vased
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 15.09.2009 0:00

MikeP píše:Ja sem jezdil 3S lipo + 2x FX-R + 2x Tekin 45T na bergovi a bylo to super.

Verim tomu, ze s 35-kama to bude rachot, ale nebal bych se toho. FX-Rko to snese (kdyz to tam pisou) a motory taky. Maximalne bych si dal expo na radiu na plyn.

Jináč platí co píše gandalf.... :-D



přesně tak - mám to v bergu 2xFR-R + 2x Tekin 35 a 45 motory mám taky (dnes je tam na zkoušku hodím) + futaba S9157 servo a futaba 4PK

uvidím co s tím udělají ty 45 motory
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

To mas stejnou kombinaci, akorat servo sem mel HS-7955TG.
Ja sem jezdil jak uz bylo receno ty 45T, ale na rccrawleru
doporucujou vyslovene ty 35T - i kdyz to je fakt sila.

Futaba 4PK je doslova bozsky radio. Co se s tim da na bergovi s 2 reglama udelat je skoro neuveritelny.
Obrázek
vased
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 15.09.2009 0:00

MikeP píše:A na to si prisel kde, ze se to do crawlera nehodi....

Uz by to jednou chtelo konecne vymytit ten mytus, ze crawlery jezdej jen pomalu. To je totalni nesmysl. Obcas je proste i s crawlerem potreba nejakej ten sutr preskocit. Ono jezdit pomalu a mit citlivost v malejch otackach je rozdil.

Neber si to osobne, to je nejaky vseobecny omyl. By me zajimalo, kde to vzniklo.


už jsi jel s touhle kombinaci ??? - je to rychlý jako prase !!! Nikde jsem neřekl že má jezdit pomalu !
vased
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 15.09.2009 0:00

MikeP píše:To mas stejnou kombinaci, akorat servo sem mel HS-7955TG.
Ja sem jezdil jak uz bylo receno ty 45T, ale na rccrawleru
doporucujou vyslovene ty 35T - i kdyz to je fakt sila.

Futaba 4PK je doslova bozsky radio. Co se s tim da na bergovi s 2 reglama udelat je skoro neuveritelny.


to je pravda to radio nema chybu ! mit to o kanal navic tak i na expedice to nema chybu - to jak se da cokoli kamkoli nastavit je proste neuveritelny - vsechny kanaly proporcional ne jen switch - jen ta cena, ale dostal jsem skoro zadarmo nadherny hlinikovy kufr primo na 4PK.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Na expe 4pkcko neberu, na to staci plastovy dxko. Stejne jezdim jen 2 kanaly. Navic naposledy bylo cely radio od bahna, to bych mu fakt neudelal. :mrgreen:

Na crawlera mi ty kanaly stacej - zatim.
Obrázek
vased
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 15.09.2009 0:00

motory prohozeny - už to jde - s 35 to upalovalo jako CR 01 s origo motorem !
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Taky se přidám ke chvále na 4 PK.O expedici musím oponovat.Nyní ho mám v novém autě a jsou využity všechny kanály:: řízení,plyn,zapínání světel a ovládání navijáku.Má velice dobrý softvare a tak se dá dobře programovat,tak že vidíš,že na expedici se použít dá v pohodě.Mike má pravdu,že za ty peníze je ho na expe škoda,ale jak říkám peníze budou a my nebudem. :lol:
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
vased
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 15.09.2009 0:00

neříkám, že 4PK není na expedici - jen mě chybí ještě jeden kanál - je to jen o tom co kdo chce, někomu č kanály stačí - já jsem holt hračička a chci jich víc.

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“