Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

sten: máš kuličkový ložiska? mě se dělo to samý s plastama, ale teď už ne, a vyjíždím kocpe na plnej výkon (jako dřív) :wink:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

aushaus píše:sten: máš kuličkový ložiska? mě se dělo to samý s plastama, ale teď už ne, a vyjíždím kocpe na plnej výkon (jako dřív) :wink:


jj mam všude, poctivě namazaný a ty v nápravach udržovaný...
Uživatelský avatar
ferdovic
Uživatel
Příspěvky: 460
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Havířov,Dolní Suchá

U motoru zjistíš chybu,že ho vytáhneš a pustíš naprázdno a budeš koukat na uhlíky,jestli nadměrně nejiskří.Pokud by ano,můžeš mít závitový zkrat.Ještě je dobré změřit odběry naprázdno a při plném zatížení.
Na prázdno tak kolem 1A a při plném zatížení více jak 10A bys asi neměl naměřit.
Jeep Nukizer 715
Jeep Willys
Oskosh 1926
Zis 134 8x8
Jeep Wrangler
Ford Mustang
Bergetiger
rajče ferdovic1
you tube ferdovic1
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

děkuju moc za rady a doufam že moc nevadí že sem tady zaflákal téma mým problémem :lol:
TAB
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 15.02.2011 0:00
Bydliště: Ostrava

robur píše:
Tomhabmw píše:Používám tento motor a spokojenost..také cena dobrá a snad i nic nežere :wink: http://www.s-hobby.cz/rctruck/stranky/index.html


Obrázek

Ten motor se mi líbí, ale jsem v tomhle úplný začátečník :-( jaký bych si měl k němu pořídit rgulátor? Uvažoval jsem o těch dsys, ale na stránkách mají, že MD36DCRS- ukončená výroba a MD54DCRS- není už zbytečně předimenzovaný? Díky za radu všem ;-)
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

A máš na výběr něco jiného?

Od DSYSů tam zůstává akorát ta 18 a ta je myslím slabá. Takže buď 54 nebo ouplně něco jinýho.
Btw. v čem je problém když je něco předimenzovaný?
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Rezervy není nikdy dost ;-)
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
TAB
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 15.02.2011 0:00
Bydliště: Ostrava

no na výběr u DSYSu nemám :lol: , myslel jsem jestli mi v přiblážně stejné cenové relaci nedoporučíte něco jiného.
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

No konecne, ze prestali vyrabat tu 36-ku :idea: zrejme vedeli preco! :tleskam: Ja som ich mal asi okolo 10ks ale z kazdym boli len problemi. Chlapci od nas ich maju v axikoch, ale stale v kuse iba nadavaju. Ak si niekto mysli, ze su gut tak boli by na predaj za dobru cenu aj motorom integy 55t. Inac ta 54-ka neni zase nijak moc predimenzovana, takze toho by som sa nebal. Urcite sa ozvu aj taky ktorych to mozno nas..ie, ale co ked je to svata pravda!
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

V čem je (jsou) problémy s tou 36? Povídej přeháněj
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Tak pomerne dost casto sa stavalo, ze sa pozapnuti vsetkych serepeticiek nechcel ani za boha prihlasit, ale na 5-6 pokus po niejakej pauze naskocil a slapal. Za dalsie pocas niekolkych expedicii a to nie len mne ale aj druhym clenom party sa stavalo, ze prestalo auto komunikovat s vysielacom az bolo potrebne ho nanovo sparovat [napr. Bily Kriz CZ -Jeep JK] Niekedy ako napr. v Koprivnicich na expedicii auto slo chvilku ok a potom zase cukalo, vynechavalo a potom 2-3 minutky zase ok i ked den predtym na Jestedu slapalo na 100pro. Podobne skusenosti casom si myslim, ze maju vsetci v mojom okoli a tiez aj ty co brali auta a regli odomna. Dalsim fenomenom sa zda byt aj svojvolne vypinanie brzdy hlavne vtedy ked to clovek najmenej caka. Mne osobne sa to nestalo, ale moji dvaja kolegovia z toho maju hlavu v smutku. Ja som Dsys pouzival nudzovo pol sezony kvoli odpalenemu Goatu. Teraz ho mam spat, takze hura do dalsieho skveleho jazdenia. Taktiez som mal 36-ku aj v CC-ku ale zazival som s nim podobne problemi aj napriek dokonalemu utesneniu. Celkovo mi to pripada ako keby si ten dsys zil vlastny zivot v ktorom si robil co chcel, alebo dost mozne, ze mohol byt niekde aj studenak ale to uz nezistim. Zlaty Rooster, len keby nebol taky drahy! :idea: :x Dufam ze dalsia generacia reglov bude na tom ovela lepsie a uz sa nebude trapit takymi to detskymi nemocami, ktore len zneprijemnuju vsetkym tie pekne chvile. . :wink:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

My ted v Troji zazili zvlastni situaci.. Napocital sem minimalne 3 lidi vcetne me, kterym naprosto bezduvodne DSYS vynechaval.. Normalne jsi jel po rovine a zniceho nic auto zastavilo a zas se okamzite rozjelo.. Zvlastni.. Nikdy predtim sem to nezazil.. Minimalne dalsim dvema lidem se to taky stalo.. Divny.. :?
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Ano jedním z těch postižených jsem byl i já. Ale přičítám to na vrub vlhkosti, protože jsme tam dole dělali fakt psí (spíš rybí) kusy.

Jinak - regulátorů DSYS mi prošlo rukama několik desítek a na reklamaci šel jeden, kterej si nepamatoval nastavení. Jinak vždycky naprosto bez problémů. Ve všech expedicích, crawlerech a v malých offroadech (mini inferna) To co popisuje Jerry je způsobeno tím, že se při zapnutí přetíží BEC - jak je to možné nevím, ale je to tak. Servo řízení se pokusí pohnout kolama a je to v... jednomu kámošovi to dělalo a pak jsme přišli na to, že stačí podržet auto při zapnutí předníma kolama ve vzduchu a bylo to OK. Ale v poměru cena / výkon na ně nedám dopustit!
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Hlásím, že mi to taky v Troji stávkovalo. Ale regl už se vzpamatoval.

Ale asi se mi z nějakého důvodu odporoučela vyílačka. :cry:
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak sem si koupil na popud Kuby 93 motor Integy 65T. Zatím spokojenost, a řekl bych, že žere míň jak origo Tamiya, což je super :D Doporučuju.

Zpět na „Pohony a regulátory“