marekBB
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 15.02.2015 14:48

Výber RC súpravy

Zdravím,

aké máte skúsenosti s týmito súpravami ? po prípade rady ktorú by ste mi odporučili

http://www.rajmodelov.sk/dx4c-dsmr-spek ... 410-p88198
http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ ... l-prijimac - túto preto lebo som čítal že sa dá naprogramovať na 8 kanál a má dosť veľa možnosti pri zmena firmveru..

Ďakujem.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Výber RC súpravy

Já to vidím takto. Spektrum je dobře zaplacena kvalita. Je tady hodně zastánců, co na ni nedá dopustit.
Proti tomu gt3b je levnější Čína se slušnou kvalitou za významně nižší cenu a s možnosti preprogramovani na 6 nebo 8-mi kanál. Přijímač koupiš za 300. Já osobně ti doporučim činu, ale zvolil bych GT3C, je sice o trochu dražší, ale je napájena 1S lipolkou, která je v ceně. A díky tomu je znatelně lehčí. Vice se o ni a jejich klonech dočteš tady:
http://www.305.cz/rc/search.php?rsvelik ... menu=20:29
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Výber RC súpravy

:-D GT3C je dobrá volba! :-D
Obrázek
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
marcel
Uživatel
Příspěvky: 447
Registrován: 20.12.2012 20:56
Bydliště: Banská Bystrica - Králiky
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Výber RC súpravy

Tak tak Roman FSGT3B prerobenka na viac kanalku
Lee mal daku na bazari predaj
??? A to nemas radsej na podklad foto doma napr klasika Aljašsku vlajku???
marekBB
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 15.02.2015 14:48

Re: Výber RC súpravy

tiež by som sa priklonil k tej GT3 ale či C alebo B to je asi jedno, len v Cečku je lipolka.. ako je na tom výdrž ? pri oboch ? má to niekto vyskúšané ? či sa naozaj oplatí to Céčko. alebo ostanem pri lacnejšej variante Béčku. Dík
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Výber RC súpravy

Já chodím (zatím) na jednodenní akce a ještě se mi nestalo, že by "došla" vysílačka (mám GT3C 8ch), spíš mám málo LiPolek do auta. A nabíjet se to dá "čímkoliv", já třeba používám nabíječku/měnič co mám k tabletu (ale i z "blbého" PC se to dá), jen přehodím kablík (jiné USB na konci). Před každou akcí to "napíchnu" a nechám nabít "do plnejch" (a nemusím řešit tužkovky). Pokud by byla vícedenní akce, nabíječka/měnič nic nezabere ev. obyč. powerbanka co je k mobilům a tak by to asi taky zmákla. Za mě GT3C. :tleskam:
Naposledy upravil(a) Ming dne 14.03.2015 20:31, celkem upraveno 2 x.
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Výber RC súpravy

A to já mám v oblibě zase Spectrum.Těď mám nový DX4S Funguje s přijímačema za pár kaček GR300 i se všema spectrama.

Ale GT3 jsou vyzkoušený a dobře fungující,toho bych se nebál.

Michal zase nedá dopustit na Fujtajbly.....
marekBB
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 15.02.2015 14:48

Re: Výber RC súpravy

a Marcel mi písal že GT3 sú nachylnejšie na vlhko a vodu( nemyslím tým že sa s ňou idem kúpať, ale trebárs dážd,sneh a pod. ) čo je na tom pravdy ? tá spectrumka DX4S je fajn len tá cena :-D a viac ako 100eur nechcem dať do RC súpravy a ak by som sa rozhodol pre spectrum tak ta DX4C je akurat na hrane, našiel som ju aj málinko pod 100 eur a zas viac sa mi aj páči :) no len sa bojím že 4 kanály nebudú stačiť :D
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Výber RC súpravy

Přijde na to, co všechno chceš s vysílačkou dělat. Déšť nejspíš "nesvědčí" čemukoliv co je elektronické bez vyjímky. A jestli se s ní chceš "válet" ve sněhu, ...
Pokud něco "padá shora", asi vysílačku preventivně schováš, ať je to Spectrum, Flysky či jiná "verbež".Já měl GT3C pod pláštěnkou jenom jednou, když se šlo na Praděd. a to pršelo docela fest. A funguje pořád.
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
marekBB
Nově příchozí
Příspěvky: 7
Registrován: 15.02.2015 14:48

Re: Výber RC súpravy

to bol len príklad, že ak napríklad začne trošku pršať či to znesie alebo ju niekde trebárs v zime položím na sneh..teraz mám hk310 a tá znesie trocha dažďa a už mi pred domom spadla aj do mokrého snehu a stále žije..takže ak by to bolo s ňou podobné išiel by som do nej..robiť no stačí ak mi bude zvládať navijak a osvetlenie takže tie 4 kanály minimum..
Uživatelský avatar
flateric
Častý přispěvatel
Příspěvky: 578
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: Stupava

Re: Výber RC súpravy

Spektrum dx4c splnil vsetko co som ocakaval. Na jeden ovladac mam naucene vsetky moje modely, kazdy z nich na vlastne nastavenia..ma vsetko okrem telemetrie ktoru na expediciu fakt nikto nepotrebuje.
Axial scx10 jeep rubicon
Vaterra slickrock
TF2 hilux by mrak
Vaterra ascender Marauder (d90 v štýle Tomb Raider)
Jeep YJ na TF2 swb v plane
Hardbody rubicon v pláne
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Výber RC súpravy

Já jsem nosil gt3c i v dešti bez ochrany a v pohodě. Né, že by byla vodotěsná, ale myslím, že jí pár kapek neublíží. Jinak co se týká výdrže - jezdim 3 ks 5000 mAh v autě a vysílačka jede, auto ne. Celej den v pohodě, vícedenní akci jsem mel jednou, stačilo večer baterku pro jistotu připojit, ale myslím, ze by dvoudenní akci zvládla.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Výber RC súpravy

Je to tak GT3C bez jakékoliv ochrany snese mrholení, déšť, kotrmelce... :-D
Prostě pohoda...osmikanál za 1,000,- Kč...to nikde nekoupíš....a expedice jak vyšitá :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
marcel
Uživatel
Příspěvky: 447
Registrován: 20.12.2012 20:56
Bydliště: Banská Bystrica - Králiky
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Výber RC súpravy

Chlope pošli info kde sa dá 8 kanal FSGT za 1000ku kupit , to zoberiem aj ja .
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Výber RC súpravy

Mi je objednával Bandolík z Číny cca 900,-Kč + přeprogramování na 8mi kanál 200,-Kč...
Takže - sorry - 1100,-Kč :-D :-D :-D
Už se mi to vyplatilo - mám jich 5 ks!!
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“