Uživatelský avatar
radiohead
Uživatel
Příspěvky: 117
Registrován: 18.12.2010 0:00
Bydliště: Žilina

Osvetlenie

doma sa mi vala nepouzivane TLU 01, dalo by sa cisto teoreticky 8) , dat napajkova namiesto konektora na napajanie servo konektor a zapojit to do prijimaca a ovladat zapinanie a vypinanie volnym kanalom ??? :?:

dik
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

ked som meral napájanie tých dvoch diod na jednom konektore, tak mi vyšlo také napätie ako bolo na baterke, a BEC v prímači dá maximálne 5-5.5V, takže by to ani nesvietilo,
a za druhé, už som skúšal aj do volného kanálu dávať diody, ale nereagovalo to, tam sú 3 káble, červený, čierny a biely,
tie červené a čierne sú stále rovnaké, stále dávajú rovnaký prúd, akurát ten biely dáva signál, že ma napríklad servo čo tam zapojíš ísť do prava alebo do lava
bol som aj za opravárom počítačov čo sa do toho vyzná, a povedal mi, že by som musel nakúpiť súčiastky a potom by to možno aj išlo, ale to by som musel vymontovať servo, a miesto motora napájkovať relé, a tak by sa to nejak zapínalo, a tak by to mohlo fungovať,
ale poviem ti jedno,
jednotka TLU-01 je ti uplne na prd, ked nemáš aj tú druhú TLU-02 ktorá umožnuje všelijaké blikanie a neviem čo ešte, ale aj tak to má velmi velkú hmotnosť, takže to je úplne na nič, pozri si badgerovu stránku, on vyrába rôzne moduly za super ceny, určite ti niečo vymyslí,

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
radiohead
Uživatel
Příspěvky: 117
Registrován: 18.12.2010 0:00
Bydliště: Žilina

dik, ale tak mam ho doma a chcel som mu najist vyuzitie :)

a neslo by to spravit tak, ze klasicky to zapojit na prijimac, ale na servo kabli by boli len odpory aby diody nezhoreli ?? :?:

a jeho moduly som uz kukal, len rad by som najmrv daco homemade spravil s tou sitnou TLu :D
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

to nemá ani význam, kúp rovno ten jeho modul a máš to,
tu jednotku predaj niekomu za 5€ a nerieš to

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
radiohead
Uživatel
Příspěvky: 117
Registrován: 18.12.2010 0:00
Bydliště: Žilina

OK general, prave to kukam

PLS, admina o zmazanie
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“