Uživatelský avatar
naWry
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 21.09.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

Dsys MD36 DCRS

Čauves,
Měl bych dotaz. Nejsem v elektru přiliš zdatný a tak se raději zeptám, než abych něco "upravil".
U tohoto reglu když ho vypnu přes vypínač, stále pípá. Chci se zeptat, jaký to má význam. Jestli teda jen informativní a po chvíli to přestane pípat. A nebo to nepřestane dokud baterka nepadne ?

Jde mi jen o to, že já se do kastle dostanu hodně špatně, a tak bych uvítal to mí jen vypnuté. (Doma si to připravím, zapojím baterky, a pak na místě jen zapnu)

Nějaké know-how nemá někdo ? Kromě úpravy přístupu do kastle ? :P
Díky
don't hurry, death is faster !!
Axial SCX 10 Defender D90 - in progress
http://nawry.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Régl pípá, protože prostě trvá na odpojení baterky (asi po třech minutách ho to přejde)

Důvodem je, že se regulátor snaží ochránit baterku před vybitím, které může způsobit nějaký minimální odběr, který může být i v případě vypnutého vypínače. Proto je lepší baterku odpojovat.

Snad nebude nutné upravovat kastli - já jsem to vyřešil tak, že mám kabel s konektorem protažený k blatníku kam snadno dosáhnu.
Uživatelský avatar
naWry
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 21.09.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

Dobře, tak já se holt do toho taky ponořím to upravit. Koupil jsem domečky na 4ky konektory a nějak mi v tom plavou, tak sem z toho taky celej nervní.

Díky za radu
don't hurry, death is faster !!
Axial SCX 10 Defender D90 - in progress
http://nawry.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Ozy
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.01.2011 0:00
Bydliště: Karlovy Vary

Zdar,
pls nemáte někdo radu, po zapnutí motor ani regulátor nepípá. Bliká jen LEDka...
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Regulátor pípat neumí. Pípá vždy motorem...
Uživatelský avatar
Ozy
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.01.2011 0:00
Bydliště: Karlovy Vary

Po konzultaci s výrobcem, jsem jim to poslal na testování :?

Zpět na „Pohony a regulátory“