Uživatelský avatar
sosky
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 14.03.2010 0:00
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele: WWW

Regulátor Mtroniks

Mám problém s regulátorom Mtroniks http://www.mtroniks.net/prod/car-speed- ... Rock-C.htm
Chodí dobre kým nepripojím na tretí kanál ovládanie navyjáka potom ked pridám plyn nevie či má ísť dopredu alebo dozadu začne s ním sekať ???
Naviják mám tento http://www.rcmart.com/3racing-automatic ... h=438_1698
Skúsil som aj inú vysielačku ale to isté.
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: Regulátor Mtroniks

Mtronic je v podstatě totéž, jako Ansmann Sirius Crawler, takže se dají předpokládat stejné problémy s náchylností k rušení a kompatibilitou s dalšími RC komponenty. Hledej po fóru "Sirius" a najdeš fůru zkušeností. Často to vyřeší oddělení napájení periferií, třeba samostatný externí BEC pro přijímač.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Regulátor Mtroniks

to aj mna zaujima.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Regulátor Mtroniks

teraz som mal kus, co miesa signaly. coz nepotesi
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Regulátor Mtroniks

včera mi jeden odešel do věčných lovišť (asi)
Fungoval dobře, ale pak najednou se vypínal a když jsem zahýbalem kabelem u vypínače, tak se zapnul.
Myslel jsem, že by to mohl být vypínač, ale není. Spojil jsem kabely natvrdo, ale nic. Je tam takový cosi jako váleček na jednom kabelu. Nevím co to je a na co to je.
Pak už to zhaslo úplně.
Otázka přátelé?
Je ten váleček mrtvej a je vyměnitelnej?
Jelikož nevím na co to tam je. Můžu ty kabely spojit před tím kusem a zapnout? Neodpálím to?

Elektronika není můj přítel. Mnozí z vás to ví a proto se ptám takto hloupě.

P
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Regulátor Mtroniks

ten valecek je len cievka na odstranenie rusenia. mne tie spinace odchadzali dost casto. skus hybat kablikami a ked ti nenaskoci, tak nejde. ale tie 2 cierne kabliky musis mat spojene, alebo ich napajkuj na novy on/off vypinac
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Regulátor Mtroniks

pera2008 píše:ten valecek je len cievka na odstranenie rusenia. mne tie spinace odchadzali dost casto. skus hybat kablikami a ked ti nenaskoci, tak nejde. ale tie 2 cierne kabliky musis mat spojene, alebo ich napajkuj na novy on/off vypinac


já jsem s těm kablíkala hýbal a občas to naskočilo. Pak to zdechlo.
Mohu to spojit před tou cévkou, která ruší rušení? Nestane se nic? Asi by nemělo sapristi.
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Regulátor Mtroniks

nemalo by to mat na funkciu ziaden vplyv
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Regulátor Mtroniks

pera2008 píše:nemalo by to mat na funkciu ziaden vplyv


díky chlape
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: Regulátor Mtroniks

Pepo, v tom kabelu je jen tlumivka, po pravdě řečeno moc nechápu na co. Asi je to nějakej zoufalej pokus o odrušení, protože tyhle regly jsou obecně na různý druhy rušení náchylný děsně. Ale původní Sirius to tam nemá. Zapíná se to, na rozdíl od spousty jinejch reglů, sepnutím vypínače, takže ta porucha může být jen zlomený kabel. Vybalil bych tu cívku a hledal přerušení, případně přendal vypínač, nebo to natvrdo spojil ještě před ní.

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“