Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Jakou vysílačku?

Ahoj, potřebuji novou takovou tu krabičku s anténou. Né, že bych byl zastánce nějakého složitého nastavování, ale potřebuji subtrim minimálně na řízení a EXPo by se taky hodilo. Potom aby příjímač zvládl 3S, ale to jsou asi všechny. Našel jsem asi tři, ale klidně poraďte jinou:
http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ ... z-prijimac
Nebo jinou Flyskinu

http://www.rc-auta.eu/component/virtuem ... Itemid=524

http://www.rcautomodely.cz/rc-modely/es ... X-V-2-4GHz
Můj favorit
Díky za rady, Hoj Z
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Jakou vysílačku?

gweck píše:Ahoj, potřebuji novou takovou tu krabičku s anténou. Né, že bych byl zastánce nějakého složitého nastavování, ale potřebuji subtrim minimálně na řízení a EXPo by se taky hodilo. Potom aby příjímač zvládl 3S, ale to jsou asi všechny. Našel jsem asi tři, ale klidně poraďte jinou:
http://www.bighobby.cz/www-bighobby-cz/ ... z-prijimac
Nebo jinou Flyskinu

http://www.rc-auta.eu/component/virtuem ... Itemid=524

http://www.rcautomodely.cz/rc-modely/es ... X-V-2-4GHz
Můj favorit
Díky za rady, Hoj Z



Zdendo

vůbec nejsem v tomto oboru znalec, ale moje další bude tato. (Rád si také ještě nechám poradit.)
FS - GT3C 3Ch (originál)
na doporučení.
(ta oranžová je taková sexy)

důležité je také, jak ti padne do ruky a jestli budeš moct ovládat jednou rukou, když budeš mít čvaňho na dásni.
:-D
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
Penzi
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 11.01.2016 11:04

Re: Jakou vysílačku?

Tak na tohle si pockam.
Vsechna auta jsem mel RTR a jezisek prinese KITa takze me vyber vysilacky take ceka.
Honcho SCX10
Cherokee SCX10II.
Wraith
Milda2107
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 30.10.2016 20:57

Re: Jakou vysílačku?

Mám tu Sanwu MX-V už víc jak rok. Jsem maximálně spokojený, jednoduché nastavení, lehká a jde ovládat jednou rukou. Nevýhoda je třetí kanál, má funkci pouze on-off.
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Jakou vysílačku?

Rozhodně doporučuji GT3C.Mám 4 kousky a maximální spokojenost.Lehká,perfektně padne do ruky,má akumulátor a přijímače pro ni stojí asi 250 Kč.Co více chtít ???
Paměť na 10 modelů.Nevymýšlaj a kup tuhle. :-I
Uživatelský avatar
xbs
Uživatel
Příspěvky: 234
Registrován: 17.10.2016 14:44
Bydliště: mezi venuší a marzem

Re: Jakou vysílačku?

Milan3528 píše:Rozhodně doporučuji GT3C.

jak dlouho v ní vydrží origo akku, případně některý s vyšší kapacitou?
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Jakou vysílačku?

Ahoj, tu GT3C bych vzal hned, sám mám GT2B a nemám výtek, mít subtrimy nechci jinou. Ale na tu 3jku jsem slyšel nějaké výtky ohledně odolnosti povětrnostním vlivům, konkrétně deště a to je pro mě dost limitující. Popravdě to je jediné, co mě přimělo hledat jinde. Aby jste mi rozuměli nechodím s ní plavat, ale nějakej slabej deštík se mnou jistě v lese zažije, fígl s igelitkou znám, ale jak tam strkám mokré ruce, stejně se to zapaří :NO: . Jo kanály mi stačí dva až tři, on of na třetím není problém.
Díky Z
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Jakou vysílačku?

Zdendo GT3C mi tu visí na špagátu, zítra ti jí vezmu na osahání. Mě teda nějak nechytla.
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Jakou vysílačku?

Ahoj, tak jsem si je pěkně ošahal, ale ještě mě cvrnkla přes nos tahle:
http://www.promodels.cz/cz-detail-48421 ... -4ghz.html
Kdysi jsem měl stejnou, jen klon od jiné firmy a docela mi seděla, nemáte s ní někdo nějakou negativní zkušenost?
Dík Z
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Jakou vysílačku?

Za mně GT3C. Mám ji cca 5 let s původním akumulátorem a ještě mě nenechala ve štychu. Používám ji na všechny auta, co mám od 1/24 přes 1/10 expe a rally až po Tatru, co jsem měl. A naprostá spokojenost. Souhlasím s Milanem, já ji mám jest přehratou na 8-kanal. Dokonce, když se nás na expe potkalo víc, tak žádné rušení, proti třeba spektrum, kdy byli 4 rádia a nějak se nemohly domluvit mezi sebou. Možná náhoda, ale možná ne ;-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
BigFred
Uživatel
Příspěvky: 220
Registrován: 09.10.2009 0:00
Bydliště: Březová 78,Zdice

Re: Jakou vysílačku?

Zdendo tu ma myslim Eos zkus mu napsat. Ma ji par let.Funguje mu bez problemu.
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: Jakou vysílačku?

Já mám HK-310. Nevím jestli je to s touhle shodný, ale s třeba s Graupner XG-6i to prý kompatibilní není.
Má to fůru pamětí, funkcí (tempomat je má oblíbená) a možností nastavení. Třetí kanál je jen ON-OFF a nedá se přeprogramovat.
Palcem se řídí dobře, v dešti jsem zatím problém neměl. Je to na 8 tužek, ale držák se dá vyndat, mám v tom 3S LiPol.
Měl jsem u ní (s přijímačem GT-3000) problém s rušením s reglem Sirius Crawler, kterej s GT3C fungoval normálně. S ničím jiným ne.
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Jakou vysílačku?

gecko-x píše:Za mně GT3C. Mám ji cca 5 let s původním akumulátorem a ještě mě nenechala ve štychu. Používám ji na všechny auta, co mám od 1/24 přes 1/10 expe a rally až po Tatru, co jsem měl. A naprostá spokojenost. Souhlasím s Milanem, já ji mám jest přehratou na 8-kanal. Dokonce, když se nás na expe potkalo víc, tak žádné rušení, proti třeba spektrum, kdy byli 4 rádia a nějak se nemohly domluvit mezi sebou. Možná náhoda, ale možná ne ;-)


Naprostej souhlas. Porovnání cena a výkon je nepřekonatelná a dále cena a dostupnost přijímačů.Mám na ni upravenej držák na kameru a super.
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Jakou vysílačku?

Ahoj, tak abych to za sebe uzavřel, nakonec jsem koupi tu Sanwu, dneska přišla. Konečně mám plný rejd, snad to za ty prachy stálo :hura:
Díky všem za rady Z
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Jakou vysílačku?

gweck píše:Ahoj, tak abych to za sebe uzavřel, nakonec jsem koupi tu Sanwu, dneska přišla. Konečně mám plný rejd, snad to za ty prachy stálo :hura:
Díky všem za rady Z


Josef taky když ke mě přijel,tak neměl plnej rejd a když odjížděl,tak rejdoval jak divej.Je to v nastavení vysílačky.

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“