Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Kdo máte zkušenosti s DSYS

Mám regulátor MD36DCR. Včera jsem jezdil a když jsem auto vypl. A chtěl potom zase zapnout tak regulátor jen pípal a blikal, sníh se ho ani nedotkl a moji ostatní elektronikou to taky neni protože tamiya regl v auťe jede. Poraďte reklamovat se mi ho poštou vůbec nechce.
Uživatelský avatar
Werret007
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 15.02.2009 0:00

Zkus jestli ti fachá přijímač protože to vypadá že nemá signál z vysílačky.
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Píšu že mi tam jiný regl jede, a ani s jiným příjímačem nejede.
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Pokud vynechám závadu někde na tišťáku, tak by to mohl být kontakt na kabelu mezi přijímačem a reglem, vyzkoušej to pípnout (proměřit odpor), víc s tím sám jen těžko uděláš.
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

O vikendu jsme jezdili cca 2,5h a vse vpoho... pak jsme prejeli na jine misto a regl se choval velice podobne jak popisujes Filipe. Mam uplne totozny model. Doma vse bylo zase OK.
Nevim cim to ... mel jsem pocit, ze to nekdo rusi, ale vsichni meli rozdilne frekvence.

Jinak regl uz ma za sebou nalitano peknejch par hodin na expedicich a vse bylo az doted OK. Je pravda, ze ja jsem mel uvnitr auta nahazeno furu snehu, takze vlhkost mohla nejak zpusobit, ze nesel regl nahodit.
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
Franta
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 10.12.2009 0:00

Já když sem ho učil plavat asi 2hod.pod vodou,než větřík dofouk lod ke břehu(konec listopadu).Tak po 2hod.vysoušení byl mrtvej,až po dalších pár hod.se probral k životu,a chodí bez problémů.Nevysoušet fénem nebo horkým vzduchem!!!!- nechat pomalu vyschnout!!!
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Sníh se ho dotknout nemusel, ale vlhkost ano, někdy stačí orosení z rozdílu teplot. Pod smršťovačkou vydrží trochu déle.

Dobrá rada tady byla - nesušiti rychle. nechat aklimatizovat pozvolně do druhého dne.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Franta
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 10.12.2009 0:00

Ještě dobrá rada-nejprve vyfoukat vzduchem,hustilka na kolo nebo kompresor(s tím ale hodně opatrně!!!)
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Zatím dík ten kontakt mezi příjimačem a reglem mě nenapadl.
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Tak tím to asi není vypadá ok. Skusim to zítra jestli neproshne.
Uživatelský avatar
Jarin
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 18.01.2009 0:00
Bydliště: Stráž (Bor u Tachova)
Kontaktovat uživatele: WWW

Mam 3 regulatory DSYS a u dvou mam problem s provozem v nizkych teplotach
Pokud jezdim v mrazu tak se me obcas stava ze regl se nechce chytnou a porad jenom pipa a nebo jde ovladat jenom rizeni a motor se nechce rozbehnout
Po zahrati je uz pak OK
Škoda Octavia II 2.0 TDi
Axial AX-10 - TCS X-Trail - Mercedes G55 @ X-Trail Honcho
HPI PRO4 Subaru Drift
HPI Formula Ten
HPI Blitz
FlySky GT3
http://jarin3d.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

A mas je vsechny z nove rady?
Ja jsem jezdil s 36tkou i v minus 18 a vse bylo OK. Az ted naposledy a to bylo max minus 3 az minus 5, ale jak jsem psal... nabagroval jsem si furu snehu dovnitr auta k reglu...
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak to si pořádně rozmyslete, co tady píšete! DSYS regl plánuju koupit a vy mi to tady komplikujete! 8) I když, problém s přímou vlhkostí by měl asi kdejaký regulátor.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Presne tak jak pises...problem by mela vetsina, jde jen o to, ze ted se tu zrovna resi DSYS... vzdycky jsem si rikal, ze je trochu skoda, ze nejsou v nejaky hardcase kvuli vode a potazmo vlhkosti, ale i to by se dalo poresit at ma clovek klid....
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Do svých aut o nějaké vodotěsné hardcase na elektroniku uvažuju. Tak si říkám, jestli by pak nebylo lepší z reglu DSYS tu bužírku sundat.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „Pohony a regulátory“