Uživatelský avatar
Havran
Nově příchozí
Příspěvky: 34
Registrován: 13.04.2011 0:00
Bydliště: Žiar nad Hronom

Nitro scale/crawler

Nazdars, sry ak sa pytam blbost, ale preco setky tieto auta su len elektro? Buggy, monster, on road a ostatne su aj nitro, ale tieto nie? Je to len o vzhlade expedicakov ci je to aj v konstrukci podvozkov, zeby to neslo uchytit ci vo vykone ci preco sa nepouzivaju? Dik
Tu malo byt nieco rozumne, ale nic take mi nenapadlo...
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Viacmenej na 99,9 percent je to vyhradne o elektro pohonoch ktore su na tom oproti nitru minimalne o 2000 percent lepsie. Predstav si, ze by islo do lesa sucasne 10 motorovych pil co tocia 5-nasobok svojich otacok. Za dalsie nitro potrebuje na svoje chladenie motora rychlost a vies si to predstavit v krokovej rychlosti a este mozno aj pomalsej. Proste tych veci je tak vela, ze absolutne nemam zajujem to rozsiahle rozoberat lebo by to aj tak neviedlo k nicomu. Mam doma totiz jeden nitrak, tak viem o com to cele je. :x Jednoducho bud to pochopis, ze cele je to len o elektre alebo tu rychlo skoncis! :wink:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
Havran
Nově příchozí
Příspěvky: 34
Registrován: 13.04.2011 0:00
Bydliště: Žiar nad Hronom

Ja len zo zvedavosti sa pytam... Ale to s tym chladenim chapem, mam feliciu (1/1, ziaden model :D ) a ta sa prehreje po chvilke statia... A ze by to znelo ako na zraze drevorubacov mi je tiez jasne... Ale dik za odpoved, tymto necham napady na experiment s nitrom bokom na dobu, ked bude zo mna skuseny modelar a budem riesit Rc 1:10 prototyp Howe & Howe Technologies Ripsaw EV-1... :)
Havran
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Havran píše:Ale dik za odpoved, tymto necham napady na experiment s nitrom bokom na dobu, ked bude zo mna skuseny modelar a budem riesit Rc 1:10 prototyp Howe & Howe Technologies Ripsaw EV-1... :)
Havran
Nejako extra skuseny modelar ani nemusis byt si pochopil, ze jeto predovsetkym o kreditnej karte logickom mysleni a hlavne parte spravnych ludi [blaznov] :lol: EDIT; doporucujem sa ti skontaktovat z ludmi z tvojho okolia BB a ZV alebo sledovat vlakno o No.1 espedition BB lebo v dnoch 14-15 maja toho roku sa uskutocni v BB celoslovenska expedicia tychto modelov kde ucast prislubili aj nasi cesky priatelia, takze je sa na co tesit kde zaroven dostanes mnoho odpovedi na tvoje otazky! :wink:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
Havran
Nově příchozí
Příspěvky: 34
Registrován: 13.04.2011 0:00
Bydliště: Žiar nad Hronom

Dik za tip, dufam ze sa mi bude dat prist... Jediny problem je, bohuzial ta hrubka kreditnej karty... Preto kym kupim cokolvek, musim sa presne rozhodnut, co vlastne chcem, k comu by mi zucastnenie na tej expedicii mohlo pomoct.. Este raz dik :)
Tu malo byt nieco rozumne, ale nic take mi nenapadlo...
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Zrejme k orientacii! :idea:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!

Zpět na „Pohony a regulátory“