lepka
Nově příchozí
Příspěvky: 35
Registrován: 15.01.2016 7:32

Re: Odešel mi regl AE-2

ach jo já se s toho zblázním. už jsem byl skoro rozhodlej že do něho půjdu.
je v rychlosti velký rozdím mezi 27T a 35T?

a co ten AE-5 od axika máte s tím někdo zkušenost?

chci prostě něco co je 100% vodotěsný.
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Odešel mi regl AE-2

Už mi to nedalo nenapsat.

100% vodotěsný není ŽÁDNÝ regl, a nikdy ani nebude. Ať si výrobce píše co chce. Voda se dřív nebo později dostane všude, a tomu se prostě zabránit nedá. A pokud si někdo myslí, že to tak není a že se to dá ochránit nějakým "zázračným" sprejem, plastidipem apod. tak má možná regl v relativním bezpečí, ale ostatní části auta(motor, servo, přijímač a mechanické věci- ložiska..) stejně dřív nebo později odejdou a je to potom pouze o penězích.

Také jsem si tím prošel, a vím, že voda láká, ale začalo to lézt nepříjemně do peněz. A určitě v tomto nejsem sám. Na každé expedici, se někdo "utopí" a pak slyším řeči typu "proč já tam jezdil?"

Toť můj názor na tuto problematiku :BYE:

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Odešel mi regl AE-2

Vitas, ono je rozdíl jezdit vodou obyčejnýma Axíkama....Vaše modely jsou perfektně zpracované, tak proč je ničit... Já to mám to samé s kamionama - taky bych do vody nevjel...není to Axík za deset tisíc...s kterým jezdím všude :!:
:OK:
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
lepka
Nově příchozí
Příspěvky: 35
Registrován: 15.01.2016 7:32

Re: Odešel mi regl AE-2

vitas to máš pravdu, ale já jsem si koupil axika právě na takové prasečinky nako je bláto voda a tak. všechno jsem si zadipoval a vše je ok jen ten regl se mi u kabelu rozlepil jak člověk zapojuje baterku tak stím prostě cuká. :-(

když koupím regl vodotěsný můžu ho aspon reklamovat a nikdo nemůže tvrdit že sem ho utopil. a co se týka ložisek to je otázka pár korun. ale chápu jak to myslíš. ale netvrd že tě bláto neláká? ;-)
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Odešel mi regl AE-2

lepka píše:vitas to máš pravdu, ale já jsem si koupil axika právě na takové prasečinky nako je bláto voda a tak. všechno jsem si zadipoval a vše je ok jen ten regl se mi u kabelu rozlepil jak člověk zapojuje baterku tak stím prostě cuká. :-(

když koupím regl vodotěsný můžu ho aspon reklamovat a nikdo nemůže tvrdit že sem ho utopil. a co se týka ložisek to je otázka pár korun. ale chápu jak to myslíš. ale netvrd že tě bláto neláká? ;-)



Utopení ti ale dle mne nikdo v reklamaci neuzná. Mrkni se do manuálu k většině výrobkům- neprovozovat ve vlhkém, znečištěném, agresivním prostředí atd. Tím se každý prodejce chrání.
Je to stejné, jako s vodotěsnými mobily. Výrobce je vychvaluje jak jsou super pod vodou, ale ve finále napíše že ponořením mobilu to vody ti padá záruka :-D :BYE:

Jinak bláto mě fakt neláká. Mám rád hezké, čisté modely.

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
lepka
Nově příchozí
Příspěvky: 35
Registrován: 15.01.2016 7:32

Re: Odešel mi regl AE-2

vitas a co by jsi mi doporučil za regulátor ty, když nebudu brát ohledy na vodotěsnost.

Jsem s toho už upřímě neštastnej.
Uživatelský avatar
vitas
Častý přispěvatel
Příspěvky: 700
Registrován: 01.02.2013 14:57
Bydliště: Přerov

Re: Odešel mi regl AE-2

Ze stejnosměrů doporučím jedině X-car 45A
Za ty peníze není co řešit a funguje spolehlivě.
Jinak jezdím hlavně se stříďáky, ale to je zase jiné téma. Předtím jsem ten X-car jezdil ve všech autech a vše OK. Uvedu, že jezdím s rozvahou nicméně občas jsem mu dal také zabrat.

Ale sto lidí, sto názorů

TRX-4 Defender, Defender 6x6 Caravan, MB Unimog 6x6, Toyota Tundra, TATRA 815/7 8x8

a další autíčka a lodičky pro radost.. :)
FOTO VIDEO

Vše pro RC modely & expedice:

www.rc-balik.cz
lepka
Nově příchozí
Příspěvky: 35
Registrován: 15.01.2016 7:32

Re: Odešel mi regl AE-2

a zvláda motor 27T a bude fongovat i s vysílačkou AX-3 ?
Uživatelský avatar
lebkoun
Častý přispěvatel
Příspěvky: 533
Registrován: 30.04.2012 0:00
Bydliště: Jince

Re: Odešel mi regl AE-2

jasně že bude.V tom zas nehledej takovou vědu.A jestli chceš vodotěsnej regl tak za sebe doporučuju ten Tio rock.Topím auto až po střechu a je v pohodě.Stejně tak asi další dva lidi co znam.Taky jednoduchý nastavení,silná brzda v neutrálu a je za krásnej peníz.Jen by jsi musel dat motor s 35 zavity.Oproti 27 to ale není skoro rozdíl.Můžeš to dohnat větším pastorkem na motoru.
Axial scx10
Traxxas Slash 4wd
Losi Rock rey
Vaterra ascender
http://www.youtube.com/user/rcluky
http://rcluky.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Odešel mi regl AE-2

já mám na jednom 20T...a zatím pohoda...
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
lepka
Nově příchozí
Příspěvky: 35
Registrován: 15.01.2016 7:32

Re: Odešel mi regl AE-2

a jak máš těžké auto?
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Odešel mi regl AE-2

lepka píše:...co ten AE-5 od axika máte s tím někdo zkušenost?
chci prostě něco co je 100% vodotěsný.

Ten co jsem čet lidi celkem chválí. BTW si můžeš pomoct vodotěsnou krabičkou, Axial ji teď dělá...nebo balonkem.
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
migas
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 15.06.2015 12:00
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: Odešel mi regl AE-2

Zdravim, nechtelo se mi zakladat nove tema, tak to hodim zde. Pred nejakou dobou me zacal zlobit muj axik, pri vetsi zatezi strati skoro veskery vykon az uplne zastavi. Motor strasne smrdel a byl varici. Mam regl ae-2, motor 55T axial racing, 20pastorek, 2s lipo, vaha 3.8kg. Myslel jsem si , ze mi odesel motor, tak jsem si poridil 35T Saturn(pastorek jsem nechal stejny), no a problem pretrvava stale. :-(
Napada me uz jedine regl. Nesetkal jste se nekdo uz s timto problemem? dekuji migas
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Odešel mi regl AE-2

No, pokud to smrdel motor, spíš bych řekl, že byl přetížený, to na regl nevypadá. Zkontroloval bych převody a ložiska, jestli se vše točí bez odporu, jak má.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
migas
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 15.06.2015 12:00
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: Odešel mi regl AE-2

Kdyz jsem daval novy motor, tak jsem to zkousel bez nej a vse se tocilo krasne. No je pravda , ze to dela + - od ty doby co jsem dal nove kardany, poloosy, loziska predni napravy a rizeni. To vse od Slicka. Ale jak jsem uz psal ,vse se tocilo krasne .

Zpět na „Pohony a regulátory“