Fanda
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 17.02.2015 18:23

Spektrum Dx3e + X-car 45A + hpi 550 + savox

Ahoj mám problém s touhle sestavou Spektrum Dx3e + X-car 45A + hpi 550 + Savox sa-1230sg. Při plnym plynu 100% na ovladači točí motor asi po 5s spadnout otáčky asi na cca 50% a potom se to opět rozběhne na 100%. Když na to dám ovladač LRP A-STX D. tak to jede normalně.
Potom u serva když chytim rejt na ovladači 100% tak zničeho nic přimač uplně zhasne a pak zas naběhne. S ovladačem LRP uplně v poho.
Díky za všechny rady
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Spektrum Dx3e + X-car 45A + hpi 550 + savox

S tím motorem, to udělá jen jednou nebo nějak vícekrát? Jinak si nejsem jistý, jestli bych GT550ku věšel na X-car 45A, regl může být přetížen a proto to může blbnout.
V tom druhém případě ti asi při plným rejdu jde servo na doraz, skokově se mu zvedne spotřeba a spadne napětí (z BECu), takže se přijímač vyresetuje. Omez výchylky řízení na vysílačce. Jinak Xcar-45 je podle dostupných informací dost citlivý na přetěžování BECu a není problém BEC odpálit. Pořiď si raději externí BEC, min. 3A.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Fanda
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 17.02.2015 18:23

Re: Spektrum Dx3e + X-car 45A + hpi 550 + savox

S tim motorem to dělalo víckrát.. na to servo jsem udělat prodlužku ,protože byl krátký kabel a problém zmizel.Ten BEC budu brát určitě,protože servo v náklonu nebo v terénu nezatočí na místě(mám slickovo řízení)jinak ta 550 x-car 45A jezdil úplně suprově na lrp sestavě.z toho lrp jsem přešel kvůli malé citlivosti...jinak problém s motorem musím řešit vypínáním a zapínáním...jinak moc díky za radu....

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“