JirkaW
Nově příchozí
Příspěvky: 33
Registrován: 28.11.2008 0:00

Vydržel mi 3apůl roku. V sobotu se po druhé sekci odporoučel.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Ehmm tak mam asi zase v per.deli regl - dnes jsem auto zap a nereaguje na plyn - a regl (GM V4R+) furt jen blika nebo se jakoby stale resetuje, porad dokola..... Nevite co by s tim mohlo byt?? A to jsem auto ani nekoupal...bylo v suchu... :(
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Dejvid6
Uživatel
Příspěvky: 377
Registrován: 23.01.2009 0:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele: WWW

tohle se mi s tim reglem stalo taky,vyměnil sem baterku,zapnul a prostě jen blikal a nic,když sem zkusil jinej,tak sem zjistil že s sebou vzal i přijímač,tenhle regl už nikdy
David Ptáčník
Jeep Cherokee - SCX10
Rajče
www.rcep.alptech.cz
Uživatelský avatar
Werret007
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 15.02.2009 0:00

ti jako zase vodešel jo? No tak to abych vzal na výkendovku staršího DSYSe co? Nebo to pořešíš? Nekecej že jsi nekoupal jak tě znám :lol:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

no faaaakt nekoupal :oops: vyjimecne :lol:
no, ale co se nestalo... furt to blblo, rozdelal jsem to, profouknul, vyndal baterku...na chvili jsem sel pryc... zapojil a ejhle regulator funguje! :)
fakt to nechapu....., ale je nejak divne nastavenej a ted si s nim nevim rady jak ho nastavit tak jak byl....no, ale hlavne ze funguje...zatim....
Werrete no radsi ten starsi pro jistotu vem, znas me ;)
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Něco podobnýho jsem zažil - auto odskočilo do kaluže a vykoupal jsem regl - nastal smrtelnej třes a cukání tak jsem to hned poodpojoval - okamžitá sušička , doma lehce teplovzduška atd.
Jenže pak blbnul podobně jako tobě a když jsem ho pak rozlousk , tak tma byl na desce drobeček suchýho blatíčka a ten to asi zkratoval . Stačilo oprášit štětečkem a vyfoukat a je od té doby good (až na tu pomalejší a slabou zpátečku , ale to nemusí být tím.)

Zpět na „Pohony a regulátory“