Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

speca píše:No maká to k mé spokojenosti, předek i když jde proti sobě ,tak protože nejsou linky uchycený ve stejným bodě tak se náprava trochu přetočí a krásně propruží. A zadek vyšel z mé lenosti něco vymýšlet, prostě jsem otočil tu origo plastovou vzpěru a dal do ní kuláky a hotovo :lol:
Trochu mě trápěj ty tlumiče stále si sedaj a mam to nízko jak F1.Prostě vyndám pružiny nátáhnu je a za tejden zase F1. Tak poraďte, nechci je měnit.Voni jsou tak krásně éloxovaný že je tam chci. :wink:


Tady se daj pořídit za pár babek karásný tlumiče s pružinou.
Jsem je namontoval k těm mekčím listům (-25%) a myslím, že je to dost slušný.
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015
Uživatelský avatar
letik
Nově příchozí
Příspěvky: 85
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele: WWW

Nemožné se stalo skutkem a tady je pár fotek ze stavby. http://letik.rajce.idnes.cz/Toyota_Hilux/ Nejdřív jsem se patlal s tím oreginálem přesně podle návodu a ve finále když jsem zjistil jak to funguje tak je všechno jinak. Pod fotkama jsou komentáře. Je to zatím v rozpracované části a práce na tom bude ještě moře.
Uživatelský avatar
milda
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: okr.Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahojte moc pěkny taky o tom 3 linku uvažuji :D
Naposledy upravil(a) milda dne 25.08.2009 19:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

letik píše:Nemožné se stalo skutkem a tady je pár fotek ze stavby. http://letik.rajce.idnes.cz/Toyota_Hilux/ Nejdřív jsem se patlal s tím oreginálem přesně podle návodu a ve finále když jsem zjistil jak to funguje tak je všechno jinak. Pod fotkama jsou komentáře. Je to zatím v rozpracované části a práce na tom bude ještě moře.

Máš to mooc pěkný, hezká práce - pěkný fotky.
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Chtěl bych poprosit - chystám se udělat na svém novém mazlíkovi 3, nebo 4-link a čtu tady, že ty tlumiče ze setu pak budou skoro k ničemu. Chci se teda zeptat s jakými že to tlumiči máte dobré zkušenosti? (nejlépe odkaz na eshop, nebo alespoň přesný typ) Kuju :-)
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Na HL mám TOTOK Makaj 2 roky v pohodě.Teda jeden po opravě,protože netěsnil,ale zakápnutí vteřiňáku vše vyřešilo.
Za pár kaček mám přední žlutý pružiny,vzadu standart černý.Měřil jsem je od oka k oku.

4-link: Závitová tyč pozink 3mm + dural trubička.Kloubky + očka tuším 4 mm.
Když už to budeš dělat,tak nech servo na rámu + panchartka.

Dobrá pomůcka:
Obrázek
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Super, díky moc :wink:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak 4link už mám na Tundře hotovej :wink:
Ale tlumiče pořád z Akroshopu nedorazili :( Už skoro dva týdny jsou objednané, ale stále nic. Máte někdo zkušenosti za jak dlouhou odesílají zboží když je skladem? Jako jestli neodesílaj jednu hromadnou objednávku za rok. Rád bych se jich do Vánoc dočkal :twisted:
Edit: tak před chvilkou dorazilo na mail potvrzení o odeslání balíku :twisted:
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Zkus tam cinknout treba se nekde ztratila objednavka
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Gluck: Před chvilkou mi shodou okolností na mail dorazilo potvrzení odeslání balíku poštou i s číslem pro sledování na netu. Asi se konečně prokousali dotazama až k odeslání. Ale stejně odpověď žádná, ale to neva jestli opravdu díly poslali :)
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

tak to gratuluju treba se dockas ;)
Uživatelský avatar
Onkyo78
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 06.06.2011 0:00

Zdravím,
taky bych rád postavil 4link na Tundru, nebyla by nějaká rada, tipy např.
kde koupit díly a fotky uchycení 4linku a serva?. Díval jsem se na Junfac, ale myslím si, že domácí stavba vyjde asi levněji. Díky

Hans H

LUB píše:Tak 4link už mám na Tundře hotovej :wink:
Ale tlumiče pořád z Akroshopu nedorazili :( Už skoro dva týdny jsou objednané, ale stále nic. Máte někdo zkušenosti za jak dlouhou odesílají zboží když je skladem? Jako jestli neodesílaj jednu hromadnou objednávku za rok. Rád bych se jich do Vánoc dočkal :twisted:
Edit: tak před chvilkou dorazilo na mail potvrzení o odeslání balíku :twisted:
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Jak uz se tu psalo zavitovou tic 3 mm koupis v zelezarstvi, obi... kloubky treba MP JET, tlumice ansman. 8)
Petr
Hilux, Mex šasí, 4link, HL nápravy,Futaba 2,4 GHz, NOVAK regl...
Uživatelský avatar
Onkyo78
Nově příchozí
Příspěvky: 20
Registrován: 06.06.2011 0:00

Díky,

vím, že se to tu psalo, kde koupit (Trutnov je trošku menší než Praha a HK i co se modelářství týče)
3 link nebo 4 link jsem nestavěl, našel jsem sem tam nějaké fotky výrobců např. Junsac. Zajímalo mne jak je to s uchycením serva řízení vepředu (zdali to je nutné při změně) právě k vozu (Tundře).
Proto jsem se obrátil na "odborníky", kteří mají již nějaké zkušenosti a jsou ochotni s touto stavbou pomoci příp. poskytnout fotku pro inspiraci.

s pozdravem Hanes

Majlo píše:Jak uz se tu psalo zavitovou tic 3 mm koupis v zelezarstvi, obi... kloubky treba MP JET, tlumice ansman. 8)
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Vse na internetu koupis a servo podle uhlu servopaky k servu protoze kdyz bude velky tak pri tlumeni ti budou zatacet kola a je lepsi zvolit servo na napravu. Pokud zvolis servo na ram a budes mit mali uhel servopaky tak se muze stat ze pri zataceni ti bude servo hejbat s napravou. A to se resi vetsim pro krizeni nebo pridani tice vedle servo paky. Ale nejdriv co udelej tak to tu vsechno projdi , procti a kdyz nebudes neco vedet tak sem pis. 8)
Petr
Hilux, Mex šasí, 4link, HL nápravy,Futaba 2,4 GHz, NOVAK regl...

Zpět na „High Lift“