slavik
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 22.12.2012 14:55
Bydliště: Česká lípa
Kontaktovat uživatele: WWW

Hobbywing Axe připojení

Nedávno jsem si tu pochvaloval nastavení réglu přes bt,ale teď jsem chtěl otočit otáčky po výměně převodovky a nechce mě to připojit.Po naskočení aplikace HWlink a kliknutí na ikonu réglu mě to už nepošle dál.Žádné heslo ani možnost připojení.Bt samotný na jiný telefon přitom funguje ok.Neměl jste někdo stejný problém?
cc01 Unimog U300,SCX10 II Dodge RAM,SCX10 Chevrolet CMP Gun Tractor,TA01 MB190,TA01Lancer,TA02 L.Stratos,
Kenworth K100,Peugeot 205,Kubelwagen,LIAZ Dakar
Uživatelský avatar
widra1
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 18.12.2011 0:00
Bydliště: Bradlecká lhota - kousek od Jičína

Re: Hobbywing Axe připojení

Kamarádovi jsem ho zadělával před měsícem do auta a než jsme přišly na to že ten regl nesmíš napárovat s telefonem , ale až v apce tak jsem mu ho už chtěl prohodit oknem :-D
J.
MST CMX VW BAJA
http://widra1(.)rajce(.)idnes(.)cz
slavik
Nově příchozí
Příspěvky: 21
Registrován: 22.12.2012 14:55
Bydliště: Česká lípa
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hobbywing Axe připojení

Nemám ho ve spárovaných mimo aplikaci.Už jsem ten HWlink smazal a znovu stahnul ale nepřipojim se při běžící aplikaci HWlink.Auto mi chodí v několikrát přenastavovaných parametrech,jen ty otáčky jsou opačně.
cc01 Unimog U300,SCX10 II Dodge RAM,SCX10 Chevrolet CMP Gun Tractor,TA01 MB190,TA01Lancer,TA02 L.Stratos,
Kenworth K100,Peugeot 205,Kubelwagen,LIAZ Dakar
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Hobbywing Axe připojení

Pokud se pokoušíš o spárování doma, kde máš domácí wifi, nebo nějakou free, musíš si ji v telefonu manuálně přepnout na HWlink. Při dalším dotazu při spouštění aplikace v telefonu na přepnutí sítě klikneš na zrušit.

Zpět na „Pohony a regulátory“