Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

No vidíš, ozvali se ti, díky chlapi. Já bych taky mohl přidat pozitivní zkušenost s Robíkem, ale známý, co ho má, je teď fuč a nemůžu ho vyzpovídat pořádně. Jen vím, že je spokojenej.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
wariot
Nově příchozí
Příspěvky: 12
Registrován: 29.07.2010 0:00

Děkuji moc , velice jste mě potěšili : 8) ja jsem ho včera objednal takže snad budu také spokojen . Určitě se někdy ozvu a poreferuju .
lackey
Nově příchozí
Příspěvky: 27
Registrován: 27.10.2010 0:00

:(

Tak s kamaratom sme kupili 2ks tohoto regulatoru. Kamos ho este nenamontoval, ale ja ano neviem ci som nieco zle spravil, ale brzda v neutrale vobec nefunguje a v manuale nie je nic napisane ako sa nastavuje, cize predpokladam, ze je to automaticky zapnute vzdy.
ABS sa mi nepodarilo nastavit, ale mozno som len drevo a na vysielacke ( tiez robitronic TL-3C) to neviem nastavit.
K tej brzde... Ked dam packu na plno do brzdy tak to nedokaze zablokovat kolesa a tie sa tocia dalej, cize neviem auto zabrzdit ked ide dole z kopca.

Som novacik, mozno som nieco zle pochopil, ale myslel som si, ze ked dam auto na svah, tak mi nepojde dole a kolesa budu zablokovane. Este viac ma prekvapilo, ze neviem zablokovat kolesa pri brzdeni. Je to normalne ? Co s tym ?

dakujem
Axial SCX10 ARTR, 55T Axial, Robitronic Speedstar 2 Crawler
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja ten regl mam a funguje zatim bezchybne. Brzda je jen v neutralu, z jizdy vpred to jde do zpatecky bez prodlevy. Nastavujes jen prodlevu v reakci na rozjezd, typ baterii, ABS, myslim. Ted nejsem doma.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
charon73
Nově příchozí
Příspěvky: 87
Registrován: 09.04.2009 0:00

Já ti můžu naskenovat českej návod, jestli ho nemáš. Nastavení je jednoduchý.
P.S. Už mam ty regliky 3 a za ty prachy uplná paráda
lackey
Nově příchozí
Příspěvky: 27
Registrován: 27.10.2010 0:00

PetrH píše:Ja ten regl mam a funguje zatim bezchybne. Brzda je jen v neutralu, z jizdy vpred to jde do zpatecky bez prodlevy. Nastavujes jen prodlevu v reakci na rozjezd, typ baterii, ABS, myslim. Ted nejsem doma.


Ja ked dam packu do brzdy, tak to zabrzdi, ale do spiatocky to nejde. Musim povolit packu a znova stlacit a az vtedy to cuva.
Bez omeskania to ide ked cuvam a packu dam dopredu, vtedy to okamzite pretoci kolesa a ide do predu.

Kamarat uz namontoval svojho Robika do RTRka a brzda mu funguje bez nejakeho nastavovania, len sa pohral s trimom plynu. Ja ked som trimoval, tak som docielil to, ze v neutrale to brzdilo ( ale nie 100%) ale necuvalo, len cervena dioda na Robikovi blikala :((
Uživatelský avatar
charon73
Nově příchozí
Příspěvky: 87
Registrován: 09.04.2009 0:00

xood
Uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 15.08.2009 0:00
Bydliště: Všude zdejší

tento regulátor vlastním a měl jsem jej jak cc-01 tak tet jej mám na axialu brzda funguje bezchybně a i celkový výkon je plně dostačující pro všechny motory od 35 z mohu ti jej vřele doporučit dost muziky za málo peněz
lackey
Nově příchozí
Příspěvky: 27
Registrován: 27.10.2010 0:00

Tak sme prehodili Robika do druheho Axika a brzda nejde. Z druheho Axika sme potom prehodili Robika ku mne a brzda bola funkcna. Takze pojde na reklamaciu.

P.S. Neexistuje nejaky reset do tovarneho nastavenia este pred poslanim na reklamaciu ?

dakujem
lackey
Nově příchozí
Příspěvky: 27
Registrován: 27.10.2010 0:00

W

Už to riešime v druhom vlakne, ale dám to aj sem. Mame (kamos ho ma tiez) pocit, že 1A je malo, regler sa nám často vypína, hlavne v blate keď sa kolesa obalia blatom, pripadne keď sú kolesa viac zatazene (pri vykrizeni, zaseknuti o prekážku atd). Vypinat/zapinat regler 7x za 2h nás už nebavi a chceme to riešiť externym BECom, len ešte nevieme akym.
Nikomu sa z vás nestalo podobne?
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: W

lackey píše:Už to riešime v druhom vlakne, ale dám to aj sem. Mame (kamos ho ma tiez) pocit, že 1A je malo, regler sa nám často vypína, hlavne v blate keď sa kolesa obalia blatom...

No, to je otázka, proč se regl vypíná. Jestli od tepelného přetížení koncových FETů od motoru, nebo kvůli přetížení BECu. Pravděpodobnější se mi zdá první varianta. Nebo taky může být nějaký vadný.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Já si zatím nemůžu stěžovat, tahá i v zaseknutých kolech. V prudkým kopci hrabe, jak o život. Máte tam nějakou chybu. Motor mám MIG 600.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

PetrH píše:Já si zatím nemůžu stěžovat, tahá i v zaseknutých kolech. V prudkým kopci hrabe, jak o život. Máte tam nějakou chybu. Motor mám MIG 600.


Ale on nemá problém s trakcí, ale s BECem :-)

EDIT: Jinak souhlas, 1A je málo. Měřil jsem to a normálně jedoucí AX-10 na těch origo 2,2 kolesech při jízdě po koberci odebíral cca 400mA - při normálním zatáčení se odběr zvedal o cca 300mA. Ale když jsem velikost výchylky posunul do nesmyslu okamžitě odběr letěl bohatě přes ampéru. Tudíž 1A BEC je prostě málo.
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Re: W

lackey píše:
Nikomu sa z vás nestalo podobne?
Rozhodne nam na Vychode nie lebo asi skor citame prispevky a az potom nakupujeme! :idea: Jeden amp. BEC je tak akorat na TT-ko a nie to este na Crawler. V niektorych vlaknach je toho dost popisane len treba si najst cas a prestudovat alebo opytat sa tych spravnych ludi! :idea: :wink: EDIT; Upsss dokonca na zaciatku toho to vlakienka je strucny popis!
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore píše:
PetrH píše:Já si zatím nemůžu stěžovat, tahá i v zaseknutých kolech. V prudkým kopci hrabe, jak o život. Máte tam nějakou chybu. Motor mám MIG 600.


Ale on nemá problém s trakcí, ale s BECem :-)

Já to tak taky myslel, jen jsem to blbě napsal, že i v situacích, kdy to myslím dostalo zabrat, žádnej problém. A to mám na třetím kanále napojenou ještě světelnou rampu a mlhovky. Obecne 1A asi malo je, me zatim vzdycky stacila. No asi Toyka jeste nedostala zabrat dostatecne :-).
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz

Zpět na „Pohony a regulátory“