violator
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 22.04.2009 0:00
Bydliště: Vítkov okr. Opava
Kontaktovat uživatele: WWW

Přestavba sériového podvozku TUNDRY na 3-link systém

Zdar všem,

po všem zkoušení a testování jsem se pustil do přestavby sériového, téměř nefunkčního podvozku TUNDRY na 3-link systém. Zdálo se to celkem jednoduché, ale kdybych tušil co všechno je třeba upravit... Ale to by modelařina nebyla modelařinou a stálo by to za... (to si domyslete každý sám) :lol: Nakonec se vše podařilo - detaily naleznete na : http://www.cvaknito.eu/fotoalbum/rc-mod ... -na-3-link

P.S. Prohnal jsem tundru do pořádného hrbatého kopce a ejhle, jelo to i bez zamčených diferenciálů. A co dodat ??? Přestavba se povedla a je to úplně jiné poježdění.

RC zdar - kdo si hraje, nezlobí ... že ??? :wink:

T.K.
T.K

RC model:

zatím nic..
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

3 link ze předu to by mě asi nenapadlo.
violator
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 22.04.2009 0:00
Bydliště: Vítkov okr. Opava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 3 link ze předu to by mě asi nenapadlo.

Jo kamráde, když tam není vůbec místo. Ta za.....á převodovka vadí nejvíce, potom servo řazení - to byl druhý oříšek. Ale zjistil jsem, že motor z převodovkou lze cca o 1cm posadit výše, ale... Zase zadní kardan bude hoblovat baterii. Ale ta vleze na rám pod zadní část kastle, akorát to trochu rozhodí těžiště. Začínám přemýšlet o LiPo baterii 2S.... Ta váha NiMh je ve srovnání s LiPo brutální. NiMh 4200 Ah váží úctyhodných 450g. A to je dost.
T.K

RC model:

zatím nic..
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

no, pěkný, ale nějakou váhu to mít musí aby to mělo záběr...
a kdy to přijedeš otestovat do Bělkovic? :D
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

Já jsem tu převodovku o ten 1cm zved a držák baterie je na to připravenej taky ,takže se jen posune a kardan nedře. :wink:
1:24 Pajero Wagon, Nisan Navara
1:10 Octavia,Fabia WRC,Fabia S2000,Škoda130R
1:8 Defender Crew Cab (ve výstavbě)
1:4 Abrams M1A2
1:1 Jeep Grand Cherokee V8, Nissan Pathfinder
violator
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 22.04.2009 0:00
Bydliště: Vítkov okr. Opava
Kontaktovat uživatele: WWW

zvednutí převodovky

Tak jsem hledal podložky pod kastli, ale nic, prostě nejsou. Zvednout to jde, držák aku jsem posunul. Pokud namontuju kastli, tak baterii tam nedostanu aj kdyby čert na kozi rajtoval. Ten kus kastle prostě vadí. A kdyby to nebyla TUNDRA, tak šmik a ..... :cry:
T.K

RC model:

zatím nic..
Uživatelský avatar
speca
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 27.12.2008 0:00
Bydliště: Tuhaň

Podložky tam někde určo máš, zvedá se to s celou deskou elektroniky.Baterie jde vyndat jentaktak ,ale jde.Nemam s tím problém. :wink:
1:24 Pajero Wagon, Nisan Navara
1:10 Octavia,Fabia WRC,Fabia S2000,Škoda130R
1:8 Defender Crew Cab (ve výstavbě)
1:4 Abrams M1A2
1:1 Jeep Grand Cherokee V8, Nissan Pathfinder
Uživatelský avatar
mamba
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 14.08.2009 0:00
Bydliště: stara plzen

ahoj ja jsem ji take prizvedl a jde to vyndat kdyz trochu prizvednes kastli jinak je to v poho trochu to dre ale kastle stale drzi nandavani jde lepe a vyndavani tomu trochu pomuzu :wink:

Zpět na „High Lift“