Uživatelský avatar
jenyk
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 21.08.2010 0:00
Bydliště: Praha

zbláznil se regulátor Mtroniks tio Rock C

Zdravím Vás pánové.
Zbláznil se mi regulátor Mtroniks tio Rock C.Mám ho už dlouho v CC a byl jsem spokojený.
Ted jsem ho vyndal a namontoval do jiného auta.Chvilku jezdil v pohodě.Když jsem ho ale naposledy zapnul auto začalo poskakovat a při prudkém zatočení se rozjelo na plnou rychlost a nešlo zastavit.Zkoušel jsem regl znovu nastavovat ale nic nepomohlo.Vrátil jsem ho zpět do CC a dělá to samé.
Co s tím? :-(
Uživatelský avatar
Davidcz
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 11.10.2016 10:12

Re: zbláznil se regulátor Mtroniks tio Rock C

Ahoj, mě dělalo to samé , nekontrolované a nečekané skoky v plném rejdu, na obou autech mi to skakalo díky servu řízení za 990 Kč
Nyní sem osadil programovatelný serva od Hitech 24 kg a absolutní klid
Pro jistotu sem to servo divné servo zkusil namontovat kamošovi do auta a také to skakalo jak blázen.
Jinak také jezdím regl Tio Rock C v obou autech a kámoš ho má taky. Tudíž tři auta třikrát stejný regl, a vždycky blázinec jen díky servu a ani kondenzátory na motoru nepomohly . Vzteky sem ho hodil do koše .
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: zbláznil se regulátor Mtroniks tio Rock C

mozem potvrdit, ale treba len nastavit dorazy serva na ovladaci a pomoze to. ide o to, ze zjavne ak servo uz tlaci cez limit natacania, tak to nejak skratuje ESC a teda ESC to posiela dalej ( napr. motor ). Dalsia vec je navyjak, napriklad niektore navyjaky musia byt napojene oboma kablikami na prijimac, lebo zjavne asi BEC pri 7.4V napajani z baterie skratuje ESC. Inac ja ich mam vo 5tich autach a vpohode.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: zbláznil se regulátor Mtroniks tio Rock C

... mám také zkušenost. Na trati se zbláznil Tio Rock a 2 hodiny jsem se v tom hrabal. Nic.. až doma jsem vše resetoval i v radiu.
Doporučuji zresetovat ESC a vše znovu nastavit i v radiu. Pozor na na stavení Neutralu v trimu. Vše v neutrálu. To byla ta chyba, proč mi to nejelo. Případně jelo nekontrolovatelně až moc. Prostě taková blbost.

Dej vědět, jestli se ti to podařilo rozchodit. To mne zajímá.

P
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
jenyk
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 21.08.2010 0:00
Bydliště: Praha

Re: zbláznil se regulátor Mtroniks tio Rock C

Ted ho nemám doma.Je u Promodels na premereni.
Uživatelský avatar
jenyk
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 21.08.2010 0:00
Bydliště: Praha

Re: zbláznil se regulátor Mtroniks tio Rock C

Po premereni zjistili,ze je totálně mrtvej.Nešel ani resetovat.Prostě odešel.
Už jsem koupil novej
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: zbláznil se regulátor Mtroniks tio Rock C

Přátelé

prosím o radu, nebo dostanu infarkt.
Mám v autě nový Tio rock a ten krám nereaguje na plyn. Servo serví, ale motor nic.
Udělal jsem vše dle manualu, ale když zmáčknu plyn tak to jen pípá a svítí modrá kontrolka. Trim jsem měl v neutrálu a zkusil jsem to na dvou radiích. NIC. V nastavení je pokyn zmáčknout plyn na zelenou a pak reverz na červenou. Jenže se mají poté rozsvítit červená a zelená s tím, že je to ok. Mně ale svítí v ten moment všechny 3 kontrolky.
Pak jsem tam dal jiný regl a auto normálně jede.
A- co dělám špatně?
B- mám s tím ještě ztrácet nervy?
C- vyhodit?

za rady dík jak sviňa
P
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: zbláznil se regulátor Mtroniks tio Rock C

no nastavovanie chce cit, to mne nikdy neslo na 1vy pokus. tiez nato nemam nervy
Ale ten regulator mam v kazdom aute. dolezite je kedy a ako dlho drzis ten gombik. do menu sa dostanes tak, ze vypnes regulator a zapnes a hned stlacis ten gombik a v aj hned ho pustis , dlzka je asi 2-3sekundy. ma ti svietit zelene svetielko len. potom davas prikazy ako dopredu pauza dozadu pauza. mali by daco robit potom diodky. potom ho treba vypnua a zapnut a malo by to fungovat. podla manualu som to nikdy nenastavil.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1

Zpět na „Pohony a regulátory“