Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Možna to špatně vyznělo, ale myslím si, ze gt3b je za ty prachy úplne bomba a nedokážu pochopit ze nekdo jde do spektra za 3 tis a dostane méně muziky. Na expedice je to určitě jedno. Já jsem mluvil přímo o mých dvou aplikacích. Závody buggy.....tam hodne ne a crawler take ne. Ale tady většina lidi řeší expe a na to je to bomba.
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Vyznělo to dobře 8) Já to nijak špatně nebral, prostě je fakt, že nevím všechno a když někdo potřebuje pomoc, tak můžu jen do jisté míry. Tobě na crawleru s GT3B nejde ten dig a proč ne-e závody buggyn klidně napiš. Je dobrý vědět, kde jsou omezení této vysílačky. Na expe řekl bych bez problémů vyhovuje. U GT3B musím znova zopakovat, že největší plus vidím, kromě možností open-source FW, v laciných přijímačích. Už žádný montování a přehazování. Klidně třeba můžu do aut cpát šestikanálový přijímače, rozdíl v ceně oproti tříkanálu je pár desítek korun a mám rezervu na další funkce. A bez problémů spárovat místo volantovky páčkovku.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

FS-GT3B tak jí mám doma, zatím se seznamuju, zkoušel jsem ji, šlape jak má, zkoušel jsem taky nabíjet baterie ve vysílačce neukazuje tam žadná ikona stav nabíjení, použil jsem adaptor AC/DC input 230v-50Hz 100mA byl u modelu, cvaknul jsem koncovku tamia a přípájel jack, jak zkontroluju, že baterie ve vysílačce jsou nabité? Ještě dotaz ohledně třetího kanálu, chtěl bych na něj napojit naviják,bude to fungovat? :sad:
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“