Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Peterrc Ford F-350

parádní káry a ty nárazníky tomu fakt sluší :-) :-) :OK: :OK:
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
peterrc
Uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: 10.08.2011 0:00
Bydliště: Kraslice

Re: Peterrc Ford F-350

díky za pochvalu,jsem rád že se Fordi líbí

:patt
to je dobře že to dobře došlo a nemáš zač,jezdim tam docela často,tak kdyby někdy něco,dej vědět :wink:
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Peterrc Ford F-350

peterrc píše:díky za pochvalu,jsem rád že se Fordi líbí

:patt
to je dobře že to dobře došlo a nemáš zač,jezdim tam docela často,tak kdyby někdy něco,dej vědět :wink:


Jasně Péťo. Fakt díky :FRIENDS:
Uživatelský avatar
peterrc
Uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: 10.08.2011 0:00
Bydliště: Kraslice

Re: Peterrc Ford F-350

Zase nějaká změna na modrym Fordu-dostal pneu Tomahawky, protože Rock Crushery brousily blatníky
dneska jsem je pořádně otestoval a zabíraj parádně
jen se mi podařilo vyrvat zase závitovku z kloubů linků,už nevim co tam dát, měl jsem je i zalepený a ani to nepomohlo
asi zkusim mp-jety,jinak půjdu do kovových z rc4wd i za ceniu toho,že mají vůle, protože jak má ford skoro 6kg tak se mi ty plastový každou chvilku vyrvou
pár fotek:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
a tady pár fotek z dnešní solo expedice:
http://peterrc.rajce.idnes.cz/Skaly_2.8.2014/
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Peterrc Ford F-350

Z tou závitovkou.... mě to dělalo to samý, pak jsem do plastový části kloubu vyvrtal 3,5 díru, a s trouchou síly tam našrouboval 4ku závitovku, drží to pekelně a linky se neohýbaj :-D
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
peterrc
Uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: 10.08.2011 0:00
Bydliště: Kraslice

Re: Peterrc Ford F-350

nivak: to mě ani nenapadlo tam dát 4mm závitovku,
našel jsem doma ještě hliníkový kloubky z rc4wd tak jsem je tam dal ať můžu jezdit,jsou sice z vůlema ale co..

někdo mi psal abych změřil výšku auta s těma úpravama co tam mám, když ho pustim co nejníž ale smazal jsem si sz a nevim kdo to byl.
tak sem dám foto,takhle to je nejníž s tlumičema 75mm co tam mám,kdyby se dali kratší,ještě by to šlo asi o 5mm dolů
a výška od plata převodovky k zemi je 47mm když to dám takhle tak to je na fotce,což je myslim na spuštěný HLko krásný
Obrázek
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Peterrc Ford F-350

peterrc píše:...se mi podařilo vyrvat zase závitovku z kloubů linků,už nevim co tam dát...

Krásný Fordy! Škoda, že je kastle trochu mimo měřítko (třeba v porovnání s Hiluxem), taky s tím bojuju. Jinak Traxxas dělá osvědčené kloubky na 4mm závit, ty můžu doporučit, mám je na Wraithu...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: Peterrc Ford F-350

Bože to je nádhera!!!!!! :tleskam: :OK:
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Sisma
Nově příchozí
Příspěvky: 65
Registrován: 16.06.2010 0:00
Bydliště: Praha-východ

Re: Peterrc Ford F-350

Já mam na linkách MP-Jety, trochu jsem je předříznul závitníkem a pak jsem závitovku malinko pojistil vteřiňákem a vše zatím drží bez problému. Dokonce když jsem potřeboval jedny linky poladit, tak jsem závitovku z toho kloubku vůbec nemohl dostat a než abych rozloup kloubek, tak jsem dělal linky nový...
T813 Kolos trucktrial
T815 Dakar Azevedo
Ford F 150 CC-01

Hilux (tamyia HL, Brushless, 2,4GHz)
Tatra T810
Uživatelský avatar
peterrc
Uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: 10.08.2011 0:00
Bydliště: Kraslice

Re: Peterrc Ford F-350

měřítko neřešim, prostě se mi líbí Ford, a v porovnání s Hiluxem o tolik menší neni
a když tak přemýšlim dobudoucna,tak koupim od J.Pstružiny tu dlouhou boudu a buď z modrýho,nebo z šedivýho udělám dlouhýho :-)
kloubky Traxxas jsem měl doteď ale jak je Ford těžkej,tak se tam po půl roce udělaly vůle, tak budu hledat nějaký jiný
buď ty mp-jet nebo nějaký kovový
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Peterrc Ford F-350

Je fakt, že 6 kilo je už váha, na druhou stranu ty Reva apod. se dělají i benzínový, tak by klubky měly něco vydržet. U mě zatím na Wraithu ty 4mm drží. BTW je dobrý nechat nějaký "slabý" místo, které můžeš levně servisovat. Jestli tam jsou takové síly, tak se s pevnějším kloubkem můžou začít ohýbat spojovačky, šrouby apod.
Co se týče měřítka, ona ta F-350 je docela mastodont, takže kola nebo doplňky by ze scale pohledu musely být menší. Když jsem dal desetinový kanystr na korbu, vypadal trochu jako lodní kufr... :-D
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
peterrc
Uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: 10.08.2011 0:00
Bydliště: Kraslice

Re: Peterrc Ford F-350

oni kluci tamiácký mají ty měřítka vůbec nějaký divný, Ford bude tak 1/11 a něco, Hilux zase už mi přijde 1/8 a něco
nevim proč to neudělali všechno 1/10 a byl klid 8o
ale jak píšu, měřítko neřešim prostě se mi Fordy líbí tak jak jsou
chvilku jsem pokukoval po tom doublecabu od Newbrigtu,ten se mi zase nelíbí,že vypadá měřítkově ale střechu má nízkou tak působí placatě
kloubky budu asi zkoušet až nějaký vyberu,ale jak přibývá váha,tak asi nakonec budu předělávat zase na listy :-D
Uživatelský avatar
WizzyHilux
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 28.05.2014 15:47
Bydliště: Nejdek

Re: Peterrc Ford F-350

ahoj, ty jsi mi minule dobre poradil s tema vnitrkama do highlift naprav. Chtel bych se zeptat na jednu vec: koukal jsem na fotky ze mas porad stejnej motor novak. Me vydrzi motor rok a pak ho musim vymenit protoze muj kilometrovy najezd dele nezvladne. Mam prave taky Novak ale neda se sehnat,tak me napadlo jak to resis,jestli ho objednavas nekde z venku,nebo jezdis tak malo ze ti vydrzi x let?
Uživatelský avatar
peterrc
Uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: 10.08.2011 0:00
Bydliště: Kraslice

Re: Peterrc Ford F-350

to jsem ani nezkoumal jak dlouho mi vydrží. ale rok mi přijde málo. když mi motor někdy přestal jet,vyměnil jsem uhlíky,obrousil komutátor a jezdil dál,pak se ale začal hodně hřát a žrát a to už jsem ho měnil. novej Novak jsem ale nekupoval,koupil jsem obyčejnej plechovkovitej motor rc4wd a z toho vyndal kotvu a dal do toho Novaku,asi by šla i ta plechovka ale to bych Fordovi asi neudělal :-D
Uživatelský avatar
peterrc
Uživatel
Příspěvky: 278
Registrován: 10.08.2011 0:00
Bydliště: Kraslice

Re: Peterrc Ford F-350

dneska jsem po delší době protáhl Forda po poli
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zpět na „High Lift“