Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahojte, tak si dovolim potvrdit, ze toto ESC slape uplne bez problemov, cukanie, ktore popisuje Pitrisek sme si vyjasnili, problem s vysielacom.

Tato kombinacia slape bez problemov:
ESC Ansmann Sirius Crawler
Graupner Speed ECO 600 7.2V
Carson Reflex Wheel Pro LCD 2.4GHz

Ale, mne odisiel uz druhy kus vysielaca Reflex Wheel Pro, vzdy sa to sprava cudne, cuka servo, otacky motora nedrzia apd. Mam dva kusy stale po ruke z kazdej komponenty, takze som to otestoval dokladne.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

BrAtKo píše:Ahojte, tak si dovolim potvrdit, ze toto ESC slape uplne bez problemov, cukanie, ktore popisuje Pitrisek sme si vyjasnili, problem s vysielacom.

Tato kombinacia slape bez problemov:
ESC Ansmann Sirius Crawler
Graupner Speed ECO 600 7.2V
Carson Reflex Wheel Pro LCD 2.4GHz

Ale, mne odisiel uz druhy kus vysielaca Reflex Wheel Pro, vzdy sa to sprava cudne, cuka servo, otacky motora nedrzia apd. Mam dva kusy stale po ruke z kazdej komponenty, takze som to otestoval dokladne.
Tak tak s Traxxas soupravou to jelo ale při max výkonu to poškubávalo.Mě to s Carson Reflex nejelo skoro vůbec,to můžou potvrdit kluci z Mrakolandu FlySky taky v pr.... .Včera jsem dal regl do axialu rtr s 27T motorem a ax-1 27mhz vysílajdou a šlape to parádně.
Naposledy upravil(a) Pitrisek dne 04.04.2012 13:57, celkem upraveno 1 x.
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

To Bratko: V tomto systému bohužel nejdou slučovat vlákna a manuálně je to práce na týden.
Takže ostatní vlákna se Siriusem Blackem Crawlerem jsem zamknul a vše šoupejte sem.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

To s tou vysielackou Carson Wheel Pro robilo rovnako aj s inym ESC (Tamiya), takze problem jednoznacne len vo vysielacke, ako som pisal, odisli mi uz dve, ak sa to este zopakuje idem do Spektrum.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

BrAtKo píše:To s tou vysielackou Carson Wheel Pro robilo rovnako aj s inym ESC (Tamiya), takze problem jednoznacne len vo vysielacke, ako som pisal, odisli mi uz dve, ak sa to este zopakuje idem do Spektrum.
No co jsem koukal tak jsou dvě verze vysílačky já mám tu dražší (rozdíl asi 200Kč,ale jakej jinej rozdíl tam je tak to jsem nezjistil) Jinak mě žatim jede na 100% s kombinací originál rtr elektro od axialu to starší motor 27T axial.Dnes to jedem projed v pořádnym terénu tak dám vědět co a jak.
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Su dve verzie (mam obe). Lisia sa len v prijimaci, Wheel Pro 2 ma BEC v prijimaci. Vysielace vyzeraju totozne, ale odisiel mi najprv vysielac verzia 1 a teraz vysielac verzia 2.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

Tak můžu potvrdit že s origo elektrem od axialu(ta starší verze) jde vše tak jak má a bez problémů.Ten regl je náladovej jak ženská :mrgreen: Co je na něm super je 100% vodotěsnost od výrobce a 5A BEC
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Cau prosim napis aj typ vysielaca. My tu mame 3ks s kamaratmi tychto ESC Sirius a zatial bez problemov. Cize tvrdis, ze Sirius s inym TX/RX ma rovnake problemy ? Lebo neviem co povazujes za RTR elektro.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

BrAtKo píše:Cau prosim napis aj typ vysielaca. My tu mame 3ks s kamaratmi tychto ESC Sirius a zatial bez problemov. Cize tvrdis, ze Sirius s inym TX/RX ma rovnake problemy ? Lebo neviem co povazujes za RTR elektro.
Typ je co byl v původnim RTR setu to je AX-1 27mHz a servo taky od axialu.Co vim tak novej RTR axial má už vysílajdu AX-2 nebo tak nějak ale je to 2.4GHz
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Cize potom ten regl bol sirius a tx rx axial a slape to ? Potom to co si napisal ze regl je nevyspytatelny nie je pravda. Mozes zhrnut ci je teda problem s esc alebo tx/rx ?
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

BrAtKo píše:Cize potom ten regl bol sirius a tx rx axial a slape to ? Potom to co si napisal ze regl je nevyspytatelny nie je pravda. Mozes zhrnut ci je teda problem s esc alebo tx/rx ?
Ano regl sirius a zbytek axial.Tim náladovej sem myslel,že mu jen tak nějaká vysílajda nesedne :mrgreen: možná záleží na kusu.
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

A ten Carson TX co mas funguje dobre s inym ESC ?
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
Pitrisek
Píšu hodně
Příspěvky: 1546
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Most

BrAtKjo píše:A ten Carson TX co mas funguje dobre s inym ESC ?
Jo teď mám Robitronic Speedstar 2 Crawler edition a funguje tak jak má.
Axial SCX10 Toyota FJ60
TF2 Toyota Hilux
Axial SCX10 Land Rover Defender Cabrio
HPI Blitz

http://pitrisek23.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahojte, pridavam info o hodnotach cut off (LVC) pre LiPOlky. ESC si automaticky zdetekuje kolko clankovy je accu. Informacie mam priamo od vyrobcu (konkretne Paul Kenningley z mtroniks.net z UK).

Soft Cut Off: 3.0V (obmedzenie funckie motora)
Hard Cut Off: 2.7V (uplne vypnutie)

Skoda ze su hodnoty take nizke, uvital by som 3.0V-3.3V.
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Tak mám nabídku na tenhle regl, ale po těch všech zkušenostech se mírně obávám .... :? nicméně robitronic speedstar s becem 1A mi nezvládá 2.2 Badlandy, tak potřebuju přitvrdit.

Píše se od 50 závitů, ale kluci tu říkají, že speed 600 pohoda, takže 600 7,2V neECO by neměl být problém?

No a vysílačka .... mám Tactic TTX 240, tu předpokládám nemá vyzkoušenou nikdo ... :roll:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER

Zpět na „Pohony a regulátory“