Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

no stifi má dobrej dotaz, pokud bych dal litra za regl a v návodu nebylo o soupravách ani řádku, tak bych se teda nasral kdyby mi to s mojí nejelo, to je tak na reklamaci a vrácení peněz ne ?
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

radiohead píše:mna by zase zaujimalo, co sa stane ak by som ho napojil na 45z motor, kedze v parametroch ma ze od 50z


tak to se ti muze stat jednoduse to, ze ho odpalis, protoze motor bude brat vetsi proudy nez na co je regl stavenej. Ale tohle je jeste maly prekroceni oproti uvedenymu, tak to treba snese
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
vejvar
Nově příchozí
Příspěvky: 26
Registrován: 31.08.2010 0:00
Bydliště: Brno

můj problém je popsanej tady

jaké problémy konkrétně s ním měli ostatní nevím,
ale stěžovalo si na něj víc lidí.
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Já měl z Ansmanna trochu obavy kvůli deklarovanýmu omezení počtem závitů, ale chodí ale i s 27z. a nijak významně se nehřeje.
Problém mám na přijímači HK-3000 (+Tx HK-310), kde se silně projevuje rušení, pravděpodobně od motoru. Když je rozjezd plynulej, tak se normálně rozjede ale když člověk přidá trochu ostřeji, tak se motor rozkmitá na místě. Při, v rámci možností, maximálně "učesané" kabeláži a s motory o více závitech je to trochu lepší, s prodlužkama, chaosem v drátech, nebo výkonnějším motorem se to zhoršuje. Motory jsou standardně odrušený, zkoušel jsem 27, 55, 65z. Podobný problém je s orig. rádiem AX-2.
S přijímačem HK-GT2 (+ Tx GT3B), nebo po výměně za jiný regl, všechno funguje normálně.
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

eos píše:Já měl z Ansmanna trochu obavy kvůli deklarovanýmu omezení počtem závitů, ale chodí ale i s 27z. a nijak významně se nehřeje.
Problém mám na přijímači HK-3000 (+Tx HK-310), kde se silně projevuje rušení, pravděpodobně od motoru. Když je rozjezd plynulej, tak se normálně rozjede ale když člověk přidá trochu ostřeji, tak se motor rozkmitá na místě. Při, v rámci možností, maximálně "učesané" kabeláži a s motory o více závitech je to trochu lepší, s prodlužkama, chaosem v drátech, nebo výkonnějším motorem se to zhoršuje. Motory jsou standardně odrušený, zkoušel jsem 27, 55, 65z. Podobný problém je s orig. rádiem AX-2.
S přijímačem HK-GT2 (+ Tx GT3B), nebo po výměně za jiný regl, všechno funguje normálně.
Ahoj mám stejnej problém na tento regl mám napojenej motor graupner speed eco 7.2V, servo mg 945 a vysílačka traxxas TQ 2.4Ghz a při prudkym přidání mě auto škube a při max rychlosti to taky trochu škube.Tak nevim jestli je to tim motorem protože má málo závytů a regl se odpojuje aby se nepřehřál nebo jestli je regl v pr..
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Mě to dělá se všemi zkoušenými motory až do 65z., ale jen s jediným typem přijímače, HK-3000.
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja som len tak na stole zapojil elektroniku s tx a rx carson a slapalo to. Detaily problemu zistim asi az pri jazde ci nie ?
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

S tím rádiem AX-2 byl jinej, nesouvisející problém, způsobenej servem.
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

no doufám že přijdem na nějaký to řešení ať nám to šlape :-D
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
NISSIN
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 9

Tak mám stejný problém s poškubáváním u Siria Crawler spolu s vysílačkou Flysky GT3B (tříkanál, bez úprav) Zajímavý je, že škube jenom při rozjezdu a jízdě dopředu. Na zpátečku to jde plynule. V druhým autě s originál AX-1 šlape bezvadně. Počítal jsem s tím, že když je Ansmann W6 stejná jako GT3B, tak s Ansmann reglem Sirio nemůže být problém. Můžete někdo poradit co s tím? Dal by se použít třeba jiný přijímač? (ANSMANN R5) V Akroshopu tvrdí, že má Sirius Crawler odzkoušený s jejich W6 a žádný problém se nevyskytuje.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Ansmann W6 a R5 je lautr to samý jako GT3B + přijímač. Jen jiný nálepky (futrál). Spíš mám dojem, že ten Sirius je nějaký náladový, kus od kusu.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
jox
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 15.04.2010 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

NISSIN píše:Tak mám stejný problém s poškubáváním u Siria Crawler spolu s vysílačkou Flysky GT3B (tříkanál, bez úprav) Zajímavý je, že škube jenom při rozjezdu a jízdě dopředu. Na zpátečku to jde plynule. .


Ak je vo vysielacke zapnute ABS, tak ho vypnut. Ak je to ok tak prehodit medzi sebou kable z regla na motor, prehodit reverz na druhy kanal....
člen RCDRIFT.sk
--------------------
Toyota Hilux High-Lift, motor Lightly-Tuned 28T, zadný 4-link
NISSIN
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 9

minotaur píše:Ansmann W6 a R5 je lautr to samý jako GT3B + přijímač. Jen jiný nálepky (futrál). Spíš mám dojem, že ten Sirius je nějaký náladový, kus od kusu.
No vidíš a v Akroshopu mi pán naznačil, že kdybych koupil kvalitního Ansmanna W6 a ne nějakou prašivku od Flysky, tak by žádný problém nevznikl..... :EVIL:
NISSIN
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 9

jox píše:
NISSIN píše:Tak mám stejný problém s poškubáváním u Siria Crawler spolu s vysílačkou Flysky GT3B (tříkanál, bez úprav) Zajímavý je, že škube jenom při rozjezdu a jízdě dopředu. Na zpátečku to jde plynule. .


Ak je vo vysielacke zapnute ABS, tak ho vypnut. Ak je to ok tak prehodit medzi sebou kable z regla na motor, prehodit reverz na druhy kanal....
O.K vyzkouším.....
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

NISSIN píše:No vidíš a v Akroshopu mi pán naznačil, že kdybych koupil kvalitního Ansmanna W6 a ne nějakou prašivku od Flysky...

:lol: No comment, všechny jsem měl rozebraný...
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „Pohony a regulátory“