Uživatelský avatar
Yamaha
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 09.01.2012 0:00
Bydliště: Humenné,Slovensko

Carson Reflex Wheel Pro 2 - nereaguje

Zdravím, mám vysielačku Carson Reflex Wheel Pro 2 LCD s 5kanalovým originálnym prímačom, regulátor Tamiya TBLE02S. Akonáhle zapnem regulátor prímač nesvieti nebliká nič, len regulátor na zeleno bliká, nič sa nedá robiť, skúšal som všetko, stláčať tlačidlá na prímači a nič. Som z toho zúfaly ..
Súčastnosť :
Stavba nového CC-01 na hobby :)

Minulosť :
CEN GSR 5.0
CC-01 Pajero Metaltop [MG995,SPEED 600 ECO,TLU01,TEU101BK]
CC-01 Pajero Black Edition [SPEKTRUM S100,NOVAK 55T,DSYS 54]
Mathes
Nově příchozí
Příspěvky: 15
Registrován: 02.12.2015 22:41
Bydliště: Vrchlabí

Re: Carson Reflex Wheel Pro 2 - nereaguje

Kdysi jsem chtěl Carsoňáckou vysílačku z Carsonu E-Crasher použít ke kombu Speed Passion a též se to nedařilo. Regulátor jen blikal, nic víc. S Carsoňáckým kombem bylo všechno v pořádku a Speed Passion zase fungoval na dalších dvou různých vysílačkách - HPI a "no name". Takže nakonec to vyřešila jiná značka RC soupravy.
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: Carson Reflex Wheel Pro 2 - nereaguje

Před tím to fungovalo? Já ji měl a pokud mi někdo zav olal na mobil a byl zaplej modrej zub ,tak vysílačka přestala reagovat a musel jsem ji reklamovat(asi 7x než šla z domu.Třeba na expedici v lese mi někdo zavolal a auto začlo jezdit dokola a hotovo.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Carson Reflex Wheel Pro 2 - nereaguje

Balu píše:Před tím to fungovalo? Já ji měl a pokud mi někdo zav olal na mobil a byl zaplej modrej zub ,tak vysílačka přestala reagovat a musel jsem ji reklamovat(asi 7x než šla z domu.Třeba na expedici v lese mi někdo zavolal a auto začlo jezdit dokola a hotovo.

Mám naprosto stejné zkušenosti. Jel jsem, někdo mi zavolal a bylo po vysílačce. Po 4 reklamacích mi vrátili peníze. Carson mi už nesmí přes práh.

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“