Paci sa vam moznost variovania roznych kombinacii?

Ano je to super!
73%
8
Nie este to nepoznam!
Žádná hlasování
0
Urcite o nej budem uvazovat!
27%
3
 
Celkem hlasů: 11
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

New Notyro 2012 uz je tady!

Takze panove mame tu oficialne novou verzi rozvodovky od Notyra. Zda se ze, byl konecne vyslisen hlas lidu po rozvodovce normalizovaneho tvaru a rozmeru. :tleskam: Za co patri p.Valisovi co by majitel a hlavny konstrukter velky dik! :tleskam: Zatial sa bude vyrabat v troch zakladnych verziach ako prva bude zakladna -basic plne rozmerovo kompatibilna z T-1 od rc4wd taktiez aj z identickym prevodovym pomerom! Hned druha za nou bude ta ista z pridavnym DIG-om vlastnej konstrukcie, vyhodou celeho systemu bude rozna variabilnost napr. ked si kupite iba tu zakladnu, tak casom si mozte dokupit idividualne aj samostatny DIG a podla prilozeneho navodu si ho dodatocne namontujete do stavajuceho systemu. :idea: Dalsou moznostou bude aj to ze, sa bude dat zmenit vystup napr. na zadny nahon na dvojvystup protisebe rotujucich kardanov pre verziu 6x6 [neni potreba priechodzich naprav] pripadne vyuzitelne aj ako externy vystup pre pripadny pohanany prives, ktory moze z vasho auta behom okamziku urobit vozidlo vo verzii 6x6. O tomto zamere a dalsich detailov bude neskor zase ine vlakno! Vymenoval som tri zakladne prevodovky ktore este bude moznost ich krizit navzajom, tak ze vznikne aj 6x6 z prednym DIG-om bez zabrzdenia ako u crawleru co odcenia hlavne stavitelia podvozkov 6x6 ako aj moznost verzie 8x8 ale, tam osobne by som siel radsej z dvoma nezavyslymi rozvodovkami! :idea: Tolko zatial stroha rekapitulacia noveho upgrade od F.Notyro.cz Ktora konecne bude hrdym konkurentom pre inu rozvodovku od znamej firmy! http://www.notyro.cz/notyro/eshop/0/0/5/57-NTR5 .. http://www.notyro.cz/notyro/eshop/0/0/5/59-NTR5-DIG . http://www.notyro.cz/notyro/eshop/0/0/5/58-NTR5-DOT Viac info v dalsom prispevku!
Naposledy upravil(a) jerry-mouse dne 24.06.2011 11:19, celkem upraveno 2 x.
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Jen aby nakonec nedopadla jako kardany od stejné - nejmenované firmy :-p
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Jeff
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

rotruck píše:Jen aby nakonec nedopadla jako kardany od stejné - nejmenované firmy :-p

Vím, že vás to jako zákazníky vůbec nemusí zajímat, ale při malosériové výrobě se někdy dost těžko hlídá technologická úroveň některých operací, zde konkrétně karbonitridace a kalení. Při malém počtu kalených součástí a ještě při velikosti "co se do kapsy vejde" , je těžké najít kalírnu, která pro vás dané operace provede a nebude to stát majlant. Protože by cena byla už taková, že byste si kardany nekoupili, ani kdybych je ještě pozlatil. Vím, že v některých várkách vznikly problémy a mám nekolik negativních ohlasů. Již jsem ale změnil konstrukční uspořádání křížů tak, aby kvalita a odolnost proti vydírání čepů D3 na křížích (výsuvy s prachovnou jsou v tomto směru bezproblémové) byla podstatně méně závislá na těchto vnějších okolnostech a aby se i toto procento negativních ohlasů změnilo na pozitivní. Tuto úpravu hodlám realizovat ihned po dokončení vývoje nových modulárních rozvodovek a po odzkoušení nahradí v nabídce současné typy.

Takže věřte, že dělám vše pro to, abyste nakonec byli všichni spokojeni, a neberte to jako stěžování, že občas to opravdu není lehké alespoň částečně konkurovat cenovému nátlaku obchodníků vozících zboží z Asie. Vždyť téměř pro každého je prvním hodnotícím kritériem zboží jeho cena. Přesto mám za cíl při ještě rozumných cenách reagovat na potřeby modelářů a snažit se neustále kvalitu výrobků zlepšovat.

Pavel Vališ - Team Notyro motors
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Zaplať pánbůh za každýho výrobce, který se snaží v této oblasti (offroad modely) angažovat.

A pokud ještě navíc komunikuje s modelářema a snaží se své výrobky vylepšit, o to větší uznání.

