Uživatelský avatar
NeedFear
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 18.07.2010 0:00

Mtroniks tio ROCK C

vcera som bol pracovne v Nottinghame cestou som sa stavil v modelarstve kde by kazdy z nas prisiel na svoje vola sa GEE DEE-modelshop (http://www.geedee-modelshop.com/) kupoval som par veci na moj Defender...naradie predny a zadny naraznik svetelnu rampu a co je hlavne poradil mi speed regulator Mtroniks tio ROCK C
je to regulator urceny na crawlery..pricom mi vysvetloval ze ma dve rezimy brzdenia jeden normal a druhy crawler...prvi rezim brzdi hodne.....ale druhy som cumel...nevedel som skoro potocit kolesami...ina pecka...
Regulator je vodeodolny je komplet zaliaty obsahuje chladic a fakt extremne brzdi co sa mi paci...

cena prijemna dal som za neho 40libier....
Axial Racing SCX10

Tatra 148 6x6

Mitsu Pajero 4x4

by NeedFear
Uživatelský avatar
XaX
Nově příchozí
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2013 22:06
Bydliště: Říčansko
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mtroniks tio ROCK C

Zaujal mne ten zmíněný regulátor, jaké jsou zkušenosti z provozu?
Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon KIT
Axial Wraith Jeep Rubicon Poison Spyder
Axial Wraith Steel
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mtroniks tio ROCK C

Řekl bych, že je to lautr to samé co Ansmann Sirius Crawler.
ObrázekObrázek
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
raun
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 22.01.2013 18:01
Bydliště: Praha

Re: Mtroniks tio ROCK C

:mrgreen: regulátor mám od ledna, najel jsem s ním zatím asi 8 hodin čistého času provozu v extrémních podmínkách- regulátor většinu času ve vodě, sněhu, bahně-je zřejmě fakt voděodolný, co se týče plynulosti regulace motoru (35T) je uspokojivá a to i v malých rychlostech-regulátor je samoučící,má dva mody: standard a crawler (v tomto modu má plnou brzdu v neutrálu), baterie se nastavuje na režim auto NICAD NIMH -bez cutoff a na LIPO cutt off... Velká výhoda je BEC 6V.. Programování regulátoru setup tlačítkem, signalizace dvěmi diodami-dá se to rychle měnit, tlačítko je vystouplé a funguje spolehlivě...tohle jsem ocenil i venku v lese, kde jsem občas z technických důvodů musel vyměnit baterie za LiPoly a obráceně a tedy měnit mod.
Jezdím ho v modelu MEX Wrangler.
Zatím spokojenost...
#RTR.CZ member and driver
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mtroniks tio ROCK C

Mám tento regl půjčený na lehké vyzkoušení, tož jsem něco sesmolil >>> Vodotěsný stejnosměrný regulátor Mtroniks tio Rock C
Jak jsem o kousek výše psal. že je to lautr to samé co Ansmann Sirius Crawler, tak úplně pravda to není. Evidentně to pro Ansmanna dělá Mtroniks, ale Ansmann má jinde nastavovací tlačítko a je od 50z, tio je od 35z.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
magor-no1
Uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: 06.03.2010 0:00
Bydliště: Horní Stakory

Re: Mtroniks tio ROCK C

ten se my líbí , nemá někdo zkušenost jak funguje se speed 600 eco ?
Uživatelský avatar
calvin
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 28.11.2012 10:44
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mtroniks tio ROCK C

minotaur - dik za recenziu :OK: z clanku usudzujem, ze si ho asi nemal vonku na "projižďke", alebo sa mylim? zaujimali by ma skusenosti z jazdy v terene, ale uz asi moc spekulujem...vyzera to ako slusna alternativa za velmi pekne peniaze.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mtroniks tio ROCK C

Píši "lehké vyzkoušení" 8), takže ho nemůžu rajbovat v autě. Musím ho vrátit ve 100% stavu... Podle zdejších ohlasů je s ním řekl bych spokojenost.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mtroniks tio ROCK C

magor-no1 píše:ten se my líbí , nemá někdo zkušenost jak funguje se speed 600 eco ?

Speed 600 ECO by měl teoreticky utáhnout.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: Mtroniks tio ROCK C

Sirius Crawler utáhne v pohodě běžnejch 27z.
NISSIN
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 9

Re: Mtroniks tio ROCK C

Siriusy jsem měl dva. V autech byly cca jeden rok. Nemůžu si na ně stěžovat. Až letos v únoru jsem po jízdě vypnul regl vypínačem. Po několika minutách ve vypnutém stavu začal regl hořet plamenem. Dýmu, že nebylo v pokoji vidět. Naštěstí jsem byl blízko a stačil jsem odpojit aku , takže jen ohořela krabička na elektroniku. Stát se to když nejsem doma, shořelo by v lepším případě auto....nebo vyhořel byt. Takže majitelúm Siriusu doporučuju odpojovat po jízdě AKU. Ten druhý naprosto stejně počátkem dubna při cestě autem z poježdění.... Tak nevím nevím. Ted jsem pořídil dva M Tronics.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Mtroniks tio ROCK C

Nechci tady nijak mudrovat a dělat chytrýho, ale odpojovat aku při nečinnosti s modelem by mělo být naprosto samozřejmé...
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: Mtroniks tio ROCK C

NISSIN píše:Siriusy jsem měl dva..

Už jsi je vyhodil? Uživil bych ten hliník.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Mtroniks tio ROCK C

Ještě jsem na zvláštní žádost provedl test vodotěsnosti tohoto regulátoru >>> Test vodotěsnosti regulátoru Mtroniks tio Rock C
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Re: Mtroniks tio ROCK C

Tomu říkám pragmatický přístup. My, co to testujeme všechno najednou amatérsky v potoce, ani pořádně neznáme kvalitu vody, tak pak víme prd.. :-(

Zpět na „Pohony a regulátory“