Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Koupě Rc soupravy

Já ti taky doporučím jedině Spektrum, má 4AAčka a hlavně ji nic jen tak neruší.

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Koupě Rc soupravy

Petře, spektrum je předražená kvalita už dávno přebitá čínskou kvantitou. Za 1600 s možností programování .....
Tak to bylo i nokií. Siemens nabídl za poloviční peníz to samé :-)


Petr Sekula píše:Na rc soupravě nešetři je to to základní co potřebuješ denně. Za mě jedině SPEKTRUM :OK:
http://www.astramodel.cz/cz/katalog/spe ... 34944.html
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
bedna
Častý přispěvatel
Příspěvky: 687
Registrován: 20.10.2009 0:00
Bydliště: Kostomlaty nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Koupě Rc soupravy

Měl jsem doma DX3E a GT2B jako provední flysky dobrý lehký ale sem věrný spektru. ted mám DX3C a neměnil bych :OK:
Jeep Wrangler YJ- Mex
Ford - Scx 10
MOA crawler Axial Xr10
http://bedinka.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Koupě Rc soupravy

Já často píšu o Flajskajkách, že 8), ale každý ať používá, co mu vyhovuje a čemu důvěřuje. Howgh! :lol:
Ke Spektrumům aspoň existují laciné oranžády a cena DX3E/C taky není nejhorší.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
flateric
Častý přispěvatel
Příspěvky: 578
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: Stupava

Re: Koupě Rc soupravy

Mal som cinu a tiez uz mam lem spektrum.. A nic ine mi tak skoro do domu nepride
Axial scx10 jeep rubicon
Vaterra slickrock
TF2 hilux by mrak
Vaterra ascender Marauder (d90 v štýle Tomb Raider)
Jeep YJ na TF2 swb v plane
Hardbody rubicon v pláne
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Koupě Rc soupravy

plutoone84 píše:Děkuji za odpovědi.
GT3C jsem koupil nedávno zde na Marketu. Bohužel nefungovala...

No doufám, že ji nějaký dobrák neprodal právě proto... Měl si možnost vyzkoušet jí i s jiným přijímačem? Nebyla u přijímače podrbaná anténa?
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Koupě Rc soupravy

minotaur píše:
plutoone84 píše:Děkuji za odpovědi.
GT3C jsem koupil nedávno zde na Marketu. Bohužel nefungovala...

No doufám, že ji nějaký dobrák neprodal právě proto... Měl si možnost vyzkoušet jí i s jiným přijímačem? Nebyla u přijímače podrbaná anténa?

Prodávající byl solidní a peníze i s poštovným vrátil. Řekl bych, že problém byl spíše ve vysílači. Když jsem s ním v ruce otáčel, auto se samovolně pohybovalo a podobné nepříjemnosti.
Ano, pokud by mi nebylo líto peněz, koupím Spektrum. Ale nechci do autíček zahořet nehorázný prachy. Jen se mi to nějak nedaří :-D
Uživatelský avatar
flateric
Častý přispěvatel
Příspěvky: 578
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: Stupava

Re: Koupě Rc soupravy

Momentálne predávam dx2e s prijímacom sr301 za 40 eur.
Nové.. To fakt nieje veľa..
Axial scx10 jeep rubicon
Vaterra slickrock
TF2 hilux by mrak
Vaterra ascender Marauder (d90 v štýle Tomb Raider)
Jeep YJ na TF2 swb v plane
Hardbody rubicon v pláne
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Koupě Rc soupravy

Děkuji, už jsem objednal.
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: Koupě Rc soupravy

plutoone84 píše:Děkuji za odpovědi.
GT3C jsem koupil nedávno zde na Marketu. Bohužel nefungovala. Respektive po poodjetí auta cca 20m od vysílače si začalo auto dělat co chtělo. Je pravda, že nastavit na ní šlo všechno možné i nemožné. Na mé ježdění bohatě 3 kanály stačí.

Jasper kdysi dostal ke své bazarové FS-GT3B zadarmo druhej vysílač jako "nefunkční", kterej měl stejnej problém - malej dosah. Jinak to fungovalo normálně, tak jsme to ani neřešili a pak, když jsem oběma přidával poutko na kšandu, po rozebrání jsem našel upadlej přívod antény. Těch pár metrů to chodilo jen na toho šneka na plošňáku.
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: Koupě Rc soupravy

vitas píše:Já ti taky doporučím jedině Spektrum, má 4AAčka a hlavně ji nic jen tak neruší.

Čistě statisticky je v podmínkách megaexpedic (nemluvím o pár autech na dráze) nejrušenější značkou Spektrum. Fakt je, že se jedná skoro vesměs o tradiční statický systém DSM/DSM2. Jak tomu bude u (o pár let zaspané "novinky" :mrgreen: ) DSMX/R, ukáže až praxe.
Musím sice objektivně říci, že mě osobně Spektrum (v leteckých podmínkách) nikdy nezklamalo a historické zásluhy o 2,4GHz mu nikdo nevezme, ovšem jeho známé tradiční problémy, inovační a marketingová politika, jsou prostě k smíchu, případně pak i k pláči.
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Koupě Rc soupravy

Ano to vím rušili mě také, ale to jenom když jsem používal originální přijímač a navíc s modulací DSM, já teď používám ve všech autech(a u jednoho je potřeba opravdu spolehlivá kvalita signálu,jinak by to špatně dopadlo) Orange DSM2 a doposud mě nikdy,nikdo nerušil. Předtím to bylo pořád něco. Ale jednalo se hlavně o modulaci DSM

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Argo22
Uživatel
Příspěvky: 191
Registrován: 30.04.2012 0:00
Bydliště: Moravské Málkovice

Re: Koupě Rc soupravy

GT3B, misto tuzkacu lipolku 2500mAh, snizenej sloupek volantu od Mraka, prehrat soft a spokojenost... nekolik uz sem jich delal, pouzivam ji i na zavodech, doporucuju kazdymu, stoji malo penez a hlavne.... nedam na todle radio dopustit...
Marouch
Uživatel
Příspěvky: 104
Registrován: 11.03.2013 13:42
Bydliště: Jílové u Prahy

Re: Koupě Rc soupravy

gecko-x píše:A nepřemýšlel jsi o GT3C? lehká, i díky lipolce místo tužkovek, velký a myslím i přehledný display a i u nás ju koupíš pod 2000. Za 200-300 přehraješ SW a je 8-mi kanál. Já jsem nadmíru spokojenej.
http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ ... z-prijimac



Ahoj taky řeším koupi RC a tato mě zaujala už jenom těch 8 kanálů je bomba ale zajímalo by mě jak popřípadně kde přehrát SW aby všech 8 šlapalo? Tady na forum jsem našel že to udělají zadarmo na RCguru, ale omlouvám se asi za hloupý dotaz ale pokud bude přehraná na 8kanál tak pořád je jenom 3 kanálový přijímač jak tedy všechny sprovoznit? nový přijímač?
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Koupě Rc soupravy

Ji, potřebuješ dokoupit 6 nebo 8 kanál přijímač, vyjde u nás na 300 :-)
Sw ti přehraje třeba argo, me to dělal synator od bandolika. Na RC guru, když ti to udělají, neztratis záruku, všude jinde o ni prijdes. Já jsem to riskl hned po 14 dnech a doteď, az na ten všeobecné známy problém s vypínačem, naprostá spokojenost :BYE:
http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ ... GHz-8CH-V2
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“