:tleskam:

Mimochodem v USA je tento jev zcela běžný, že někdo od výrobce komunikuje přímo na fóru ať už se jedná o velkou nebo malou firmu.
Obrázek
Jeff
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Plzeň

Díky MikeP,
máš u mě 0,001% slevu :FINE:

:FRIENDS:
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

JJ je to tak stemi kříži problém mám taky,ale je to jediný problém co maji,jinak moje tatra 8X8 co vazi cca 12kilo stema kardanama jezdi vpohode a hlavne se nevymlivájí a nic proste parada jsou stale jako novy a to ze tatra dostava zahul!!!Takze ty krize to jediny minus co tam je,ale dal zasrouboval sem tam sroubek a drží to opět na 100%
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely
Uživatelský avatar
geri
Častý přispěvatel
Příspěvky: 600
Registrován: 15.09.2010 0:00

nádhera, už som pochváli rozvodovku aj na FCB :wink: :tleskam:
konečne niečo poriadne :wink: :tleskam: :tleskam: :tleskam:
PS: chcem vidieť o 3-4 mesiace tú Rc4WD napodobeninu :mrgreen: :-D :mrgreen: o ktorú sa tí blázni určite pokúsia :roll: 8(
http://www.ggeerrii.rajce.net :)
Každý , kto mi lichotí, je mojím nepriateľom. Každý, kto ma kritizuje, je mojím učiteľom
Pajero Wagon ´93 - výstavba
DCC 006_Defender 90
Sakura Zero S
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

New Notyro 2012 uz je tady!

ta rozvodovka na 2 nápravy dozadu mě docela zajímá,sem zvědavej jaká bude cena
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Re: New Notyro 2012 uz je tady!

mara126 píše:ta rozvodovka na 2 nápravy dozadu mě docela zajímá,sem zvědavej jaká bude cena
Ked sa p.Valis nepohneva, tak odpoviem za neho. Predbezna cena pridavnej prevodovky dvojvyvodovej by mohla byt okolo 550-650-kc extra ale v komplete by to mohlo byt aj menej! :idea: Berte to iba ako orientacnu informaciu nie zavaznu! :idea: EDIT; Takze je to presne skoro 500,-kc v komplete + k zakladnej rozvodovke. :arrow: :idea: :tleskam: http://www.notyro.cz/notyro/eshop/0/0/5/58-NTR5-DOT
Naposledy upravil(a) jerry-mouse dne 24.06.2011 11:30, celkem upraveno 3 x.
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: New Notyro 2012 uz je tady!

jerry-mouse píše:
mara126 píše:ta rozvodovka na 2 nápravy dozadu mě docela zajímá,sem zvědavej jaká bude cena
Ked sa p.Valis nepohneva, tak odpoviem za neho. Predbezna cena by bola okolo 550-650-kc extra ale v komplete by to mohlo byt aj menej! :idea: Berte to iba ako orientacnu informaciu nie zavaznu! :idea:

to sem čekal více
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Re: New Notyro 2012 uz je tady!

mara126 píše:

to sem čekal více[/quote] Pozor aby nebolo nedorozumenie, :idea: ja som myslel len tu pridavnu skrinu co sa extra montuje k tej zakladnej ktora stoji cca 1250,-kc
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

New Notyro 2012 uz je tady!

:-( tak to je pro mě trochu moc
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Tak dneska dorazila prva varka od Notyra a musim priznat ze, bolo co obdivovat ved posudte! :arrow: http://jerry-mouse.rajce.idnes.cz/Notyr ... G_5896.jpg Trochu som neodolal a pozrel sa pod deklik DIG-u a musim vskutku pochvalit vyrobcu a konstruktera za domysleny system akym to cele funguje fakt klobuk dole! Neni to take udelatko ako u rc4wd ale fakt hi-end ktory by mal aj nieco vydrzat!:FINE: :o Myslim ze zdvoraznovat extremnu presnost ktora z konkurentom sa neda ani len porovnat kde taktiez za zmienku stoja aj loziska zo silikonovym tesnenim ktore dozaista zarucja dlhsiu zivotnost! :idea: Rozpisovat to konkretne zatial este nebudem to necham na jedneho stastlivca z vas, ktory v losovani dostane jednu prevodovku z spominanym DIG-om k dlhodobemu testu! Ten stastlivec to uz viacmenej vie, ale aj tak sa ma na co tesit!
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Podle mého názoru, odpovídá cena kvalitě a co jsem si já objednal od Notyra, velká spokojenosta. Jsem taky velmi spokojený s přístupem majitele k zákazníkovi a komunikaci s ním, zde by se mohli někteří jiní prodejci učit!
A všem, co mrmlají nad cenou, bych rád připomenul jedno staré, ale stále velmi pravdivé pořekadlo "levně kupované, dvakrát kupované".
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.

Zpět na „Pohony a regulátory“