Uživatelský avatar
tom156gta
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 06.11.2011 0:00
Bydliště: Brno

regulátor axial - problém

Ahoj, potřeboval bych poradit
Mám prolém s SCX10 RTR . Mám tam původní regulátor,příjimač a lipo baterii.

Po zapnutí reugulátor zabliká červeně,zeleně. Má udělat 3 zvuky udělá jen dva a led dioda na regulátoru stále bliká rychle zeleně. Zatáčení funguje,ale pohon nic, motor se ani nepohne.

Děkuji moc za rady...
bibo78
Uživatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15.10.2011 0:00

Mal som ten istý problém. Auto som mal vonku, bolo pod nulou a tiež mi to nešlo. Dal som to do tepla zohrialo sa to a potom to šlo. Možno nejaká vlhkosť v regulátore. Kamarát mal tiež tento problém, ale on mal zlý kontakt medzi motorom a regulátorom. Rozpojil ich a znova zapojil a už to šlo. Vyskúšaj, toto je moja skúsenosť s touto závadou.
.
Uživatelský avatar
tom156gta
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 06.11.2011 0:00
Bydliště: Brno

Tak jsem to včera vyřešil...zapojil jsem původní motor a model se rozjel....takže byl kaput Graupner speed eco 600

Nenapadlo by mě že to bude motorem....
Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Re: regulátor axial - problém

tom156gta píše:Ahoj, potřeboval bych poradit
Mám prolém s SCX10 RTR . Mám tam původní regulátor,příjimač a lipo baterii.

Po zapnutí reugulátor zabliká červeně,zeleně. Má udělat 3 zvuky udělá jen dva a led dioda na regulátoru stále bliká rychle zeleně. Zatáčení funguje,ale pohon nic, motor se ani nepohne.

Děkuji moc za rady...

Podobný problém jsem řešil o víkendu, chvíli jsem jezdil a pak jsem to znovu vytáhl ven abych to předved kamarádovi. Řízení fungovalo ale motor se ani nepohnul. Ty diody ani nevím jak blikali nebo ne a ty zvuky se mně zdáli, že jsou jiný. Potom jsem si s tím doma hrál, zpočátku to nejelo a pak se to rozjelo ale kdykoli to najednou změnilo rychlost jízdy a nebo tam vlítla zpátečka i když auto mnělo jet do předu. Po dalším zkoumání jsem zjistil, že závada je asi na vysílači. Stačilo malinko zatlačit na páčku ovládání rychlosti a začali se dít věci.
Zatím to řeším tak, že jsem se domluvil s prodejcem na reklamaci, poslal jsem mu jak vysílač tak i přijímač a uvidím.

Zpět na „Pohony a regulátory“