Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

POMOC S TGY9X - Zasmrádla !!

Prosím vás mam problem, ve spšchu já KOKOT zapojil omylem opacne baterku( lipolku ) do vyse zminene vysilacky a jen se zadýmylo.. Je tu někdo schopnej co by to dokazal spravit? ta vysilačka byla jednou jedinkrat zapla... je fungl nová ..

Tu je kontakt na mě 777058591.. pokud je tu někdo kdo tomu rozumí a dokaže to spravit tak mě prosím kontaktujte ZAPLATÍM KLIDNĚ ZLATEM :-I :-I

Urychleně sem to kuchl a zjistil tohle--
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: POMOC S TGY9X - Zasmrádla !!

Vezmi si 4 tužkový, vezmu Ti vysílačku s přijímačem ...
Trial, Drift, Silnice, Terén
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: POMOC S TGY9X - Zasmrádla !!

Ruzabmx píše:Prosím vás mam problem, ve spšchu já KOKOT zapojil omylem opacne baterku( lipolku ) do vyse zminene vysilacky a jen se zadýmylo.. Je tu někdo schopnej co by to dokazal spravit? ta vysilačka byla jednou jedinkrat zapla... je fungl nová ..

Tu je kontakt na mě 777058591.. pokud je tu někdo kdo tomu rozumí a dokaže to spravit tak mě prosím kontaktujte ZAPLATÍM KLIDNĚ ZLATEM :-I :-I

Urychleně sem to kuchl a zjistil tohle--
Obrázek
Obrázek




Obrať se na Arga22 topic9349.html
Uživatelský avatar
badger
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 02.04.2010 0:00
Bydliště: Praha a někdy i Tábor
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: POMOC S TGY9X - Zasmrádla !!

Ruzabmx píše:Prosím vás mam problem, ve spšchu já KOKOT zapojil omylem opacne baterku( lipolku ) do vyse zminene vysilacky a jen se zadýmylo.. Je tu někdo schopnej co by to dokazal spravit? ta vysilačka byla jednou jedinkrat zapla... je fungl nová ..

Tu je kontakt na mě 777058591.. pokud je tu někdo kdo tomu rozumí a dokaže to spravit tak mě prosím kontaktujte ZAPLATÍM KLIDNĚ ZLATEM :-I :-I


No.. obecně se takovýhle věci opravují hodně špatně, protože bývá dost často poničený i samotný plošnák (nejenom součástky).
Ale tak na první pohled vypadá že odešlo něco kolem napájení, takže pokud neshořelo něco důležitého dalšího, možná by to někdo zručný a dostatečně znalý mohl nějak nahradit to napájení, ale.. obecně bude s tím "dost sraní" a výsledek nejistý.
Kdybys byl odněkud od Prahy, řekl bych "přines to a já se kouknu, co by s tím šlo dělat", ale takhle.. nevim jestli to za to stojí.
http://rc-svetla.cz
http://jezevcinora.cz/gallery

CC-01 Mitsubishi Montero (2,4GHz) :)
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: POMOC S TGY9X - Zasmrádla !!

Mrkni na rcmanii, někde se to tam řešilo a i tam byl kontakt na člověka co to opravuje.
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: POMOC S TGY9X - Zasmrádla !!

Už jí má doma Agro22 a vypada to že bude zdárně spravená :OK:
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: POMOC S TGY9X - Zasmrádla !!

pak hoď info, co všechno kromě toho tantalu odešlo

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“