Uživatelský avatar
gino
Uživatel
Příspěvky: 402
Registrován: 04.10.2009 0:00
Bydliště: Poprad city SVK

Tá guma je v niektorých prípadoch veľmi užitočná , no niekde vrcholne nevhodná . Pokiaľ by si robil údržbu tak po určitom čase sa ti tá guma bude odlupovať a potom ti môže zatekať voda tam kam by nemala .
Druhá vec všimol som , že máš baterku uloženú približne v tej úrovni ako motor , takže ak by si sa potopil tak neviem čo by ti tá baterka povedala .
Najlepšie by asi bolo ak by si si určil nejakú čiaru ponoru aby si tk uchránil elektroniku , ja tiež niesom zástanca nejakého topenia a brodenia , radšej sa snažím aby mi auto prešlo v extremnejšom stúpaní ako by som ho mal utopiť a dojazdiť .
No a čo
TA 05, Mitsubishi EVO X , XERUN 60A, Nosram X12 13,5T ,Spektrum DX3E
TA 05, Mazda RX-7 , SP GT2.0 LPF, Nosram X12 13,5T ,Spektrum DX3E
Tatra 8x8 kolos (dolaďovanie)
Axial Honcho
DRIFT 4EVER
Uživatelský avatar
pocekajlo
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 03.09.2009 0:00
Bydliště: Josefův Důl
Kontaktovat uživatele: WWW

baterce voda nevadí, aspoň co zatím mám zkušenosti. Ale brodit se musí, aspoň u mně. Ne že bych chtěl dělat ponorku, ale není nad to když auto houpne do brodu a voda se valí přes kapotu.........
Vyzkouším ještě bezsenzorový stříďák a uvidím. On ten můj Axial je spíš na rychlejší blbnutí než na crawler, takže by ta mneší citlivost rozjezdu nemusela být tak na škodu, uvidím. Mám v hledáčku Traxxas velineon, ten má z továrny voděodolný regulátor.
1/6 Dodge RAM
Defender 90 Mex I
Honda CR-V CC-01, komplet kov podvozek
Jeep Wrangler Unlimited 1/10 na TF kratky
Defender 110 Mex II - záchranář
1/6 Hummer H1 Traxxas Summit home made
Jeep JK Mex
Jeep JK 2D Mex Street
Uživatelský avatar
Vencis
Nově příchozí
Příspěvky: 36
Registrován: 26.12.2011 0:00
Bydliště: Praha

koukám, že to nakonec dopadlo že to vlastně nedopadlo.
Docela by mě zajímalo, který stříďák by byl lepší...
Ví to někdo? :mrgreen:

Zpět na „Pohony a regulátory“