rcdriver123
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 14.08.2010 0:00
Bydliště: kousek od Dobříše
Kontaktovat uživatele: WWW

ale ja nejsem normalni uzivatel :-) normalnimu uzivateli by stacila max 3 stupnova prevodovka ja chtel 6ti vedsina normal uzivatelu ma taky model prevazne koupeny a dale si ho upravujou ja si ho chci stavet od zakladu
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Až přijdeš na všechny problemy, ktery budes muset prekonat, tak se ti bud poklonim, nebo se z tebe stane normalni uzivatel :D
rcdriver123
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 14.08.2010 0:00
Bydliště: kousek od Dobříše
Kontaktovat uživatele: WWW

:-) napadla me prevodoka ze by se ty oz. kola dali na sesti hran a pak by se po nem jen posouvali prez tahlo nebo packu u naprav me zas napadlo udelat pohiblive parohy na tlumice se kteryma by se dal model vyvyzovat 2 stupnovou prevodoku uz jsem si udelal ale chybi mi oz kola na 3stupnovou ( kola z merkuru)
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

tak si nakup pastorky, a udelej to z pastorku :) mel by jsi ocelovy kola, jen by se ti to posouvalo s hridelema
rcdriver123
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 14.08.2010 0:00
Bydliště: kousek od Dobříše
Kontaktovat uživatele: WWW

to me nenapadlo ale zas by to bylo delsi oproti tomu co myslim ja (bych řek) me prave napadlo udelat ty oz kola vedi aby se do nich vesel ten 6ti hran a 3 sroubky a kdybych chtel vymenit prevod celkove tak bych vymenil pastorek u motoru a kdyby prevod treba jen u 2ky tak bych vymenil 2 kola co jsou na 2ce zkusim to postavit z merkuru jen ale 2 jak by to asi melo vypadat a misto oz kola z motoru do razeni dam remenicku protoze mam malo tech oz kol :-(
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

http://pajovo.rajce.idnes.cz/prevodovka/#CIMG2639.JPG tady mam jen tak narychlo navrh prevodovky, kterou jsem chtel kdysi delat. muzes si okouknout rozmery - pro ilustraci pod tim mam milimetrovej papir.

pak se mi to povedlo preskladat na jeste kratsi verzi, ale nemam bohuzel foto.
rcdriver123
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 14.08.2010 0:00
Bydliště: kousek od Dobříše
Kontaktovat uživatele: WWW

pekny takhle podobne jsem to myslel :OK: kolikatky byli ty tyce? neznas naky spolehlivy obchod kde maji velky vyber pastorku a ozubenych kol? predem dik za odpoved
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Mz-racing.net

hřídele jsou z nerezu 3mm, chtělo by to ale 3,2mm
rcdriver123
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 14.08.2010 0:00
Bydliště: kousek od Dobříše
Kontaktovat uživatele: WWW

ja se ptam protoze mam 6ky toziska a dik za odkaz

Zpět na „Pohony a regulátory“