Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

2,2 jsou dost velký,dej tam spíš 1,9 HERE
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Já jsem měl na Tundře Tomahawk 1.9 a plná spokojenost jak s velikostí ,tak i s funkcí. Jsou něco kolem 104mm a podle mě akorát. Mrkni na !
A jestli bych si měl vybrat o něco menší ,tak bych na ni šoupnul tyhle gumičky Rock Creepers 1.9! Nádherný gumky! :lol:
Ted mám na ni momentálně Crazy Crawler 1.9 a ty fungujou skvěle! Horší je ,že jsou nic moc vzhledově!
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Na ty Tundre ty vetsi kola jsou hezdsi .
Petr
Hilux, Mex šasí, 4link, HL nápravy,Futaba 2,4 GHz, NOVAK regl...
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tak vítej mezi Tundráky!!! :lol: Na Tundře je stále co upravovat.....z origa tam mám tak už nápravy,rám,kastli!! :mrgreen:
Uživatelský avatar
gside
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 18.10.2010 0:00

JJ už jsem si párkrát prohlížel to vlákno s 1.9, srovnání mi moc pomohlo. Fakt je že ty sériový vypadají tak nějak titěrně oproti autu:) Každopádně jedu v sobotu na první expedičku(když to klapne) tak se pořádně rozkoukám, co kdo má.
A jen malý dotaz abych nezakládal nové vlákno. Máte někdo zkušenosti s Lipo u které kleslo napětí pod povolenou mez? Zapoměl jsem po jedné jízdě vypnout světla(stává se mi to i u velkého auta). Až po třech hodinách jsem si uvědomil, že tlu je napojená před regulátorem tudíž lipostop nepomůže. A 10 diod udělalo své, napětí bylo cca 5,5v. Mám ray C12 a na Lipo mi nedovolila nabíjet. Zkusil jsme přepnout na Nimh a nabíjel jsem 0,2 A než napětí stouplo nad 6V. Přepnul zpět na lipo a zbytek nabíjení proběhl v pohodě, články se srovnaly, rozdíl byl v mikrovoltech, což může být klidně i odchylka v měření. Kapacita 3750 z 3800. Mám ale strach, jestli budou v pořádku, je to hardcase takže nemůžu ověřit stav pytlíků. Nerad bych měl z auta hromádku roztaveného plastu:)
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

nechat to půl hoďky nabíjet bez balanceru a pak začít nabíjet znova s balancerem. Oboje nabíjej jako lipo.
Dělá to každý kdo podvybije
sevntysiksforevr

Zpět na „High Lift“