Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

Upraveni elektroniky vuci vode.....

Takze vcera jsem si koupil v Tescu vakuovou krabicku o obsahu 450ml nasel sem doma i merku a pomoci neho sem krabicku pridal na zadni cast podvozku SCX-10 krabici sem pripevnil k merkuru tavnou pistoli a tycky od merkur jsem pridal k ramu,dale sem vyvrtal diry o velikosti 4mm do kterych sem si vytahnul kabeli od motoru a serva a konektory ven z krabicky k baterii, pak jsem zalepil EPOXYDEM....musim rici ze tento zpusob se mi zda nejlepsi co sem zatim mel vse je rychle a bezproblemove vuci vyndavani prijimace a regulatoru, kdyz potrebuju vymenit servo jako dnes kdyz me shorelo moji nedbalosti jako jedine ve vode, kdyz sem tam nako spojil kabliky a ono krasne horelo.....zitra jeste pridam foto jak to mam udelane ale jako jen doporucuji auto sem potopil do cca 50cm v potoce a jezdil sem snim asi 30min v potoku a ani kapka fakt super vec a za 40kc opravdu doporucuji lepsi jak balonky....... :SUPER: :SUPER: :SUPER:
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ja driv pouzival krabicku vod uchostouru, tu ted ma Droxa.. Ted sem zrecykloval plexi krabicku od serva, spoj slepenej lepenkou a otvor pro kably taky.. vodotesny to uplne neni ale ucel to plni.. :wink:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
catar
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 04.06.2010 0:00
Bydliště: Žibřidice

mohl bych poprosit o info té krabičky ??
už nějakou dobu hledam něco, co by se nato hodilo... Ale nějak nenacházím :(

A neni potom problém s teplotou?? Nehřeje se potom reglik ?
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

regl se mi tedy pri jizdach ani neohreje aspon sem si tedy nevsiml jinak krabicku maji v tesku za 40kc je to vakuova zitra zksuim nafotit nako jinak jde podle toho jak kto to ma udelane ale treba kdyz se jede expedice tak je lepsi si to nechat otevreny a az kyz vim ze pojedu do vody tak zavrit a ono se to samo ochladi tou vodou postranach krabicky,jinak co se mi stalo jako jedine kdyz se jede z tepla do studene vody tak se uvnitr krabicka zapari srazi se voda a je malinko vlhko ale neni to vubec hrozne sem spokojen....... :wink:
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Já tu svojí koupil TADY
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

já jí nekoupil vzal jsem jí ženě z kuchyně a netvářila se zrovna dvakrát nadšeně funguje dobře a na případné netěsnosti stačí silikon nebo tavka :OK:
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

jinak servo nema cenu zadelavat do naky krabicky jeste navic je lepsi vyndat hlavni ovladaci desku koupit epoxyd a celou desku zalepsit epoxydem dokola co nejvice a prevody co nejlepe jen vzit vazelinou a je po starostech sem zjistil ted to auto mam opravdu do vody jak delany jeste budu vymylset nakou tu upravu na lipolky kvuli vode pac jim to pry vadi takze asi folii na to dam poradnou a z obou stran zalepim epoxysem a balancni konektor taky nako zabalim a bude vse na vody delany stim ze nebudu muset furd cuchat kde co smrdi jako do nedavna a co jeste teda zadelam je motor pac mi kazdou chvili hori od bordelu a budu mit konecne hotovo :wink: :tleskam: :tleskam:
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Kuba93 píše:Ja driv pouzival krabicku vod uchostouru, tu ted ma Droxa.. Ted sem zrecykloval plexi krabicku od serva, spoj slepenej lepenkou a otvor pro kably taky.. vodotesny to uplne neni ale ucel to plni.. :wink:

Rozhnětej si klasickou mastnou plastelínu a když je měkká a vláčná, obtáhni prstem víčko krabičky. Krásně se zamázne a kabelové vývody taky. Je to rozebíratelné a obnovitelné bez problémů.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
ferdovic
Uživatel
Příspěvky: 457
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Havířov,Dolní Suchá

Nejlepší ochrana je objet případnou hlubokou vodu a je to.
Jeep Nukizer 715
Jeep Willys
Oskosh 1926
Zis 134 8x8
Jeep Wrangler
Ford Mustang
Bergetiger
rajče ferdovic1
you tube ferdovic1
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

ferdovic píše:Nejlepší ochrana je objet případnou hlubokou vodu a je to.

A nebo tak ...
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Dobrej napad, ale ja zas tak hluboko nebrodim aby mi to slo az po ten spoj, je to takle vysoko spis pro sichr.. Ale diky za inspiraci.. :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

No ja s krabickama nemam dobre (ponorkove) zkusenosti vzdycky mi tam trochu nateklo . Takze volim balonky . Protoze zaberou mnohem min mista nez krabicka . Mam jeden dotaz zadelavate baterky ? Ja totis jo ale kdyz e Strejda pujcil baterku a rek ze je vodotesna tak sem nevedel jestli to je tak :?: A jeste jedna a vec jakto ze kdyz celej motor ponorim do vody tak jede ?
Uživatelský avatar
jarmil33
Uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: 04.07.2009 0:00

dávej pozor ve škole a určitě k tomu dojdete výrobci ty motory zajíždí ve vodě,a baterkám voda taky nějak zvlášť nevadí ale to už se tady taky řešilo 8)
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

jarmil33 píše:dávej pozor ve škole a určitě k tomu dojdete výrobci ty motory zajíždí ve vodě,a baterkám voda taky nějak zvlášť nevadí ale to už se tady taky řešilo 8)

No ja prave vychazim a unas sme to neresili (ve skole) tak me to prave zajima ze to proste jede a neskratuje to :-)
Uživatelský avatar
ferdovic
Uživatel
Příspěvky: 457
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Havířov,Dolní Suchá

Voda má velký přechodový odpor a je to jen nízké napětí,tak to vcelku nic nedělá.
Jeep Nukizer 715
Jeep Willys
Oskosh 1926
Zis 134 8x8
Jeep Wrangler
Ford Mustang
Bergetiger
rajče ferdovic1
you tube ferdovic1

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“