Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

hmm, zajímavé, jen nejak neuznávam objednavani ze zahraničí, protože kdyš se mi to pak posere, tak budu muset zaplatit prekladatela nebo co?
ja totiž po anglicky moc nevím,...
a ješte je to i moc daleko, takže kdyš budou delat problémy tak nemúžu sadnout do auta a jet tam,...
ja to radeji vemu z obchodáku co mám 2kilometry od školy, takže se tam mužu jet na neco zeptat, nebo to vyreklamovat, a nebudu muset platit poštu,...

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

baracuda píše:hmm, zajímavé, jen nejak neuznávam objednavani ze zahraničí, protože kdyš se mi to pak posere, tak budu muset zaplatit prekladatela nebo co?
ja totiž po anglicky moc nevím,...
a ješte je to i moc daleko, takže kdyš budou delat problémy tak nemúžu sadnout do auta a jet tam,...
ja to radeji vemu z obchodáku co mám 2kilometry od školy, takže se tam mužu jet na neco zeptat, nebo to vyreklamovat, a nebudu muset platit poštu,...
Futaba je aspon zarucena kvalitka nezto hocijaka Noname sitarina neviem neviem ako keby som si kupil kia rio :mrgreen: !
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
pepoRC
Nově příchozí
Příspěvky: 39
Registrován: 26.12.2009 0:00

Dik za nazory ale uz som objednal DX5e DSM2 Spektrum Air Mode 1.
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

jerry-mouse píše:
baracuda píše:hmm, zajímavé, jen nejak neuznávam objednavani ze zahraničí, protože kdyš se mi to pak posere, tak budu muset zaplatit prekladatela nebo co?
ja totiž po anglicky moc nevím,...
a ješte je to i moc daleko, takže kdyš budou delat problémy tak nemúžu sadnout do auta a jet tam,...
ja to radeji vemu z obchodáku co mám 2kilometry od školy, takže se tam mužu jet na neco zeptat, nebo to vyreklamovat, a nebudu muset platit poštu,...
Futaba je aspon zarucena kvalitka nezto hocijaka Noname sitarina neviem neviem ako keby som si kupil kia rio :mrgreen: !


hele jerry, tak si kup to kia rio,... ja si koupim hitec, jeden už doma mám a je celkem v pohode (jenomže je to volantovka) nebudu hazet do nejaké blbé ovladačky miliony, na aute mam kopu veci co musim vymenit aby to normálne jezdilo, protože seriovej hilux od tamiye stoji za prd (gumy na nic, malá svetlá výška,...)
mi nerikej že to je ovladač na nic ( http://www.rcm-pelikan.cz/index.php?sec ... t&id=30463 )
ma šest kanalu, má taky display a to mne uplne stačí, a hlavné je to abych byl já spokojen, nebo né?

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Rc suprava pre TUNDRU-TAMYIA

Souhlasim s barakudou,já mám taky hitec a dost dlouho a max.spokojenost.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“