Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Za dalsie sa dost cudujem, ze si nikto radsej nepriplati 200,-kacek za podstatne lepsi regler z 3amp BEC-om ako ked individualne dokupovat externy BEC. http://www.mz-racing.net/p4352-r01203-r ... s-crawler/
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
gufy
Uživatel
Příspěvky: 304
Registrován: 23.09.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

No nevím , ten silnější mám , a napřed přestala jít brzda v neutrálu a teď už nejde vůbec , jen mu bliká červená dioda a hlásí chybu sensoru , ale já mám bezsensorovej stejnosměr . Do setupu se vůbec nedostanu , takže asi hotovo .
lackey
Nově příchozí
Příspěvky: 27
Registrován: 27.10.2010 0:00

jerry-mouse píše:Za dalsie sa dost cudujem, ze si nikto radsej nepriplati 200,-kacek za podstatne lepsi regler z 3amp BEC-om ako ked individualne dokupovat externy BEC. http://www.mz-racing.net/p4352-r01203-r ... s-crawler/


Ale my mame jednosmerne uhlikove motory a tam pisu ze to je na bezuhlikove senzorove.

Precitali sme si najprv toto vlakno, kde ľudia tvrdia, ze ten regler je OK a nemajú s ním problemy aj napriek 1A.
Otázka je, ci naozaj je problem v BEC, alebo sa regler prehrieva. Ale asi to bude ten BEC, lebo keď som doma jazdil s axialackym seriovym región, tak aj ten sa na zvlnenej deke vypinal (kladla velky odpor ).
Takze aky externy BEC by ste si kupili vy?
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Mrkni druhy obrazok z vrchu kde sa jedna o rozne formy zapojenia ako na uhlikac tak aj striedak. Mam ho doma tak hadam viem o com pisem. Tazko vam poradit aky BEC si kupit lebo nemam sajnu kde ho chcete kupit! Ja najcastejsie take to veci kupujem na HK za par dolarov! http://www.robitronic.com/files/manual/ ... glisch.pdf Obecne plali, ze vacsina senzorovych reglov zvlada aj uhlikace az na niektore vynimky [xerun-ezrun]
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
charon73
Nově příchozí
Příspěvky: 87
Registrován: 09.04.2009 0:00

Tak už mi taky jeden vypínal a trvalo dlouho, než jsem přišel na to, že je bordel mezi uhlíkama z ježdění ve vodě. Další dva zatim v pohodě.
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak jsem ho taky pořídil,akorát jsem trochu na rozpacích neboť psali že má max. brzdu. Tudíž jsem předpokládal že v kopci v pohodě bude držet, ovšem nic moc, můj starej regl klasickej on road držel větší sklon.Jinak je v pohodě :wink:
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

U brzdy jde taky o sílu motoru. Měl s tímhle reglem MIGa 600 a brzdil slušně, ale v prudkým kopci mírně povoloval. Teď mám SPEED 600 Eco a brzda drží jak přibitá. Jo a externí BEC jsem koupil od Castle Creations 10A.

http://www.modelarina.cz/externi-spinan ... p-494.html
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
skotty
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Kousek od Pryglu
Kontaktovat uživatele: WWW

No mám tam 55 závitovej motor a předtím se na posilovací lavici udržel na brzdě až do okamžiku prokluzu kol při max. náklonu podložky a to teď nezvládne ani náhodou.Takže ten starej regl Modelcraft 15Z udržel podstatně větší sklon. :sad:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Čaute mám problém s tímhle reglem, nebo spíš se dvěma! :roll: Čím dál častěji začal vypovídat stylem, že motor přestal jet (horký nebyl), servo sice jelo ale motor nic a po nějaké nepravidelné době zase ok. Dostalo se to do fáze, že už nejel vůbec a pořád při zapnutí blikaly obě zelené diody. Nu zkusil jsem druhý záložní a nejede taky! Akorát u něj svítí jedna oranžově(?) a jedna červeně při plynu dopředu a dozadu obě červeně. Ani na druhé vysílačce .... a zkusil jsem třetí záložní starou jebku Nosram Hawk Reverse a jede v pohodě ...... nevíte co s tím? resp. co značí ty diody? nějak jsem nenašel nikde odpovídající odpověď ... celkem to spěchá, děkuji
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

může bít že nemá signál nebo že nemáš nastavenou neutrální polohu plynu.Taky zkus jestli nemáš něco ze signálovým kabelem od reglu nebo konektorem.Nebo ještě pohledej zda nemá někde zkrat.Jo servo jede
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Kabely všecky v poho, nevidím nikde žádnou nástrahu. Konektory to samé, servo jede pořád za všech okolností na všech reglech. No teď jsem to zkoušel a ten první prostě nejede, jen blikají pořád dvě zelené a do nastavení setup tlačítkem se taky nedostanu ... to bude asi kaput. Druhý Robitronic teď jede jak má tak nevím co je to tady za extempore ... :roll:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Robitronic Speedstar crawler edition

Ahoj lidi mě dnes taky nejspíš odešel robitronic z ničeho nic mě začalo auto zpomalovat až ůplně zastavilo.Od tý doby můžu jen couvat 8o zkoušel jsem jiný motory a je to furt to samé,nastevení neutrálu,brzdy a pořád nic jen couvá.Při přidání plynu dopředu motor jen jemě vrčí,ale nic to nedělá a když dám plyn na plno,tak se rozsvítí obě diody červeně.Nevíte co stím??Dík za rady
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Robitronic Speedstar crawler edition

ty vole ty máš kliku :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Robitronic Speedstar crawler edition

se nesměj :-D já za to nemůžu
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Re: Robitronic Speedstar crawler edition

Tak co nikdo nic?? Nemate nahodou někdo jeden přebytečný doma?
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Pohony a regulátory“