Uživatelský avatar
milan
Uživatel
Příspěvky: 179
Registrován: 18.07.2009 0:00
Bydliště: Brno

SERVO HVAR

Ahoj kamarádi, nevíte někdo jestli se dá náhodou na ostrově Hvar koupit servo asi tak 8-10 kg tah na řízení a nebo není tu někdo z vás a nebo nepojede sem někdo?
Dík za info.
Uživatelský avatar
marcel
Uživatel
Příspěvky: 447
Registrován: 20.12.2012 20:56
Bydliště: Banská Bystrica - Králiky
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: SERVO HVAR

Priatelu ostrov Hvar je v tomto beznadejný , mam ho zbehany križom krážom a neviem ani o dakej RC predajni zhánal som karosrierie Nikko alebo new brighta / okrem detskych modelov v potravinových obchodikoch / niekde nič. Jediné ćo som naśiel nad Stari Gradom nad trajektovým pristavom nakupne centruma čln na dialkove ovladanie ale ake servos je dnu na kormidlo ???...
Posledne / 7 mesiac / som mal peknu trasu z Milny do mesta Hvar / cez Robinsona / a dost som bol so svojim Rc expe ako atrakcia
Uživatelský avatar
milan
Uživatel
Příspěvky: 179
Registrován: 18.07.2009 0:00
Bydliště: Brno

Re: SERVO HVAR

marcel píše:Priatelu ostrov Hvar je v tomto beznadejný , mam ho zbehany križom krážom a neviem ani o dakej RC predajni zhánal som karosrierie Nikko alebo new brighta / okrem detskych modelov v potravinových obchodikoch / niekde nič. Jediné ćo som naśiel nad Stari Gradom nad trajektovým pristavom nakupne centruma čln na dialkove ovladanie ale ake servos je dnu na kormidlo ???...
Posledne / 7 mesiac / som mal peknu trasu z Milny do mesta Hvar / cez Robinsona / a dost som bol so svojim Rc expe ako atrakcia


Ano vím, ale naděj umírá poslední..... Dík
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: SERVO HVAR

bflmpsvz
Uživatelský avatar
milan
Uživatel
Příspěvky: 179
Registrován: 18.07.2009 0:00
Bydliště: Brno

Re: SERVO HVAR



Jo to jsem se už díval, ale serva nemají.....
Dík
Uživatelský avatar
milan
Uživatel
Příspěvky: 179
Registrován: 18.07.2009 0:00
Bydliště: Brno

Re: SERVO HVAR

Tak už mám servo, podařilo se nemožné, na Hvaru je letecký modelář a ten mi dal servo. Byl 8km od mého současného bydliště.
Modeláři všech zemí spojtese :tleskam:

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“