Sloom
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 01.01.2010 0:00

Futaba FF-6 (T6EXP) 2,4 Ghz pro HighLifta, jaký regulátor?

Zdravím všechny fandy HighLifta,

právě si stavím Forda F350, koupil jsem si vysílač Futaba FF-6 (T6EXP) 2,4 Ghz. Souprava obsahuje příjimač R617 FS. Potřeboval bych poradit s výběrem regulátoru.... Pokud bude mít regulátor i BEC, znamená to pro mne, že nebudu potřebovat baterie pro pohon serva zatáčení a řazení? Přijímač totiž funkci BEC nemá....
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Pořiď si regulátor, který má minimálně BEC 5V a 3A. Tady na fóru je dost vláken tomuto tématu věnováno.
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Ja mam tu same radio futaba a niez to same auto[skoro] a pouzivan regl rep..combo od Novaka Goat Crawler a ten uz ma BEC v pohode ale aj slabsi regler od nich Rooster to ma tiez v pohode ale na druhej strane je to tak trochu palka, ale ked mas bomba radio tak co uz! :idea: :wink:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

jerry-mouse píše:Ja mam tu same radio futaba a niez to same auto[skoro] a pouzivan regl rep..combo od Novaka Goat Crawler a ten uz ma BEC v pohode ale aj slabsi regler od nich Rooster to ma tiez v pohode ale na druhej strane je to tak trochu palka, ale ked mas bomba radio tak co uz! :idea: :wink:
goat je bomba combo :wink:, akorát popravil moje pajero :mrgreen:
Uživatelský avatar
idinek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 782
Registrován: 27.08.2009 0:00
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele: WWW

gyzmo777 píše:
jerry-mouse píše:Ja mam tu same radio futaba a niez to same auto[skoro] a pouzivan regl rep..combo od Novaka Goat Crawler a ten uz ma BEC v pohode ale aj slabsi regler od nich Rooster to ma tiez v pohode ale na druhej strane je to tak trochu palka, ale ked mas bomba radio tak co uz! :idea: :wink:
goat je bomba combo :wink:, akorát popravil moje pajero :mrgreen:


Jak popravil? Co se mu stalo?
SCX-10 s karoserií Defendra D-90
TT-01 rally Škoda Fabia
mail.: idinek@seznam.cz
http://idinek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Asi mu to vyházelo kolečka z převodovky :wink:
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Sloom
Nově příchozí
Příspěvky: 2
Registrován: 01.01.2010 0:00

jerry-mouse píše:Ja mam tu same radio futaba a niez to same auto[skoro] a pouzivan regl rep..combo od Novaka Goat Crawler a ten uz ma BEC v pohode ale aj slabsi regler od nich Rooster to ma tiez v pohode ale na druhej strane je to tak trochu palka, ale ked mas bomba radio tak co uz! :idea: :wink:


A mohl bys mi napsat, na jakym kanále máš servo řazení?
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Sloom píše:
jerry-mouse píše:Ja mam tu same radio futaba a niez to same auto[skoro] a pouzivan regl rep..combo od Novaka Goat Crawler a ten uz ma BEC v pohode ale aj slabsi regler od nich Rooster to ma tiez v pohode ale na druhej strane je to tak trochu palka, ale ked mas bomba radio tak co uz! :idea: :wink:


A mohl bys mi napsat, na jakym kanále máš servo řazení?
:arrow: SZ. Citas to vobec niekedy?
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!

Zpět na „Pohony a regulátory“