Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

No a pak se maj divit ze maji ekonomickou kryzi.Vis co to musi sezrat? :D
Uživatelský avatar
madbull
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 17.04.2009 0:00
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Junfac hezký ale už to neni tak hezky scale jako samotná.to taky právě řešim jak to trochu zvednout,myslím nápravy nad zem a nedávat moc velký kola.:-)Jinak hezký technicky, to ano:-)
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Dostat diferák nad zem se dá pouze většíma kolama.Třeba doctory xl jsou největší.Ale mají i jiný na výběr.Nebo můžeš dát portály,ale to je za 4 kusy ranec.
Uživatelský avatar
madbull
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 17.04.2009 0:00
Bydliště: Jablonec nad Nisou

právě,už jsem se rozhodl, že to budou nejdřív gumy.Jedny jsem vybral ale nevim jak se jmenujou.
violator
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 22.04.2009 0:00
Bydliště: Vítkov okr. Opava
Kontaktovat uživatele: WWW

Naviják

Zdar Pánové,

tak a naviják je doma. No vlastně je už na autě a prošel funkčním testem, připíchl jsem ho na čtvrtý kanál a šlape parádně. Napájení jsem přitáhl z vstupu do regulátoru a asi to nechám zapojené stabilně. Akorát to byl docela boj, kam ho vlastně umístit. Jestli před rám, nebo schovat za rám. Použil jsem nepotřebnou část z výztuhy rámu a šup s ním na rám. Foto najdete na http://www.cvaknito.eu

T.K.
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Naviják

Nemáš fotku jak by vypadal naviják za rámem. Ne že by takhle nebyl hezkej a já vždy tvrdil, že je škoda naviják schovávat, ale jen tak pro zajímavost :-)
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Flash
Uživatel
Příspěvky: 131
Registrován: 08.01.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad

Pokud ho necháš takhle v předu bude docela na ráně. Na těhle autech jsou vidět akorát čuby
Pajero CC01 - Tamiya
F-350 - TF
TOYOTA FJ45 - v procesu
violator
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 22.04.2009 0:00
Bydliště: Vítkov okr. Opava
Kontaktovat uživatele: WWW

Pravda, na ráně je, ale hodlám v budoucnu zapojit přední světla na rámu, tak tam bude pár drátů. Sice by byl chráněný mezi rámem a kastlí, ale ještě by se motal v drátech. Pak by se ještě musela pořešit kladkodráha (vedení lana), do mezery mezi rámem se nevleze. Stejně jednou dojde k tomu, že budu muset stvořit rám nový. V každém případě kovový, ten plastový je docela křehký a mám obavy, že tam dlouho nevydrží :( . Materiál ještě vybraný nemám, zkusím pohledat něco na fóru pokud už někdo řešil přední rám.
Ještě bych rád vyměnil stávající motor za stříďák. Viděl jsem u Žíly pěkný set i s programátorem, ale nevím jestli ho můžu použít pro TUNDRU. Doporučte mi nějaký typ i s reglerem.

Dík

T.K
puma1
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové

nejsem žádnej placenej agent ale mimáme už v hradci tři stříďáky od žíly i s tím programátorem a myslím si že můžu za všechny tři říct že je s nima spokojenost.
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Moc pěkná tundra, žlutá k ní sedí :) a ten střídak jak si říkal tak ten tam pujde jen tu někdo psal že má velkou spotřebu, ale asi to tak drastické nebude.
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Tak jsem taky podlehl téhle káře. :) Dostavěno a nalakováno-ted už jenom pár detajlů a bude hotovo. Je to zatím bez jaké koliv úpravy,ale to určitě přijde časem. :wink: Tady malá ukázka: http://bavorakx5.rajce.idnes.cz/Tamiya_ ... Hign_Lift/
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

maš to hezke moc :wink:
jen mi ta žluto-černa tundra pride jako me stare auto :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

baracuda píše:maš to hezke moc :wink:
jen mi ta žluto-černa tundra pride jako me stare auto :lol: ]


Nechci být nějak rejpavej a zvědavej, ale kde je žlutočerná Tundra?
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore píše:
baracuda píše:maš to hezke moc :wink:
jen mi ta žluto-černa tundra pride jako me stare auto :lol: ]


Nechci být nějak rejpavej a zvědavej, ale kde je žlutočerná Tundra?


Ve violatorove avataru napriklad :)
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Aha.. já myslel, že kolega mluví s kolegou Bavorákem a on mluví po půl roce s kolegou Violatorem... tak to sorry, to by mě nenapadlo... :D

Zpět na „High Lift“