Uživatelský avatar
gino
Uživatel
Příspěvky: 402
Registrován: 04.10.2009 0:00
Bydliště: Poprad city SVK

xvlastix píše: to bude deska "přes půl auta" :roll: . Přece jen v autech toliko místa nemáme ne?


to bol prvy podnet ,pre to aby som vytvoril novy plosny spoj , ale este pred som riesil problem s napajanim kedze v scheme je jasne vidiet , ze si to berie stavu s BEC obvodu regulatora a nie kazdy ma bud regulator , ktory ma min 3A na BEC alebo zvlast stabilizator . Co sa tyka mojho plosneho spoja ma rozmery 50 x 30 x cca.20-25 mm a krabicka do ktorej to osadzam ma rozmery 68 x 48 x 26 mm
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

gino píše:
carlos46 píše:Zdar chlapci,
tak se tady už asi hodinku tím vším prokousávám, četl jsem o tom zvukovém modulu i v mocheekově vlákně a rád bych se Vás zeptal co vše přikoupit k tomuto zvukovému modulu?
Elektronika je pro mě španělská vesnice a tak bych využil tu hotovou variantu, jelikož se znám a dokážu zničit nezničitelné :lol:

Chápu dobře, že už mi k tomu stačí dokoupit jen repráček?
Třeba ten co k tomu nabízejí? Nebo nějaký např. u nás v GM?
Nebo budu potřebovat ještě něco? Já se v tomhle opravdu nevyznám a byl bych vděčný za každou radu.
Díky...


Staci akykolvek reproduktor s parametrami 4 ohmy / 10W , alebo 8 ohmov/ 5W , kedze ten koncovy tranzistor ma urcity limit . Velkost necham na teba , no najidealnejsi je nejaky stredo-basovy , alebo basovy aby sa zvyraznil zvuk . Je na tebe ci si potom ten reprak osadis do nejakej drevenej bednicky , alebo nie (co moze tiez prispiet ku kvalite , alebo zhorseniu zvuku )
Ja som zabehol do elektroservisu taky sidliskovy kde opravuju kadeco hlavne audio a poprosil som chlapika o niejaky srary repracik s impedaciou okolo 8 ohm a vykonmi okolo 0,5 az 2,5 watt ! Dostal som tri rozne kusy kde ten 2,5wattovy bol asi najvhodnejsi ale este stale dost hlucny tak som zobral tu plastovu elektrikarsku izolacku a cely som ho pekne dookola omotal nasledne som dal pred membranu AL kruzok s tenkeho plechu o priemeru cca 40mm a nasledne to cele zase omotal ako poutovu lopticku! :idea: Tym padom sa stal reprak aj vode odolny a o hodne tichsi skoro ako scale zvuk , ale s trochu deravim vyfukom! :lol: Reprak zrejme niejaky sanyo o priemeru cca 75mm a hrubky 28mm perfektne zapasoval nad predne blatniky ako motor! Este som zabudol na hmotnost repraku ktora po naslednej uprave bola cca 125gramov coz nieje az take spatne! :idea:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“