04.2013 16:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Máš otevřený diferáky?
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Vypada to,ze ma.Chtelo by to zavrit.Jinak pekne udelany videjko. :wink:

Zpět na „High Lift“