Uživatelský avatar
George_Green
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 11.06.2009 0:00
Bydliště: VYSOČINA

JUNFAC - M-shackles pro hiluxe, f-350 atd...

Zdravím pánové - již chvilku zvažuji toto řešení na zadek Hiluxe ... http://www.junfac.com/shop/index.php?ma ... cts_id=267 ... ale nějak stále nemohu pochopit doporučení v závěru popisu ... Note: It is recommended to install the droop setup shocks and slide style of universal shaft for the maxium benefit of M-shackles because the ones you currently run will max out before the shackles do. --- pochopíte to někdo lépe nežli já ? De facto z té jejich poznámky netuším, jakéže nastavení tlumičů a kardanu mám zvolit ? Díky za případnou reakci ... :D
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

No ja si nejsem jistý, angličtina mi zrovna nejlíp nejde, ale myslím že tim chtěli říct něco jako že se doporučuje používat měkke tlumiče a univerzálně délkově posuvný kardan, protože se to s těma M-Shacklesama více hýbe ... :lol:
Uživatelský avatar
George_Green
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 11.06.2009 0:00
Bydliště: VYSOČINA

... myšleno měkké nastavení listových per ?
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

-Kage- píše:No ja si nejsem jistý, angličtina mi zrovna nejlíp nejde, ale myslím že tim chtěli říct něco jako že se doporučuje používat měkke tlumiče a univerzálně délkově posuvný kardan, protože se to s těma M-Shacklesama více hýbe ... :lol:
Z vlastnej skusenosti doporucujem hlavne aj trochu dlhsie tlmice aspon o 1cm nech to ma zmysel. Inac s dlhsimi tlmicmi je to fakt bomba skoro ako 3link. Iba doporucujem! :idea: :wink:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!

Zpět na „High Lift“