Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Wiring - jak spravne zapojit vase auto

Lukas píše:Já bych to viděl tak že vše zapojím standartně, napájení přijímače přes regulátor a na servo řízení dám Y kabel, z konce do přijímače odpojím + a na druhý konec Y kabelu připojím baterku 7,4V. Pak bude servo řízení napájený 7,4V z baterky a bruhé servo řazení napájený normálně z přijímače těma cca 5V?


myslis toto, ale bez becu naprimo ? to by asi slo, s becem je to obecnejsi i pro baterie 3S

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Lukas
Uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 04.02.2010 0:00
Bydliště: Brno-venkov

Re: Wiring - jak spravne zapojit vase auto

dík udělám to takhle i s becem, už je objednanej
Moje galerie: http://defdrive.rajce.idnes.cz/
Moje auto:
Defender Brad 110 black
Indián
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 31.03.2019 18:50

Re: Wiring - jak spravne zapojit vase auto

Tak nějak se v tom tady ztrácím, mám servo HV a akumulátor 2S Lipo takže jestli to chápu dobře mužů napájení serva černý a červený drát zapojit přímo na akumulátor a žlutý ze serva do přijímače? A z regulátoru do přijímače nechat všechny tři dráty klasicky? Díky za odpověď.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Wiring - jak spravne zapojit vase auto

Indián píše: 06.06.2019 19:11 Tak nějak se v tom tady ztrácím, mám servo HV a akumulátor 2S Lipo takže jestli to chápu dobře mužů napájení serva černý a červený drát zapojit přímo na akumulátor a žlutý ze serva do přijímače? A z regulátoru do přijímače nechat všechny tři dráty klasicky? Díky za odpověď.
V podstatě chceš toto, ale bez BECu.
Obrázek

Na 2S by to mělo s HV servem fungovat i bez toho becu, ja to mam akorát nakresleny vic univerzalne, pokud by se např. použily 3S baterky.
Ještě se tu někde řešilo to alternativní zapojení černého drátu, pokud není ESC průchozí.
Obrázek
Indián
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 31.03.2019 18:50

Re: Wiring - jak spravne zapojit vase auto

Děkuji za radu dneska to zkusím

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“